Kuidas sattusid siia?
#61

Ma sattusin siia neti.ee otsingu kaudu. Olin just volksu ostnud ja jube elevil Big Grin

Pea iga päev kui netis käin vaatan ikka huvipakkuvamad teemad üle. Ja vanaauto huvi ja teadlikkus on ikka kordades kasvanud tänu foorumile. Arukas koht Cool
Vasta
#62

Kunagi Netis tuhnides.Algul olin lihtsalt jälgija,kasutajaks hakkasin alles hiljaaegu. Arvan,et vanaauto-ja lihtsale isetegijast huvilisele Eesti parim koht,auto24 oma on nagu rohkem uue sõiduki ostjate jaoks ning tqhq Ameerika liikurite huvilistele.
Vasta
#63

Na vat. Sihuke lugu, et otsapidi maakas olen ja õliste junnide huviline tatikast peale, igasugune vanaraud tundub hirmus vahva olevat, olgu see traktor, auto, tsikkel või minupärast triikraud.
Vahepeal mitu aastat Eestist ära olnd ja nüüd kodus tagasi. Puhkust pean, (mis närviliseks teeb) ja nettipidi igatsugu tehnilist teavet ahmin. Eelmisel suvel õnneliku juhuse läbi omandatud \"Kovrovetsi\" kallale tahaks hirmsasti pääseda, ent tuleb tõenäoliselt oodata soojemat aega, et õuepeal tegema pääseks.Sellesama aparaadi kohta nõu ja teadmisi otsides sattusingi siia, siit olen seda nõu ka saanud. Tore seltskond, nii ma siia tilpnema jäingi. Ühtlasi siinkohal suur AITÄHHHH!!! :yes:yes
Vasta
#64

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
SR-foorumis on liiga palju \"Ketsreid ja Rullnokusid\" koos.Kuidagi ülbed on seal:mad: Automoto on mu teine perekond ja külastan seda päevas mitu-mitu kordaWink

Olen täiesti nõus sinuga!!!
Ise ma just iga päev automoto foorumis ei käi, sest niipalju ma tehnikaga kokku ei puutu, kuid külastan ikka, et vaadata, mis seal MB poolest uut on.

Minu sattumine sinna foorumisse on üsan imelik.

Kui sai kunagi MB klubi loodud, siis selline liige, nagu Jansa, kes soovitaski klubi teha kasutas sellist mailiaadressi, nagu @automoto.ee.
Siis sai ikka vaadatud, millega tegu on, kuid eriti seal ei käinud.
Siis ühel 2002 aasta detsembri kuus, kui ma MSN is olin tuli üks selline sõber, nagu Sven minuga juttu ajama ja siis selgus, et see on see sama Sven, kellega ma koos gümnaasiumis käisin ja ühes teises koolis ka ja siis ta rääkis, et näed see tema tehtud. Tegi tema ju Mersuklubile ka foorumi, mis algselt isegi automoto foorumis üleval oli.

Igatahes suured tänud Sven ja automoto foorumi liikmetele palju jõudu
Vasta
#65

Olen mõnda aega külastanud,täna siis otsustasin registreeruda.Tõi mind siia aga huvi vanade asjade vastu ja juhus, mis mullu suvi mängis mulle kätte vana d4 -ja(kahjuks mitte originaalis)ning plaan soetada omale üks korralik vene tsikkel(ratas on olemas ja kindel plaan koju tuua,kusjuures mul ei ole aimugi,millega tegu on--tean ainult ,et ta on aastatest 60-70:lol).Foorumi tegiate ees maani kummardus!
Vasta
#66

kirjutaks ka siis...
siia sattusin umbes eelmise aasta suvel, läbi neti otsingu kui oli üht elektriskeemi vaja
sai igasugu lehekülgi ja asju vaadatud, kuid pikemalt jäi pilk just sellel aadressil pidama, kuna siin tundus seda tarka juttu päris palju olema... ja mis sa kostad, ongi :bounce:yes ...minuarust üks normaalsemaid eestikeelseid tehnika foorumeid (just vene raud, tsiklid jms) netis. tqhq-sse kah vahepeal huvipärast vaatanud.. silmailu seal on Wink, aga mujal foorumites(biker.ee) tundub asi kuidagi labane...samad küsimused korduvad ja text üsna nõmeSad



küsimus: palju teist vaatavad alati ka korra foorumisse kui netis olete?

iga kord kui netti sattun (enamvähem iga õhtu, kui just kuskil kummuli pole Toungue)
mõnikord mitu korda, huvi suur uute postituste vastu Big Grin
Vasta
#67

mina olen siin põhimõtteliselt kogu aeg, kui ma netis istun.... nii ennem kooli kui ka pärast kooli...

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#68

Huvi vanade autode vastu on alati olnud. Kuna saatsin Eesti Antiikautode Galeriisse mõned vanad veokate pildid jäi foorumi link silma ja nii see edasi läks. Algul käisin kaua niisama lugemas, alles hiljem regasin. Asjalik koht ja sõbralik seltskond.
Edu tegijatele !
Terv.Jaanus
Vasta
#69

nja...täitsa asjalik koht on see. Sattusin siia ka vist läbi neti.ee otsingu....otsisin izhi pilte vist vms. Ja seda foorumit vaadan ikka iga kord kui netis olenSmile

Cool
Vasta
#70

Mina satusin siia sõbra soovitusel. Hakkasin oma projekti tegema ja rääkisin sõbrale ka asjast. Tal endal oli ka üks projekt käsil. Siis ta soovitas mul siit abi saada.

Olen foorumiga ja foorumi inimestega väga rahul kuigi vist minuga nii rahul ei olda Sad Toungue
Vasta
#71

Kui kõik ausalt ära rääkida, sattusin foorumisse, kui netist oma Chrysler Sunbeami kohta infot otsisin. Sattusin , muide vaimustusse sellest, et niipaljud inimesed tegelevad oma vanemate sõidukite taastamisega ja seda väga edukalt, nagu juuresolevad pildid ilmekalt näitavadSmile
See kõik on mindki innustanud asjaga edasi tegelema ning siit saab ikka hulga inspiratsiooni!
Jõudu asja vedajateleSmile
Vasta
#72

Sattusin siia, kui tekkis lõpuks niipalju raha, et oma ammune unistus ellu viia ja mingi ennesõjaaegne sõidumasin muretseda. (tänan Hansapank). Sõjatehnika mind ei huvita ja õnneks või kahjuks pole erilist sidet ka suure idanaabri liikurite vastu tekkinud.
Siiani olen väga rahul olnud, sest asjalikumat kohta, kust unikute ja muu seonduva kohta inffi saada pole leidnud.
Vasta
#73

sattusin siia kui hakaksin k-750 taastama, et nõu saada. täitsa tore koht. ise olen rohkem vaikse lugeja moodi kuna ei leia põhjust igalpool sõna võta. eriti närvidele käivad postitused stiilis, et kui keegi küsib midagi, siis kodanik vastab \"ei tea\" kahjuks viimselaal hakanud vähesel määral siingi levima.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#74

Mina sattusin siia ühel ilusal päeval 2003. aastal.
Elu oli ilus ja alguses otsustasin ainult lugeda, kui aga avastasin IKARUS-e teema, siis oli kibekähku vaja registreerida Wink

Käin külastamas iga päev.
Vasta
#75

Kui kewadel sai internetiühenduse siis sai toda foorumit loetud.Eriti huvitawad olid (minu jaoks)trollid ,trammid ja bussi teema.Siis saigi registreeritud ja oma mälestusi ka siia lisatud.Kui palju nondest abi on ,see iseasi .Muidu lahe koht.
Vasta
#76

Mina leidsin foorumi kunagi ammu. Neti.ee Autod ja Mootorrattad rubriigi all üks teema oli juures mille taga UUS, kuna siis muidugi oli asi alles üsna roheline siin siis ei hakanud eriti asja uurima. Ja järgmine kord sattusin siia Neti otsingumootorit kasutades.

MArek
Vasta
#77

Sai satutud kasutades Neti.ee otsimootorit. Ja väga asjalik foorum.
Vasta
#78

Sattusin siia seoses pobi müügikuulutusega mida müüs \"GAZ-67\"
Nimelt endal mõningane huvi taolise masina vastu.
Esialgu veel masin ostmata nii et kui midagi huvitavat liigub siis hoian silmad kõrvad lahti.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#79

ise sattusin siia kui olid veel ajad..kus oli mul veel k-175A Big Grin..ja tekkis selle masinaga probleeme..ja siit siis otsustasingi abi otsida..Smile minuarust parim foorum..siin ei leidu vähemalt suuri ülbikuid ja niisama loba ajajaid Smile
Vasta
#80

kui ma õieti mäletan siis kas läbi neti.ee või carratingu foorumi abil. Hakkas meeldima ja siin ma siis olengi Big Grin

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne