Abipalve tagasideks

Ehk on abiks kui Kaitsevägi laskmiste kohta eelnevalt infot annab ?
 Mul siin põhjarannikul aegajalt teadmata plahvatuste helid kuulda , nuputa siis kas nordecon karjääris lõhkab või merevägi miine õhib , kõmakad on kuidas hinnata , puitmaja ja plastaknad iga paugu mõjul "võpatavad" .
Vasta

Militaaridiootia häirib ka linnas! Nõmmel härib väga Männikul toimuv! Ma olen kogu elu olnud patsifist ja igasugune sõjaga seonduv on minu jaosk lausnapakus! MA keeldusin lapsena igasugui sõja- ja mendimängegi õues mängimast! Asi, mida ei tohiks aastal 2023 Maailmas olemas olla, on sõjavägi ja tapatehnika. See, et meil on täisloll naaber, ei muuda asja. Idiootsus jääb idiootsuseks.
Vasta

(07-05-2023, 17:46 PM)Walter Kirjutas:  Vabandust aga see esimene "rahvakoosolek" polnud üldse mõeldud mingiks rahvakoosolekuks - esimene kohtumine vallavalitsusega tutvustamaks riigi plaane lekkis kuidagi inimesteni ning kujunes etteplaneerimata stiihiliseks "rahvakoosolekuks" koos sellest tulenevate tagajärgedega mis ei saa kuidagi kvalifitseeruda mingiks suhtlemiseks rahvaga.
Ning sellest et kui ei taheta toita oma sõdureid siis tuleb toita vaenlase omi ei taheta siiamaani aru saada...

Vabandada pole siin küll vaja, seda oleks pidanud Vastutav Asjapulk tegema SEL päeval SEAL kogunenud rahva ees. Mitte ajama allajoonitud juttu (mis on küll igati tõsi!)  juriidiliselt korrektses kantseliidis. Läänelikku elukorraldust eristab "neist seal idas" eelkõige see, et riik kehtestab end võimalikult väikeste kahjudega oma kodanikele. Esialgu ei paista nii...

Ma ei osanud kuidagi ülalolevat postitust nii lühendada, et asjaliku kirjutise mõte katki ei läheks...
Vasta

(08-05-2023, 12:11 PM)PlyVal64 Kirjutas:  ...
Asi, mida ei tohiks aastal 2023 Maailmas olemas olla, on sõjavägi ja tapatehnika. ...

Ma olen väga nõus, aga on Sul ehk mõni hea senitarwitamata meetod, kuidas patsifistlikku sõnumit täna varahommikul õhurünnaku korraldanud troppidele selgeks teha?
Vasta

Elupõline Nõmmekas peaks Männiku laskmisala müraga harjunud olema , paugutati seal ensv ajal samuti , aga vanemas eas on loomulik , et vaikus ja rahu on järjest olulisemad .
Vasta

(08-05-2023, 12:11 PM)PlyVal64 Kirjutas:  .. Asi, mida ei tohiks aastal 2023 Maailmas olemas olla, on sõjavägi ja tapatehnika. See, et meil on täisloll naaber, ei muuda asja. Idiootsus jääb idiootsuseks.

Kus ta siis ei muuda? Äkki proovid sellele lollile naabrile ja tema Eestis elavatele käsilastele seda seletada?

Ma olen väga nõus põhimõttega, et sõjaväge ei tohiks kuskil olla. Aga kuniks kõrvalriigis on sõjavägi, on meile vajalik Kaitsevägi. Ja see, et meil selline naaber on, muudab justnimelt kõike.
Vasta

Kas hea ksf! võtaks ehk viidata, millline postitus kodukootud V8volgateemast on jalgadega peksmine?

   

Saaks taas filtrit kalibreerida.
Vasta

Liiga ilus õppematerjal, et mitte siia teemasse jäädvustada:

   

Aare sai alles paari päeva eest kuuajalise bänni palju lahjemate väljenduste eest. Vähim, mida ma siit nüüd ootan, on nädalane mõttepaus räuskajale. Mitte siia keskkonda sobimatu automaksupropaganda eest, vaid korduva häbematuse eest. Mingi tase võiks meil siin siiski säilida isegi valitsuse ajuvabaduse ajastul.
Vasta

(22-07-2023, 08:33 AM)v6sa Kirjutas:  Liiga ilus õppematerjal, et mitte siia teemasse jäädvustada:



Aare sai alles paari päeva eest kuuajalise bänni palju lahjemate väljenduste eest. Vähim, mida ma siit nüüd ootan, on nädalane mõttepaus räuskajale. Mitte siia keskkonda sobimatu automaksupropaganda eest, vaid korduva häbematuse eest. Mingi tase võiks meil siin siiski säilida isegi valitsuse ajuvabaduse ajastul.

Looda sa ....  Big Grin
Perse ja särk. Tead seda ütlust? Kindlasti tead.
Vasta

Herr V6sa, ära ole nii optimist. Ei juhtu temaga midagi. Pigem saad Sina nuhelda. See räuskaja esindab ju nn. ametliku suunda.  Nägid ise mis möll kevadel käis kui leviteerijad räuskasid ja vastaliste postitused läksid kõik prügisse. Kustutati juba nime järgi mitte sisu järgi. 
Võime selle kisakõri ka leviteerijate parteisse lisada.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Kirjutan korra siia teemasse, et järjekordselt tõdesin, et kustutatakse ikkagi nime järgi. Olen viimasel ajal üritanud kirjutada nii emotsioonivabalt ja neutraalselt ning poliitikast eemale hoida ning üldse võimalikult vähe kirjutada, kuid ilmselge on see, et ikkagi oma arvamust siin avaldada ei tohi. 
Ma küll pole silma peal hoidnud, kuidas teiste kirjutistesse suhtumisega on, kuid see tegelikult häirib küll, kui ma loen oma postituse enne postitamist korduvalt läbi ja teen leevendavaid korrektuure, aga ikkagi ei sobi, kuigi minu silmis peaks see piisavalt neutraalne olema. 
Eriti tundub vastukarva olevat see, kui ma toon mõne näite "tavainimeste" elust, mis ei sobi kokku praegu levivate suundadega, samuti see, kui Toompead kritiseerida.
Kusjuures eriti huvitav on see, et kuu aja jooksul kõrvalt jälgides paljudel teistel samade mõtete väljendamine keelatud ei ole- ma ei pea silmas siin vahepeal äärmustesse läinud arutelusid, vaid lihtsaid tähelepanekuid ja arvamusi selle, teise või kolmanda kohta. Huvitav, kas pole?

Häiriv on see, kui postitad ja siis üks arvab pelgalt minu nime põhjal, et peaks ära kustutama, seega polegi tegelt mõtet kirjutada.

Vastupidiseid väiteid ma ei usu enam ning hoolimata asjalikest ja elukogenud ksf-idest ei tundu see foorum enam selline nagu mõni aasta tagasi, kui selle avastasin.
Lisaks veel see, et see ongi nüüdseks minule ainuke foorum, kus üldse mingisugunegi elu veel toimub, niipalju kui seda eluks saab nimetada, kuid mõistlikum on vist kõrvaltvaatajaks jääda. Lõpuks ongi kõik kõrvaltvaatajad, aga siis pole enam foorumit ka.
Vasta

Kes see "tavainimene" muidu on?

Aga jah, päris huvitav oleks näha, et mis siis veel ära kustutatakse, arvestades sõelast läbi pääsevat.
Vasta

Õhtust!
Ksf! Aare R - lt huvitav ja intrigeeriv postitus. Aga, Aare, Sa eksid ja Sul ei ole õigus! Sa ei oska vaadata suurt pilti, samas, Su südameverega kirjutatud postis on ka õigeid väiteid, on mõned õiged väited... Kell on palju ja mina enam ei hakka Sinu postituse süvaanalüüsi tegema, aga asi ei ole nii lihtne nagu Sulle tundub, et Sind ei sallita, tavainimese mured jne... 
Ivo - mina olengi näiteks väga tavainimene, kohe hästi tavainimene, aga Sa nagunii ei saa sellest aru, ma kardan, sest Sina ei ole....
Vanaaja mõtlejad on varemgi kahtlustanud, et see A - M foorum võib olla veidi valel teel, aga sellest arusaamiseks peab olema veidi "arusaamist", mitte optimistlikku röögatust, et kõik on hästi ja kõik on mõnus ja laseme edasi samas vaimus ja veel hullemalt. Ja vb saavad lõpuks ka need tarkurid, kes mind on tihtipeale abistanud nõuandega, et kui ei meeldi, ära loe, aru, et selle "kui ei meeldi.." vohamisega on teatud grupp ksf! -e lihtsalt siit lahkunud ja koha on hõivanud teine kontingent, kes kergelt tulnud - kergelt läinud, aga endised ksf! - d enam tagasi ei tule! Kerge on asi per sse keerata, parandada on juba raske või ka võimatu! 
Kustujatest - on kirjutatud, et teevad oma rasket ja tänamatut tööd, aga nad ei ole visionäärid ja siin me nüüd oleme. Ksf! Kassitapp bänniti egaveseks ajaks ja veel kauemaks foorumi omaniku poolt, kuna too (mina) juhtus mainima, et "moto" ( tipa mootorratta teema) on siin Auto - Moto foorumis surnud, ka ksf! Kass sai samal ajal igaveseks jne, hiljem küll see asi sai rehabiliteeritud, viha läks üle... samas peame ka kustutajast aru saama, ta on ka inimene, teeb oma tööd ja vaikselt koguneb pinge, mis ühel hetkel ajabki si tta keema... jne jne ja ma rohkem ei viitsi, sest see foorum ei kõneta mind juba ammu, aga samas, kirjutada ju tahaks, onju, Aare!?
jne... jne...
Vasta

(30-08-2023, 23:22 PM)13piisab Kirjutas:  OT kustutatud. Edvard ja honkomees võivad oma kulgurite fossiilikulusid privaatselt edasi võrrelda. Või miks mitte alustada nn kommunaalide-jutu vestmise asemel hoopis kumbki oma esimest hobiautoprojekti.

Õhtust!
"Hobiautoprojekti..." - ehk siis nagu ametlik tõdemus, et tegu on ikkagi Auto - (mootori) foorumiga, igasugune 2 - ja 3 - rattaliste loba on lihtsalt ja hädapärast siin tolereeritud? Ma muidugi saan aru, et lihtsalt moderaator istub oma mätta otsas ja tegu on lihtsustusega, aga nii on ja nii ka siin jääb, tegu on ikkagi vabateema (ja nüüdseks isegi mitte enam rasketehnika) foorumiga, kuhu on veel oodatud ka "hobiautoprojektid", eriti ca aastatest 1970 ja +, see on asi, mis ksf!-e käima tõmbab.
Ka kritiseeritud foorumis "Vanatehnika..." oli jutt, et hobuvankrist lennukini, aga praktikas oli ikka nii, et pildil olid sõiduautod ja härrasrahva suvised väljasõidud teemaga, et milline majutusasutus ja missugune menüü, vaat siin ongi vastus Ivo tavainimese küsimusele. Tavainimesel ei olegi mingisugust välismaalt soetatud antiikautot ja magab ta jalgrattasadulas ning joob Krossi Äri Elektra õlut sinna kõrvale, jah, nii on praegu need lood. Või tahate näiteid, palju maksab originaalne Zündapp KS 750 esilatern mõne eesti kollektsionääri erakogus, no vastus on, et palju maksab, selle raha eest saaks nii automaksu, kui ka "nädala õlut" plekkida suhteliselt kaua, ....aga ega mina ka ei tea neid asju, mul on omad bropleemid....
Vasta

(30-08-2023, 20:23 PM)Aare R. Kirjutas:  Kirjutan korra siia teemasse, et järjekordselt tõdesin, et kustutatakse ikkagi nime järgi.  
Vabandused ette ja taha aga jumalad on sulle ju siin korduvalt läbi lillede mõista andnud et su jutt on enamasti nutt ja hala mis foorumisse midagi kasulikku ei anna.
Vasta

Nagu ütlesin, siis olen nüüd üritanud olla nii erapooletu kui võimalik, aga ikka on nutt ja hala?
Siin pole ainult jumalad, siin on osad ka niisama "kõvad" mehed.
Aga ju jääb, mina nii kõva mees pole ilmselt, ka foorumis teisi nägemata. 
Nagu öeldud, siis olen selles foorumis (veidi) pettunud.
Kena päeva jätku.
Vasta

Aare ise kustutas täpselt samamoodi ühes teises foorumis kasutaja(te?) postitusi ja muutis enda oma vastavalt sobima, kui vastata ei osanud enam.
Mida külvad, seda...
Vasta

Esiteks, olen kustutanud küll, kuid ma ei ole kellegi postitusi kustutanud ise, vastavalt oma äranägemisele, vaid KUI ma üldse olen kustutanud, siis mingi teema omaniku soovil või juhul, kui keegi tõesti kellegi suhtes väga isiklikuks on läinud, eelnevalt teavitades. Ma arvan, et nende aastate jooksul on minu poolt kustutatud postitusi maksimaalselt paarkümmend üldse kokku, viimast kustutamist ma isegi ei mäleta. 
Ma ei ole seal ainuke mode ning ainujumalaks ma ka end ei pea, kes vastavalt oma maailmavaatele foorumit kujundaks.
Ja vastuste järgi ei ole ma enda postitusi ka kunagi kohendanud- kui, siis vaid tavaliselt oma näpuka parandamiseks. Kindlasti ei muuda ma oma postitust selleks, et keegi oma järgneva postitusega mind nurka oleks surunud. Kui sa pead silma seda, et ma vastata ei oska- ründavad, lahmivad ja isiklikud postitused muutuvad mingil hetkel lihtsalt selliseks, et mõistlikum on end kõrvaltvaatajaks taandada, asi pole oskamises.

Ja üleüldse- ma olen piisavalt suur ja vana mees juba, et ajab veits ikka turri küll, kui ma oma arvamust avaldada ei tohi- mis mõttes?

Kuid see pole üldse siinse foorumi teema enam- ma lähen siis ohjeldamatult kustutama nüüd Big Grin
Vasta

(31-08-2023, 13:34 PM)Aare R. Kirjutas:   
Ma ei ole seal ainuke mode ning ainujumalaks ma ka end ei pea

Sa jõudsid probleemi tuumani - siin on järgi üksainus mode. Paratamatult kujuneb tema arvamuse järgi foorumi "nägu"
See on olemuselt vale olukord, tegevmodesid peaks olema vähemalt kolm!

Marko@modestaažikakskendaastat

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(31-08-2023, 13:34 PM)Aare R. Kirjutas:  Esiteks, olen kustutanud küll, kuid ma ei ole kellegi postitusi kustutanud ise, vastavalt oma äranägemisele, vaid KUI ma üldse olen kustutanud, siis mingi teema omaniku soovil /---/
Ebk automaksu teemas küsiti, et kuhu teise kasutaja postitus kadus. Vastus sinult oli, et otsustasid oma postitust muuta ja seega kustutatud postitus enam teemasse ei sobi. Kustutatud postitus oli konkreetne küsimus, mitte suvaline soga.
Ei tasu nüüd veiderdada ja musta valgeks rääkida. Teema on tänaseks avalikust foorumist kadunud, aga küllap kusagil foorumi varjatud osa arhiivis alles.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 47 külali(st)ne