Vanad autod Eesti filmides

rattur Kirjutas:Aga oleks ka üks küsimus, eila vaatasin filmi "Teisikud"(1982) ja oleks küsimus, kas seal näidatud VAZ 2105 olid VFTS või lihtsalt koopiad?
Esimene tundub olevat täitsa huvitav? Teine arvatavasti mitte?
Seda autot kasutas filmi peategelane, aga tundub, et tegu pole õige VFTSiga?

Uh natukese ajad tagasi sain ma ka elektroonilise versiooni "Teisikutest".
Aga köik on öige, osad rally masinad jäid välimuselt samasuguseks nagu tava liikurid ainult lisatuled küljes, sees toruraam, mootor veits järeleaitatud jne.
Olen ise näinud selliseid liikureid, eriti imelik oli vaatata Volgasid Gaz 21 ja 24, millel eelpool nimetatud asjad küljes olid. :p

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Kes juhtus vaatama "Naksitrallide" 2. osa, siis seal oli tuletõrjeauto, mille radiaatorivõre kohal ilutses mõnedes kaadrites selgelt loetavalt kiri "FARGO" Smile Täpselt see masin: [Pilt: FargoExpress27ARoosimann30.jpg]. Filmi esimeses osas võis tänava äärest ära tunda Fiat "topolino".

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Lõik filmist "Keskea rõõmud"
http://www.youtube.com/watch?v=vfEJ-8mcnFI

selle "Raket"-tiiburiga olen isegi Piirissaarele sõitnud aga seda lennukit ei hästi enam mäleta - ehk olnudki enam a.90, kui ma esimest korda Tartusse astusin.?Smile Mingi Antonov?
Vasta

Lennuk peaks An-8 olema.
Vasta

anski Kirjutas:Lõik filmist "Keskea rõõmud"
http://www.youtube.com/watch?v=vfEJ-8mcnFI

selle "Raket"-tiiburiga olen isegi Piirissaarele sõitnud aga seda lennukit ei hästi enam mäleta - ehk olnudki enam a.90, kui ma esimest korda Tartusse astusin.?Smile Mingi Antonov?

An- tüüpi lennuk jah. Igatahes üsna varsti peale seda, kui Raadi lennuväli punaarmeelastest vabanes, kadus ka see lennuk sealt kõige mineva teed. Arvata võib, et ise ta sealt luha pealt ära ei lennanud vaid pigem tassiti tükkhaaval vanametalli.
Ja kunagi oli seal lennukis sees mingi aeg vist isegi "Mängude Tuba", kus siis huvilised said soovi korral igasuguste nõuka-aegsete aparaatidega mängida.
Vasta

Sm. Volgahuviline Kirjutas:
anski Kirjutas:Lõik filmist "Keskea rõõmud"
http://www.youtube.com/watch?v=vfEJ-8mcnFI

selle "Raket"-tiiburiga olen isegi Piirissaarele sõitnud aga seda lennukit ei hästi enam mäleta - ehk olnudki enam a.90, kui ma esimest korda Tartusse astusin.?Smile Mingi Antonov?

An- tüüpi lennuk jah. Igatahes üsna varsti peale seda, kui Raadi lennuväli punaarmeelastest vabanes, kadus ka see lennuk sealt kõige mineva teed. Arvata võib, et ise ta sealt luha pealt ära ei lennanud vaid pigem tassiti tükkhaaval vanametalli.
Ja kunagi oli seal lennukis sees mingi aeg vist isegi "Mängude Tuba", kus siis huvilised said soovi korral igasuguste nõuka-aegsete aparaatidega mängida.

Läheb juba lennuki teemaks Wink Aasta 1984 suvel viibisin pikalt Tartus ja käisin korduvalt seal lennukis mänguautomaatidega mängimas. 6. aastase poisi jaoks oli see väga põnev ja meeldejääv elamus.Wink
Vasta

Tänud selle lennuki info eest. Mälu tasapisi taastudes meenub see An-8 seal nüüd endalgi meelde.Smile
Vasta

Järgmisel pühapäeval (16.11.) kell 19:00 tuleb ETV-st mängufilm "Keskpäevane praam". Vanatehnikat ja kohati isegi adrenaliini ja huumorit täie raha eest.
Vasta

oxygen Kirjutas:Järgmisel pühapäeval (16.11.) kell 19:00 tuleb ETV-st mängufilm "Keskpäevane praam". Vanatehnikat ja kohati isegi adrenaliini ja huumorit täie raha eest.

Minu lapsepõlve aegu sõitis "Suurupi" Hiiumaa vahet. Hiidlasena olen sellega ikka väga palju sõita saanud. Reisijate ruum oli autodeki all aga seda vist filmis ei näita. Kuna "Suurupi" oli, võrreldes praegustega, suht väike praam siis tol ajal tõsteti vahest viimane sõidu auto praamile aparelli juurde risti, et paremini ära mahuks. Samal põhjusel upitati sapikaid vahel ka veoautode kasti Wink Vot olid ajad Wink
Vasta

http://www.youtube.com/watch?v=vcjoveLNf7w - keegi ida poolt on postitanud YouTube'i mängufilmi Georg venekeelsest variandist kaadrid Tallinna evakueerimisest.

Selgelt on näha ka mootorrattaga sõitev Märt Karu ehk kaasfoorumlane vanakaru (kunagi Sa ütlesid mulle, et Sa pole seda filmilõiku näinud)...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Sai selline teos vaadatud nagu Tallinn Pimeduses ( 1993 ) , meeldivalt üllatunud kui hea ning põnev oli Autode koha pealt - paar autot pandi põlema, mossel sõideti uks maha jne. Uukkivi rallis poliseivärvides 06ga ringi Cool

Linnapildis jäi silma vanakooli tagaveolisi Opeleid, vana Pajero, Tðhaika .Soovitan kõigil vaadata!

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta

Pole just Eestist, aga mõnusalt palju nõukogude vanatehnikat vene komöödiafilmis "Bensiinijaama kuninganna" (1963). Ja seda kõike värvilises esituses.
Vasta

(13-10-2009, 01:13 AM)Mister X Kirjutas:  "Bensiinijaama kuninganna" (1963).

huvitav, kas sealt ongi selline anekdoot:
Bensiinijaamas ripub silt "Bensiini üldse ei ole" ("Бензина вообще нет")
Küsitakse müüjalt, miks mitte lihtsalt "Bensiini ei ole"? (А почему не "Бензина нет")
Aga sellepärast, et siis küsiti kogu aeg "Kas üldse ei ole?" ("а что, вообще нету?")
Vasta

ETV näitas reedel, 4. detsembril telefilmi "Lihtne lugu, lõpuga", mis valminud aastal 1998. Vilksatas seal korraks - küll vaid peegedusena klaasukselt - selline sõiduk:
[Pilt: lihtne_lugu_lopuga_1.jpg]

Tegu näikse olevat vana tuttavaga - must-punase Humber Hawkiga. Kirjutati millalgi 90-ndate lõpus sellest Briti saatkonna (või konsulaadi) kunagisest sõidukist ka kuskil ajalehes.
Mis on sellest autost nüüdseks saanud? Kas asub veel Eestis?

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

Kas see, mitte nüüd kodanik Suppi käsutuses pole?
Ja olin siin foorumis mingi aeg müügil.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Too masin peaks olema väiksem varjant autost mis sm. supp-i omanduses hetkel.
Vasta

see maisin on vist kasutaja redbaron-i omanduses kui ma ei eksi
Vasta

See on RedBaroni Humber Hawk mk.IV, suppi käes peaks olema Lasnaka keldrigaraaþidest välja ujunud SuperSnipe. See Hawk on restaureerimises, teise Hawki kolmest leidsin ka Österby külast üles ja ka see on Kaspari valduses.
Väidetavalt oli Moskvas saatkonans 3 Hawki ja siis see SS, kolmas Hawk on Lätis aga tema originaalmootor meite käes Big Grin Paras neile, sõitku Volga tehnikaga...
Vasta

Selge ajasin veidi autod, sassi. Aga kas köik siinsed Humberid on rhd vöi möni on ka vale poolse rooliga?
Pole enam meeles kust ma seda lugesin, aga ühe autosid restoraeerinud pärnaka käes käis läbi mitu masinat, mis ka nöukaja filmides osalenud. Vähemalt üks masinatest oli Jaguar.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Muusikafilmis "Ahvatluste tund" (1970) on Uno Loobi sõidukiks põhjanaabrite numbrimärgiga Volvo 164.
http://www.youtube.com/watch?v=aK067tGKTJI

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne