#1

Nonii, oleks siis tänulik igasuguse info eest GAZ AA kohta. Eriti teretulnud oleks kabiinimöötmed ja elektrisüsteemi puudutav info.
Vasta
#2

Vaata unicwebi raamatukogust: www.unicweb.ee

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#3

autorestauraator Kirjutas:Vaata unicwebi raamatukogust: www.unicweb.ee


kahjuks ei suutnud sealt midagi näha. Kas on äkki nii, et sealt peab tellima?
Vasta
#4

pisipunk Kirjutas:kahjuks ei suutnud sealt midagi näha. Kas on äkki nii, et sealt peab tellima?

Kui sa registreerid ennast unicwebi kasutajaks siis avaneb sul võimalus ligi saada teemasse \"tehniline\" seal all hetkel osa gaz-aa raamatust üleval. järgmisel nädalal täiendan jälle.


Unicweb

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#5

Küsimus?Kuidas liituda unicwebiga.Olen kaks korda üritanud.Vastus eitav.Kas on sisseastumiskatsed?
tonuveldre@hot.ee
Vasta
#6

pisipunk.Mul Sõrves olemas kokku 4 kabiinijäänused.Samuti elektrisüsteemi joonised ja 1/2 raami.
Vasta
#7

tõnuv Kirjutas:Küsimus?Kuidas liituda unicwebiga.Olen kaks korda üritanud.Vastus eitav.Kas on sisseastumiskatsed?
tonuveldre@hot.ee

Sisseastumiskatseid pole lihtsalt tuleb registreerida siis saadetakse sulle e-mail millega saad oma konto aktiveerida ja ongi kõik. sisselogida saab esilehelt
Hetkel käivad hooldustööd niiet loodetavasti õhtust alates asjad jälle toimivad

unicweb

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#8

tõnuv Kirjutas:pisipunk.Mul Sõrves olemas kokku 4 kabiinijäänused.Samuti elektrisüsteemi joonised ja 1/2 raami.

On plaanis tulla Sõrve ekspeditsioonile märtsis, ehk siis saan vaatama tulla? Kas kabiinijäänused sisaldavad ka taastatavaid uksi?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne