Mikk15/Lenc Riga 6
#1

Nii, kuna nüüd on mu enda Riga projekt peaaegu valmis, siis tuli mu sugulasel, siin foorumis kasutaja Lenc idee, et teeks korda tema vanaisa vana võrri.
Selgus, et masinaks Riga 6. Ise ei tea küll sellisest Rigast küll midagi ja ehk keegi teab lähemalt masinast rääkida (mis mootor, mis aastatel tehti jne.), kuna Lenc ise ei tea sellest masinast eriti midagi rääkida. Masin olevat ca. 20 aastat seisnud ja nüüd vaja eluvaim sisse puhuda.

Ette tänades Mikk15 ja Lenc
Vasta
#2

just nii sir!
Vasta
#3

kardan, et suure tõenäosusega on margiga eksitud
Vasta
#4

Selge!
Lenc rääkis küll, et lai ja pikk paak ning mulle tundus masin siis Riga- 11- nena aga tema vanaisa väitis vastupidist. Ehk oskab Lenc midagi veel rääkida.....
Vasta
#5

midagi on vist võis tõesti valesti minna. Laupäeval saan asjast täpsema ülevaate. Pühapäeval peaksid pildid ka olema!
Vasta
#6

http://www.pilt.ee/lenc01
Vasta
#7

Riga-11, \'70ndte viimastest aastastest. Ette pandud vanema kahekäigulise mopeedi esituli. Muidu tundub masin suhteliselt heas säilivuses, lihtsalt kultuurikihi ja tolmu all. Ärge hakake seda ümber ehitama ja pintsli/aerosooliga värvima - peske puhtaks, tehke vajalik tehnohoole ja sõitke...
Vasta
#8

Mootor on kahjuks läbi. Vaja kuskilt uus muretseda!
Vasta
#9

mis tähendab \"läbi\"?
Vasta
#10

pange siis mootorile kulunud osade asemele mitte kulunud osad !?
Vasta
#11

Väga hea, et lõpuks pildid said.
Tänu sulle Lenc sai ka nüüd minu masina va. aasta veidi täpsustust. Smile
Krt see ikka päris korralik veel. Ja Oldmoped ole päris rahulik, sest ümber ehitama ei hakka seda keegi. Plaan oli selline, et algul kulunud osad vahetada ja hääled sisse. Ma loodan, et tulevikus saate juba puhta ja korras masina pilte näha.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne