tehnikamuuseum
#41

dad-il õigus. Ärge müüge Eestisse.Müüge parem Saaremaale.Meil on nagu teine riik.Siia saab praamiga või helikopteriga nagu Soome.Tänavatel Soome keel.Aga mis peamine.Ilma halamata võime kaasvõitlejatega näidata vähemalt 10 t vanakest.(M-400 lahtine,vabriku Muhk jne)Seisukord paljudel pole kiita, aga nad on kuivas kohas.Põhitegevus on EMEXi meeeste käest vanatehnika ära toomine.Aga nad ei loobu oma saagist isegi raha eest?!
Muuseumiks sobiks hoopis Papissaare vesilennukite angaarid I MS ajast.Kindlasti palju probleeme valvega jne, aga koht ise fantastiline.Kokkuvõtteks:Saaremaal võiks olla selle Tallinna-Tartu automuuseumi suve filiaal, kus esindatud rohkem militaartehnika.
tonuveldre@hot.ee
Vasta
#42

Mingeid uudiseid muuseumist pole kuulda, kunas tuleb või kas ültse tuleb?
Vasta
#43

TAR Kirjutas:Omalt poolt olen solvunud, et näituse vääriliseks pole peetud ühtegi Eestiga seotud tehnikaimet Smile

Kui juba \"Tehnikamuuseum\" mitte \"Automuuseum\", siis peaks nime kohaselt muuseum sisaldama kindlasti ka midagi peale autode. Olen arvamusel, et Eesti Tehnikamuuseumi esmaseks eesmärgiks peaks olema Eesti tehnikaajaloo säilitamine, seega alaustades Paide autogreideritest, Talleksi ekskavaatoritest lõpetades Estonia vormelite ja Tartu furgoonide-bussidega. Nõukogude autoajaloo eest on enne meid hoolitsenud teisedki, Eesti teema aga on ainult meie õlgadel.

Aga kui huvi on näiteks Tartu autoremonditehase furgoonide ja busside järele siis saab ehk midagi organiseerida.
Väga õige! Mõned Paide V-10 ja D-512 tüüpi autogreiderid praegu veel leiaks ka Eestimaa pealt. Esimesed Corbexis tehtud höövlid on praegu ehk veel tavakasutuses ,kuid põhimõtteliselt võiks needki eksponaatide hulka kuuluda. Õnneks küll on mõlemad nimetatud Paide höövlid olemas ka Eesti Maanteemuuseumil ,kuid ka selline Eesti masinatööstuse toodangut tutvustav ekspositsioon oleks väga huvitav.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#44

Piibur Kirjutas:Rene klaviatuuri abil jõuab meieni Jumala hääl! Tegemist on otseühendusega Suur-Karja tänava ja Loojakarja vahel.

Eks ta ise muidugi räägib plaanidest lähemalt. Omalt poolt olen solvunud, et GAZ 22-te, RAF-i ja IZ 2715 ei peeta kollektsiooni vääriliseks ja ega ma siis neid ei paku ka. Aga üks ülearune põdraga Volga oleks pakkuda. Kuna asi on korralikult restaureeritud, siis sõita temaga ei raatsi kuigi palju.
Aga gaz 69a ja LUAZ?
Vasta
#45

Minu meelest tuleks vennad nagu Kirss, Muuseumipapa Järva -Jaanis, mootorattamuuseum Kurtnal, Tõrs Lagedil, Valga piirivalvemuuseum, Sedunov jt reaalselt midagi ära teinud mehed esitada Vabariigi aastapäeval ordenite saamiseks.Jutupaunikutele sulg sappa ja Venemaale öökulliks.
Kui me oleme Saaremaal Sääre rannakaitsepatareide baasil mingi kompleksi loonud, koondame sinna juurde ka sõjatehnika ajaloo.Seniks võiks Eesti rahvas EMEX-siga oodata, sest vene vanaraua hind tõuseb pidevalt.Ja tuleb ka see päev, mil me Riiast autojupid tagasi ostame, mis Kurtna kaudu sinna kolivad.Huvitav kas Renee uuele ministrile on juba muuseumist rääkinud või võetakse see enne maha?
(Renee ei ole kindlasti jutupaunik.Lihtsalt ta hääl on Toompea koridoride jaoks liiga nõrk)
Vasta
#46

Täpselt 8 kuud tagasi lugesin siit foorumist järgmist appikarjet:

Armsad vanatehnikasõbrad

Vajan kiiret abi. Loodava muuseumi esimene temaatiline näitus oleks pühendatud nõukogude autotööstusele. Esialgu on mänguruumi 500 tuhat krooni. Selle raha eest saab heal juhul osta ja restaureerida 3 autot. Ülejäänud masinad tuleb ekpositsiooni laenata. Oeks vaja abi, milliseid masinaid kust leida võiks. Loomulikult oleks eelistatud enam-vähem normaalse väljanägemisega autod.

Tekkis elav keskustelu, kus Tallinna mehed sõimasid Tartu mehi, Saare mehed tõstsid end esile jne.

Lõppkokkuvõttena jäi minule arusaamatuks, mis siis sai suurepärasest tehnikamuuseumi ideest ja selle tarbeks olnud poolest miljonist kroonist.

Indrek Sirk
Vasta
#47

selle teema ajaga on mul üks auto jälle enam-vähem valmis saanud ja mõnede arvates täiesti ekspioneerimis kõlbulikuna , muuseumist aga pole kuulda midagi,nii et lükkan ta pimedasse kuiva ruumi teiste juurde seisma.loodan et kunagi tekib mul ikka võimalus teda kellegile näitamiseks , kas või pakkudagi !
ise pooldan tallinnat,seal oleks ikka vaatajaid ka.
Vasta
#48

Härrased! Aastake on märkamatult mööda läinud ja hulk vana tehnikat selle ajaga või läbi roostetanud või vettinud. Väga huvitav oleks teada, mis on saanud Tehnikamuuseumi algatusest. Kas on positiivseid uudiseid või "läks nii nagu eelmine kord"?
Vasta
#49

Ei taha Saaremaad kuidagi esile tõsta nagu keegi mainis, aga aastaga oleme Sääre ajalootuppa koondanud 7 saarel hukkunud lennuki maised jäänused,näha saab T-34 ratast ja lindilülisid ning Stug III või IV veermiku osi.Samuti Saaremaa ja Virtsu raudteega seonduvaid detaile.
Meie suurimaks vaatamisväärsuseks on aga I maailmasõjast pärinevad Zereli 305 mm kahuri positsioonid.Täna kuulame maad, et antud kompleks saada tehnikamälestisena riikliku kaitse alla.
Nüüd küsib keegi kindlasti, et mis sel kõigel auto-moto muuseumiga pistmist on? Neile lohutuseks, et siseekspositsioonis on "hiiglaslik" firma Boch süüteküünal (omaniku sõnul mootoratta oma) ja Lõpe liinilt leitud killutabamuse saanud mootori neljandik.
TAR-ile:Orissaare TA leidsin ka üles, aga kahjuks mehe õues, kes sealkandis kõva tegija.Vaikselt olen pinda kombanud, et mitte hinda üles ajada.Mäebe leivaauto on kokku vajunud ja Sikasssaare oma rüüstatud.
Ise ootan endiselt Opeli ja Gaz AA juppe.
Selline aastaaruanne siis.(Hiidlased on ka üht-teist korda saatnud).
Vasta
#50

kui me eestlased oleme sellised oma nurgas nokitsejad,siis tuleks ehk sellega leppida.ise ehitan ka vaikselt ja salaja näitamishoonet ja mis sellest siis ikka halba on.siit siis ka idee,kuna meil see interneti asi on hästi arenenud ja vanatehnika huviliste seas ka levinud,siis äkki teeks virtuaal muuseumi,kuhu oleks koondatud kõik väiksemad muuseumid koos piltide ja lahtioleku aegadega.eesti on ju väike ja kui lahtioleku ajad läbimõeldult panna,saab huviline kavandada oma puhkuse reisides muuseumist muuseumi ja nähes seega päris palju.mina isiklikult püüan pakkuda lisaks ka ööbimist ja toitlustust.
mis te sellest arvate?
Vasta
#51

Teate mehed!
Soovitaksin moodustada uue partei ja kandideerida riigikogu või kohalikel valimistel!
Võimul olles saab alles selliseid suuri projekte edukalt ellu viia!
Sellega oleks ka lahendatud arusaamatused vanatehnika huviliste vahel.
Lõunanaabrid lätlased näiteks tahavad teha veel ühte muuseumi juurde,sest eestist ostetud eksopaanid(haruldased) ei mahu ära!

Kas te teate,kus asub praegu Konstantin Pätsile kuulunud kabriolett Lincoln limusiin?
Osteti Tallinnast!

Olgem sallivamad ja sõbralikumad!!

Kõik vanatehnika huvilised ühinege!

:I M Back
Vasta
#52

janek555 Kirjutas:...siis äkki teeks virtuaal muuseumi,....

Netis Unicwebi lehel on juba eelnevalt juttu olnud vanatehnika virtuaalmuusemi loomise ideest ning kogutud on väike pildimaterjal
virtuaalmuuseumi potensiaalsetest eksemplaridest.

Mis aga seondub ammu räägitud (vana-)tehnikamuusemi rajamisse, siis teatavasti Eesti tegutsevad vanatehnikaklubid (vähemalt enamuses) on peagi koondumas ühise eesmärgi nimel, et luua sihtasutus Vanatehnikamuuseum (asukoht Tartus Raadil)
Vasta
#53

rõõm kuulda,et see plaan ikka teoksil,arvasin juba ,et see raadi värk on ajalugu.
Vasta
#54

Alustuseks tuleks tegeleda noortega ,kes seda ideed tänapäevasel moel võiksid ellu viia.Aeg lendab kiiresti ja kui Me nüüd ei suuda lähema kümne aasta jooksul tehnikamuuseumi luua,siis need eksponaadid,mis on veel alles jäänud müüakse välismaale peale seda kui omanik on manalateele läinud.Vaja oleks moodustada huviala ringid ,kus õppinud mehed jagaksid oma kogemusi.
Mul endal on klubi moodustamisel ja kõik liikmed praegu on noored poisid vanuses 14-25.
Kõigil on praeguseks vanatehnika olemas ,mida taastada ja asi võtab ilmet!
Ei ole muud vaja kui väha suunata ja aidata!

Suuri laevu saadab ikka kajakate kisa!
Mune muna ja ,siis kaaguta!

:I M Back
Vasta
#55

käisin unicwebis lugemas ja leidsingi sealt need teemad,mis puudutavad muuseumite kogumiku tegemist.soov oleks seal ka sõna võtta ja asja arengule kaasa aidata,kuid kas see oleks ikka õige tegu? nimelt tundub mulle(võin eksida),et see foorum siin on suurima publikuga vastava sisuline foorum eestis ja seega oleks ju õigem trantsportida suurt publikut vajav teema hoopis siia.

lugesin autorestauraatori kirju ja olin nendega täiesti sama meelt,kuid sinna lugema sattusin ma ju alles nüüd,peale foorumlase meli juhatust.kas ma olen ainuke mitte eriti aktiivne interneti kasutaja? ei taha uskuda.

seega küsimus mul järgmine: kas internetis on olemas koht ,mida kõik või enamus vanatehnika huvilisi peavad üle vabariigiliseks?kui ei siis tuleks see ju kokku leppida,või muidu tekib siin sama seis,et iga mees istub oma lehel.ma ei väidagi ,et peaks olema ainult üks foorum,kuid peaks olema üks mida teatakse kui suurimat ja üldsusele suunatumat(pealiskaudsemat) foorumit.

sogane kiri sai,kuid loodan, et saite mu mõttest aru.
Vasta
#56

Internetis ei ole sellist kohta. Ja vastus on huviliste vanuses, st. amf-is möllab noorem generatsioon ja unicwebis vanem, asisem generatsioon. Kokkuvõtlikult öeldes - ühed põhiliselt pildistavad ja päästavad aga teised põhiliselt restaureerivad. Kuna meil on vabade kodanike ühiskond, siis kaasa võid lüüa ülevabariigiliselt mõlemas foorumis.
Vasta
#57

janek555 Kirjutas:käisin unicwebis lugemas ja leidsingi sealt need teemad,mis puudutavad muuseumite kogumiku tegemist.soov oleks seal ka sõna võtta ja asja arengule kaasa aidata,kuid kas see oleks ikka õige tegu? nimelt tundub mulle(võin eksida),et see foorum siin on suurima publikuga vastava sisuline foorum eestis ja seega oleks ju õigem trantsportida suurt publikut vajav teema hoopis siia.

lugesin autorestauraatori kirju ja olin nendega täiesti sama meelt,kuid sinna lugema sattusin ma ju alles nüüd,peale foorumlase meli juhatust.kas ma olen ainuke mitte eriti aktiivne interneti kasutaja? ei taha uskuda.

seega küsimus mul järgmine: kas internetis on olemas koht ,mida kõik või enamus vanatehnika huvilisi peavad üle vabariigiliseks?kui ei siis tuleks see ju kokku leppida,või muidu tekib siin sama seis,et iga mees istub oma lehel.ma ei väidagi ,et peaks olema ainult üks foorum,kuid peaks olema üks mida teatakse kui suurimat ja üldsusele suunatumat(pealiskaudsemat) foorumit.

sogane kiri sai,kuid loodan, et saite mu mõttest aru.


Aga Palun tule ja tee virtuaalmuuseum. Algus on juba tehtud: masinate pildid, tehnilised andmed, ajalugu, originaalsus aste jne. Minul kahjuks ei jätku aega sellega tegelemiseks, aga pakun välja koha http://vvm.unicweb.ee/
ole ainult mees ja tee valmis. 1 näide ka masinast ja tema ajaloost http://vvm.unicweb.ee/auto/dodgeWC57.htm

Hetkel on olemas info selliste masinate kohta http://vvm.unicweb.ee/auto/
http://vvm.unicweb.ee/moto/

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#58

järeldan sellest pakkumisest,et asi väga soikus.igatahes soovin seda teemat arendada ja kui tõesti asjalikumaid tegijaid ei leidu,panen ise õla alla.
loodan et arutelu jätkub,kuna minu nägemus virtuaalmuuseumist erineb olemas olevast ja uue tegemist ei poolda,siis oleks tore kui mõtted kirja saaks.

veel selline küsimus,et kas AMF ja unicweb on ainukesed levinud foorumid meil,või on aktiivseid veel.
Vasta
#59

TAR Kirjutas:Väga huvitav oleks teada, mis on saanud Tehnikamuuseumi algatusest. Kas on positiivseid uudiseid või "läks nii nagu eelmine kord"?

janek555 Kirjutas:seega küsimus mul järgmine: kas internetis on olemas koht ,mida kõik või enamus vanatehnika huvilisi peavad üle vabariigiliseks?

Mind hakatakse nüüd jälle kindlalt kividega loopima... aga kas on sellist asja, nagu eesti tehnikamuuseum ikkagi vaja? Samamoodi, kas on ikka vaja foorumit, mis oleks seinast seina, parem las iga mees jääb oma liistude juurde ja teeb seda, mis oskab, korralikult..

Minu haige loogika on see, et kui mind huvitavad traktorid, siis ma lähen traktorimuuseumi või võtan ühendus antud ala kollekstionääridega; kui mind huvitavad vanad mootorrattad, siis lähen mootorrattamuuseumi jne jne. Ma ei läheks muuseumi, kus on 5 autot, 5 mootorratast, 5 traktorit jne...mis sellest, et kokku küll palju masinaid.
Just virtuaalmuuseum, mis ühendaks ja annaks koondülevaate nende väikemuuseumite kogudest ja tegemistestoleks just ideaalne ülevaate saamiseks ja oma külastusvalikute tegemiseks. Aga see muuseum ei pea mittemingil juhul põhinema demokraatial ja avaliku foorumi arvamusel - seda saab teha vaid ikkagi kogude omanike omavahelise koostöö raames, mitte demokraatlkius korras, uurides, mida kõik ümberkaudsed inimesed sellest ikka arvavad. Algatuseks oleks piisav seegi, kui oleks piisavalt selge ja üheselt mõistetava nimega domeen, kus asuks portaali tüüpi erinevate kogude ja kogujate lehekülgi ühendav kooslus. Eks siis jõuab ajapikku ka üha spetsialse lehe koostada... aga ikkagi põhimõttel, et igaüks tegeleb oma valdkonna virtuaalekspositsiooniga.
Ma tean, et antud ajal Eesti vabariigis on poliitika põhiliselt selline, et soositakse ja ka finantseeritakse suurte muuseumite tegemisi ja väikesed vaadaku ise, kuidas saab... aga kas ei oleks targem selletõttu kompotikeetmise asemel proovida hoopis teha lobitööd, et seda poliitikat muudetaks.
Mulle piisab juba supermarketitest ja mammutkoolidest, ei taha super- ega mammutmuuseumi!
Vasta
#60

Militaarvallas on kaks foorumit ja mõlemale jätkub lugejaid-kirjutajaid,tegutsejaid.
Säärel saab telkida ja sauna kasutada, üks autotäis korraga saab tuppa ööbima.
Kuidas seda Raadi värki tagant saaks tõugata?
Mul on kahe asja pärast piinlik:Et Saaremaal ei ole meremuuseumi ja Eestis tehnikamuuseumi.
Lätlased on ka militaarajaloos meist mitu sammu ees.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne