Gaz 24 elektrisüsteemi jama
#1

Jama seisneb tuledes.Kaugtulesid ei saa üldse kasutada, sest tõmmates tulede lülitit 2 klõpsu välja,,kaovad kõik tuled,,peale ohutulede.Kui näppida bimetall kaitsmeid,,millest vaid ühe nupp liigub,siis tulevad tuled tagasi.Tõmmates tulede lülitit 1 klõps välja, hakkavad põlema vaid gabariidid,,keerates lülitit teatud kindlasse asendisse süttivad ka lähituled.Keerates peaks saama reguleerida armatuuri taustvalgustust vist,,mul aga seal valgus puudub.
Kui asi piirduks sellega siis ei oleks veel hullu,,aga mingi aja möödudes hakkavad lähituled vilkuma (teiste tulede kohta ei oska öelda).
Sõites täna mööda tartu maanteed pimedal ajal, muutus mu tuju väga huvitavaks,kui ma pidin 20 km jooksul 30 korda tulesid kustutama, et nad normaalselt töötaksid.Oma kiirust ma ka ei näe, sest armatuuris on valgustatud vaid kell.
Ise ma suurt elektrisüsteemist ei taipa,,äkki keegi oskab öelda milles võiks olla viga.
Vasta
#2

Vaheta lülitit.
Vasta
#3

lüliti ei puutu siin asjasse- enamasti viga oksüdeerunud bimetallkaitsmes. Need on ammu ajast ja arust.
Vasta
#4

Kui aega saan siis vaatan kaitsmed ja lüliti üle.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne