Teema on suletud

Milliseid postitusi tahaks siin edaspidi näha.
#1
Exclamation 

Niisiis ... kuna teema on uunikumid, siis sooviks siin näha edaspidi teemasid, mis oleks seotud ikkagi tehnikaga enne 70.-at aastat, kõik võimalikud tartu scaniad, riia roongid jms kuulub Vaba Teema alla ... on tegelikult koguaeg sinna kuulunud aga liiga kaua on lastud uuniku teemasse postitada teemaväliseid postitusi, seega on sellel nüüdseks lõpp ja siit edasi kasutame teemade liigutamist vabateema alla ilma hoiatamata, samuti kõikvõimaliku läbu (a\'la kyll on vinga, sitax äge jne) kustutamine.

Turuplatsist veel, nimelt on mul palve müüjatele/ostjatele, kui panete oma postituse üles ja sinna alla ilmub täiendav küsimus, siis ma hea meelega näeks, et te muudaksite oma esimese postituse sisu vastavalt nendele küsimustele, täpsustavad küsimused kustutavad moded ise hiljem ära. Põhjus miks seda nõuda on see, et tekivad mitme leheküljelised teemad milles peab taga ajama piisa haaval informatsiooni.

Kuulutused EI PEA olema nii, et ühes postituses on miljoon asja müügis, eesmärk on, et kuulutused oleksid informatiivsed ja kergelt loetavad.

Tehnika asukohtade avaldamisest, nimelt kaitseb meid kõiki põhiseadus ja isikuandmete kaitse seadus, milledes on üheselt viidatud, et igal isikul on õigus privaatsusele ja tema kõik andmed ei ole avalikud, seoses sellega on andmete avaldamine kolmandate isikute poolt KEELATUD (v.a. juhul kui kolmandal isikul on selleks notariaalne volitus).

Dad.
Teema on suletud
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne