"Nutumüür" vol3 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

On kellelgi üle FXA 18V 2Ah või 4Ah akut? ei pea olema töökorras, vaja ainult korpust.
Kontakt PS.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta

Ford Scorpio RS lisasi ei vedele kellegil? Stange lisas ja külje lisad
Vasta

Kas kellelgi võiks üleliigset nõuakaegset T-25 külgtõmmitsat olla? Just seda mannetult lühikest nõuaaegset on vaja, nüüdisaegne jääb konkreetses kohas pikaksSad

Ei pea olema veatu. Aga "vale keermega" ots peab olema korras, teine pool võib olla ka vigane või puudu. 

Mahub kenasti kappi ja on kullerikindel.
Vasta

Kellegil vene kardile 4 auguga velgi on üle jäänud?

Mul on tunne et see kart hakkab mul neid velgi sööma... 

           

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(02-09-2024, 12:33 PM)mlsluik Kirjutas:  Kellegil vene kardile 4 auguga velgi on üle jäänud?

Mul on tunne et see kart hakkab mul neid velgi sööma... 
Vanasti kasutati velgede peal rehve - aitas päris hästi velgede kulumise vastu (ja pidamine oli kah väga palju parem)  Big Grin
Vasta

Otsi sinna midagi toekamat.
Näiteks rollerauto või ATV rattad.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Vaadates millise paja ketiratas on pandud selle kardi hammakaga joonduma pakun, et velgede mittevastupidamine saab tulevikus selle ''mersuniiduki'' kõige väiksem mure olevat.. Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(02-09-2024, 12:33 PM)mlsluik Kirjutas:  Kellegil vene kardile 4 auguga velgi on üle jäänud?

Mul on tunne et see kart hakkab mul neid velgi sööma... 

Sellise paigutusega pole mõtet, seda projekti edasi aretada, tühi töö. Nii suur mootor tuleks paigutada juhi seljataha, siis hakkab juba looma Smile  

Midagi sellist:  https://www.youtube.com/watch?v=znXYlZT8KuY




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta

Seljataga oleva mootoriga on äärmiselt vilets sõita, üks selline on juba olemas. Juhitamatu asi, sirgelt sõitmiseks. Pealegi tuleks siis raam pikemaks teha.

Rattad peavad kindlasti kardi omad olema, muidu pole tegemist enam kardiga.

Kui ise istun kõrvale siis kaalujaotus ca 50%50 esi ja tagasillal...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(02-09-2024, 18:08 PM)mlsluik Kirjutas:  Seljataga oleva mootoriga on äärmiselt vilets sõita, üks selline on juba olemas. Juhitamatu asi, sirgelt sõitmiseks. Pealegi tuleks siis raam pikemaks teha.

Rattad peavad kindlasti kardi omad olema, muidu pole tegemist enam kardiga.

Kui ise istun kõrvale siis kaalujaotus ca 50%50 esi ja tagasillal...
Ok, kui omal kogemus juba olemas, siis on teine asi. Võibolla siis istet veidi keskelt vasakule liigutada, et balanss parem oleks. 
Aga vene velgedega on ainult siis mõtet tegelda, kui omal kuuri all vene rehve veel piisav kogus, muidu mitte. Lääne velgedele on rummusid saada erineva siseläbimõõduga ja kasutatud rehve saab ka tasuta.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta

Ehk on kellegil pakkuda BMW E30 sedaani kõrvalistujapoolset tagumist tiiba, tuld ja kapotti?

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

(01-09-2024, 21:03 PM)v6sa Kirjutas:  Kas kellelgi võiks üleliigset nõuakaegset T-25 külgtõmmitsat olla? Just seda mannetult lühikest nõuaaegset on vaja, nüüdisaegne jääb konkreetses kohas pikaksSad

Ei pea olema veatu. Aga "vale keermega" ots peab olema korras, teine pool võib olla ka vigane või puudu. 

Mahub kenasti kappi ja on kullerikindel.

Kas sa otsid sellist detaili?
Peab veel täpsemalt selle vasakpoolse keerme üle vaatama.
   
Vasta

(08-09-2024, 21:50 PM)arvok Kirjutas:  
(01-09-2024, 21:03 PM)v6sa Kirjutas:  Kas kellelgi võiks üleliigset nõuakaegset T-25 külgtõmmitsat olla? Just seda mannetult lühikest nõuaaegset on vaja, nüüdisaegne jääb konkreetses kohas pikaksSad

Ei pea olema veatu. Aga "vale keermega" ots peab olema korras, teine pool võib olla ka vigane või puudu. 

Mahub kenasti kappi ja on kullerikindel.

Kas sa otsid sellist detaili?
Peab veel täpsemalt selle vasakpoolse keerme üle vaatama.

Eeeeeeee...
Miks sa v6sa-le ei kirjuta? Mida meie, ülejäänud siin, hakkame peale teadmisega, et sul ehk on?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Aitäh, Marko. Just sama vaate ma siinse teema esimeses postituses ka välja tõin - konkreetsete vidinatega seotud täpsustamised las toimuvad juba otsekanalis. Need ei puuduta ülejäänud foorumikasutajaid ja on tarbetu müra.

Kustutasin tegelikult mõned tunnid tagasi siit arvok ja v6sa dialoogi ning saatsin justkui ka PMi, millega asjaosalisea dialoogiks privaatselt kokku panin. Miskipärast ei paista seda sõnumit aga saadetud PMde kaustas - küllap siis jäi teine tegelikult saatmata.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Otsin 2006.a Jonseredi murutraktorile sellist jahutusventilaatorit tagasillale, kinnitub tagumise rulliku külge 3 poldiga. Mudeliks LT2115A kui peaks vajalik olema. Ehk on kellegil mõni romu jupitamisel, poest enam saadaval polnud.
[Pilt: DSC-4324.jpg]
Vasta

Mu "aiapäkapikule" oleks uksi vaja. Sobilikud oleks vanaraua kõlbulikud/hinnalised, ehk siis kaasuv rooste hulk ja augud ning mõlgid pole piiratud Big Grin

   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne