Kuidas sattusid siia?
#21

paar kuud tagasi neti/autod...

ja tundus kohe hää koht olevat, lihtne kasutada ja asjakohased inimesed...Big Grin
Vasta
#22

Oma esimest potitust mäletan päris hästi... küsisin infi põhjavaipade kohta... nüüd juba projekt mõnda aega stand by peal... unistustes olen lisaks sellele veel mitmeid masinaid taastanud. Siinne õhkkond on selline rullnokavaba... asjalik.
Vasta
#23

Eks sattusin siia mõnda aega tagasi mersuklubi foorumi kaudu.:bounce
Vasta
#24

Otsisin NETI-st sõna \"keevitus\" ja hakkasin järjest vaatama. Ja jäingi. vot !Smile
Vasta
#25

Sattusin siia foorumisse miskised paar kuud tagasi läbi neti.ee kataloogi. Algul ennast ära ei reganud, lugesin lihtsalt niisama huvist. Kuid kuna endalgi tekkisid mõned küsimused ja siit on võimalik leida vastuseid ka enne 80ndat ehitatud auto kohta, siis regasingi ma ennast siia.
No ja muidugi - siin ju ainus Volvo teemaline foorum eesti internetimaastikul.Smile
Vasta
#26

kirjutasin neti otsingusse MOTO ja piraki-seal oligi.. ja siis vaatasin et asjalikke asju kirjas... ja yhteist saab ise ka soovitada...

Ostan Mini juppe!
Vasta
#27

Ma sattusin siia netist kuulutusi otsides,kuna mu sõber tahtis tsikklit osta ja ma ise tahaks kah rollerit osta lähitulevikus...neti menüüs valisin \"Autod\" ja seal ma seda nägingi - ei kahetse,hea koht!
Vasta
#28

istusin audi klubis ja tekkis huvi survata netis ringi ja sattusin siia foorumisse ja siis tekkis huvi ka siia ennest sisse süüa.

pole siin eriti ringi liikunud aga siin võiks olla ka selline asi nagu jutukas, siis saavad kõik omavahel kohe suhelda.
(audi klubis on vähemalt nii )

ps: loodan et keegi ei pahanda mu jutu pärast
Vasta
#29

võiks küll olla jah
Vasta
#30

mina sttusin siia lihtsalt puhta juhuse teel. algul lugesin niisama ja kogusin teadmisi <-(siiamaani) siis soetasin endalegi ühe projekti ja hakkasin ka kaasa rääkima. siin on selline hea seltskond ei ole mingit \'\'normaalne mul on bemari\'\' juttu ja nii edasi. minule see jutuka idee ei meeldi niiväga millegipärast, sest siis oleks ju kogu informatsioon mis jutukas räägitakse olemas ainult nendele kes parasjagu seal on... hiljem ei saaks seda lugeda.. foorum on ikka see kõigeparem.

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#31

grahv kutsusSad



hea küll see oli nali. tegelt oli nii , et tahtsin oma Morrist maha müüa ja grahv pani kuulutuse siia üles. siis kunagi hiljem otsisin selle koha ise üles ja hakkas meeldima.:rull
Vasta
#32

ükspäev võtsin terve päeva selleks, et kõik mototeemalised leheküljed üle vaadata. jõudsin siia. ilgelt rahul olen, sest asjalikke mehi on siin üle mõistuse paljuSmile. kiiver maha tegijate ees.
Vasta
#33

Volvoklubi kaudu sattusin ma siia,kuid teemasid olin vaadanud ka varem.Ei teagi miks kohe sisse ei loginud.Väga kõva üritus,jõudu tegijatele.
Vasta
#34

Avastasin foorumi enam-vähem kohe ,kui olin avastanud enda jaoks interneti s.t. selle ,kui palju seal vanatehnika teemalisi materjale on. See oli möödund aasta lõpus ,kui käisin \"Vaata maailma\" arvutikursustel. Algul lugesin foorumit hulk aega niisama ja alles aprilli lõpus otsustasin ennast n.ö. aktiivseks kasutajaks registreerida-et huvitav teiste huvilistega mõtteid vahetada.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#35

automoto.ee-s võiks olla kõiksugused mängud jne. Veel võiks olla jututuba või midagi sarnast.
Vasta
#36

Tegelt sattusin kõigealguses www.tqhq.-sse,sealt AMF-i
Vasta
#37

Ma tahtsin ehitada 3D autosid Gta3\'mele (arvuti mäng), ja ma pidin igasuguseid plaane leidma, siis leidsin Ferrari P4 plaanid, ehitan ikka veel, no siis vaatasin veel ja siis hakkasin mõtlema... kurat, mis jama see ikka on, hallitan siin arvuti ees selleasemel et linnas päris autoga ringi kihutada! Siis hakkasin Google\'ist plaane otsima, ei leidnud, aga leidsin mindi Kit spordiauto võidusõidu saidi. Ok, läksin siis sinna, no näe, .ee sait, huvitavat polnud aga lingid olid, siis vaatasin paar tükki ja näe, Automoto foorum. Kust ma leidsin ühe tuttava vana klassikaaslase. Maailm on väike... (ma ei ela Eestis).:??? on ikka elamused!
Vasta
#38

Eellugu sai alguse ~15 a. tagasi kui noorest peast endale tsikli ostsin (olemata eriline motohull). Mõned korrad sõidetd jäi asi raha- (ja osaliselt siis ka) huvipuuduse taha toppama. Nüüd lõpuks hakkas vanapoisi - IZ 49 - ees piinlik ja tuli tahtmine Ta uuele elule äratada. Osa asju ja teadmisi puudu kolasin mööda MC-de kodulehti ja kuskil nõuandelehel link siia juhataski. Pettuma ei ole pidanud. (s.t. mööda MC-de lehti enam palju ei hulgugiWink) Targemaks olen saanud ja ei näe põhjust miks ajapikku ei võiks veel rohkem saada. Müts tegijate ees võeti maha juba juba paari kohtumise järel. Edu!
Vasta
#39

Neti.ee st leidsin

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#40

Suures tööpuuduses Smile, asi oli nii, et tööd polnd eriti teha vahepial ja siis kuidagi sattusingi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne