Teema on suletud

NB! kasutajate KUSTUTAMINE 29.-30.jaanuar; kasutajanimede muutmine
#1

Kustutamine puudutab mitteaktiivseid- ja topeltkasutajaid (kokku ca 1300 nime pea 3-aastasest registreerimisvahemikust).

Definitsioonid:
-mitteaktiivne kasutaja pole sisse loginud pärast 2004.a. jaanipäeva. Postitus(t)e tegemine pole seejuures oluline.
-topeltkasutaja omab kellegi teisega sama mailiaadressi. Alles jääb hilisema sisselogimisega kasutaja. Siinkohal võib esineda erandeid, kuna kustutustöö käib käsitsi.
-kasutaja kustutamine ei mõju tema poolt kirjutatule, s.t. postitused säilivad - kaob vaid nende redigeerimisvõimalus.

lisainfoks topeltkasutajate kohta: tehniliselt on võimalik kasutajate liitmine. Seejuures saab valida, milline nimi alles jääb - selle kasutajanime saavad ka postitused (v.a. algatatud teemad - need jäävad väljaspool teemat siiski näiliselt \"võõra omaks\", teemas sees kuulub \"algataja au\" aga siiski selle konto omanikule, kellega teised nimed liideti). Ka privaatteated kantakse kustutatavalt kontolt teise alla üle.

\"suure ringi küsimused\" või seletuse-nõudmised ning kindlasti ka soovitused on teretulnud siin teemas, konkreetse kontoga seotud küsimuste/soovide osas palun pöörduda privas minu poole.
käesolevale postitusele lisan manusena faili, kus sisaldub esmalt topeltkasutajate nimekiri (sisaldab KÕIKI aliasi - ka neid, millel kustutamis-oht puudub!), seejärel tuleb aga mitteaktiivsete kasutajate nimistu (algab lk. 7).

foorumi kollektiivi poolt tervitades,
Teet


Manustatud failid
.pdf puhastus.pdf Suurus: 99.12 KB  Tõmbamised: 937
#2

- selle asjaga nüüd ühelpool - tulemuseks pea 1200 konto kustutamine. Edaspidi muutub kustutamine regulaarseks, väikese etteteatamisega.

- rõhutaksin veelkord, et kellel on mitu \"varjunime\", neil on minu poole pöördudes võimalik need liita.

- ka nimevahetusega saame hakkama, pole vajadust ega mõtet uut kontot tekitada!

- unustatud salasõna puhul võib mu poole mailitsi pöörduda (minu mail: teet kapsas gsi punkt ee, teet kapsas data punkt ee) ning uut koodi küsida. NB! Sellisel juhul saadan vastus-maili mailiaadressile, mis on kasutaja profiilis - niiet hoidkem oma kontaktid värsketena!

teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#3

nonii, kasutajanimede liitmist-muutmist on vähesed kasutanud.
- tükk aega tagasi sai Marttil kaks nägu üheks kokku klopsitud
- nüüd siis panid leivad ühte kappi s-teet ja kylaline. Uus nimi kah: TeeTL

Teet: kui taas foorumisse satud, kasuta sisselogimiseks uut nime ja \"s-teet\"i salasõna - ma ei saanud Sind praegu telefonitsi kätte, niiet ära ehmata Wink

te,
teet Smile
#4

Kas tasuks 29-30 juuli samasugust aktsiooni korrata?

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne