Voshod 3M
#21

ok, ootabBig Grin

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta
#22

Tervelt 4 päeva siis maal veedetud ja masina ehitus jälle natu edasi arenenud. Kolmapäeval sain Braueris tellimuse sisse antud ja ostsin esitulepirini+ siduri ja karteri vahele käiva papptihendi ära. Siis seadsime koos Tsiklivennaga sammud värvipoe poole. Kuna pühadeelne päev, siis pood krt lõunast kinni ja värvid jäid ostmata. Ennem maale minekut sai veel ühest poest läbi käidud ja veljevärvi ning tsipa liivapaberit ostetud. Õhtul siis maale ja koos sõbraga Stadioni mootorit maha võtma, kuna kuskilt ajas õli läbi. Sõber tegeles mootoriga, mina Voshodiga. Tagavelg sai puhastatud ja üle värvitud. Siis veel piduriklotsid üle vaadatud ja korralikult liikuma pandud. Eile sai esitule pirn ka vahetatud ja esivelg roostest puhastatud ja mootorgi veljevärviga üle lastud Big Grin
Täna sai sumpad ka alla tagasi lükatud ja mootor korraks kokku surutud piltide tegemiseks Wink

UUED PILDID:
Mootor
Mootor2
Tsikkel
Tsikkel2

Homme ostan värvid ära ja selle nädala lõpuks loodetavasti lõpetan värvimistöödega. Jään vaid tellitud juppe ootama. Kuna endal maal netti pole ja ei oska öelda, millal jälle netti saab, siis ei tea ka millal uut infot ja pilte näha saab.
Tänaseks kõik.

Ilusat ilma ja rohkeid kilomeetreid soovides
Mikk
Vasta
#23

Räägi kui kallilt ja mis seisus sa ta said? Ning kas see veljevärv sealt mootori pealt maha ei hakka tulema kuumusega???? Paak ja porikas on küll ilusad. Taga on kärn nagu aru saan! Iste on ka vist uue naha saanud v kas see on originaal?

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#24

Masina ostsin 1500kr. eest, mis tagantjärele ikka veidi kallis oli aga see selleks. Ostes oli masinal karpa ja silindri vaheline tihend läbi, siduritross katki, käiguvahetusvõllil nuudid maas ja hooba, millega käike vahetada ei olnud. Kõigepealt sai käiguvahetusvõll vahetatud ja sealt hakkasid välja paistma ka muud vead ja nii see ehitamine peale hakkas.
Mootor sai niisama naljapärast üle lastud. Alguses on ilus, pärast läheb ära Rolleyes
Taga on jah suht kulunud Pirelli kärn, mille vahetan siis, kui selleks tõsine vajadus tekib. Iste on täiesti originaal. Nahk on jah korralikult säilinud. Vasakul pool on üks imeväike koniauk aga muidu iste kena ja mõnusalt pehme Smile
Vasta
#25

palja sa sinna vossi juba matnud oled(peale ostuhinna-1500.-)?
loodan et tasub vaeva ära!
muidu läheb sul küll päris hästi ja masin hakkab juba ilmet võtmaSmile
Vasta
#26

Praegu on kulunud veidi üle 1500kr. Ehk siis natuke rohkem, kui masin maksis. Viimased jupid saan lähima 2 nädala jooksul ja Augusti alguses peaks masin minu käes esimesed kilomeetrid läbima Toungue
Rootoriga igavene k*pp kord pole seda vana turul, kord läheb tüübil endal asi meelest jne. Järgmine nädal lubati 100% ära tuua. Braueri motopoest toon homme ka väikse veohammaka võlli ja käiguvahetushoova ära.
Vahepeal on mootor niipalju kokku pandud, et ainult see võll ja rootor külge ja elekter ühendada ning õli sisse. Siis peaks hääled sisse saama. Natuke siis sellest, mis kere kallal veel tehtud:
- Küljekarbid seest Hammeritega üle värvitud/väljastpoolt veel vaja teise värviga üle lasta
- esi ja tagapidurid töökorda seatud
- esipiduri ja sidurilingid vahetatud
- spidomeetri Facelift ja \"väike\" kerimine Big Grin

Pildid: Küljelt
Spido
Eest

Kokkuvõttev info ja uued pildid siis, kui masin täielikult valmis.

Seniks sooja suve ja muretuid kilomeetreid soovides
Mikk
Vasta
#27

Paistab norm... sumpad küll natuke mõlkis kuid muidu on väga ilus! Wink EDU

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#28

Minu meelest krossikumm ei sobi taha.


Vasta
#29

Tänan agent007 Smile
Parempoolne sumpa on jah mõlke täis, kuid kaugelt ilus. Vasakpoolsel suur mõlk sees, kuna käimalöömisvänta pole korralikult kinni keeratud ja see on sinna mõlgi peksnud. Krossikummiga sõidan niikaua, kui kumm enam õhku ei pea.

Uued teated masinast siis Augusti algul.
Vasta
#30

Veovõlli sain kätte eile, kuid sellega seoses väga suur probleem. Nimelt ei olnud seal komplektis seda mutrit, mis hammakat kinni hoiab. Oleks seda hädasti vaja, kui kellegil on see jubin olemas ja on nõus sellest teatud raha eest loobuma, siis PS või alates homsest olen maal ja kätte saab mind nr. 53 928 652
Asjaga väga kiire! Rolleyes Sad
Vasta
#31

igasuguseid mutreid saab päris hästi kätte nt. Würthist
Vasta
#32

Pole ammu masinast juttu teinud. Masin koos ja sissetöötamine täies hoos. Mootor siiani veidi üle 2 tunni töötanud. Siiani kõik ok.
Kui kuskilt ometi saaks selle krdi veohammaka mutri, siis saaks esimesed kilomeetrid ka juba läbitud. (würthist selliseid hammakaid ei saa ka tellides).
Vasta
#33

Endal ka siis Voss 2M millel 3M mootor, niisiis ehk oskad öelda millest tuleb silindrist selline imelik kolin?

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#34

Hakkasin ise ka kusjuures mõtlema sellele kolinale. Aga ma arvan, et selline kolin ongi nendele mootoritele omane. Mul mootoris silinder puuritud, uus kolb, uus sõrm, uus laager, uued rõngad. Väntõllis ka loksu pole, niiet ei tea ise ka millest selline kolin.

NB! HÄDASTI VAJA VÄIKSE KETIHAMMAKA ETTE KÄIVAT MUTRIT!!!
Tel. 53 928 652 või PS
Vasta
#35

Mul sõber kel on Voss 3M ütles, et ta tõmbas silndri aknad viiliga üle, et silindri akende teravad aknad pidid seda nalja tegema!

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#36

agent007 Kirjutas:Mul sõber, kel on Voss 3M, ütles, et ta tõmbas silndri aknad viiliga üle, et silindri akende teravad aknad pidid seda nalja tegema!


Ja niimoodi need amatöörid sünnivad. Unimüts@ tunneb kaasa sellele masinale peale remonti.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#37

Aga noh kolin võib tulla ka detonatsioonist, aga noh teie siin kui minust 100x targemad tehke ikka nõnda nagu arvate: VIILIGA.


Vasta
#38

unimüts Kirjutas:
agent007 Kirjutas:Mul sõber, kel on Voss 3M, ütles, et ta tõmbas silndri aknad viiliga üle, et silindri akende teravad aknad pidid seda nalja tegema!


Ja niimoodi need amatöörid sünnivad. Unimüts@ tunneb kaasa sellele masinale peale remonti.
Millega siis Sinu arvates peaks akende teravaid servi ümaramaks tegema?
Vasta
#39

Selleks on spets riist olemas, käib ta trelli otsa. Kus omakorda on liivapaberi rullik. 1cm läbimõõduga ja lihvimiskiirus on 20tuh pööret.. Proxoni firma toodet kasutan mina selle jaoks. Viiliga mitte mingil juhul ei tohi mootori juurde minna. Kui algaja läheb viiliga juurde on silinder ka koheselt vanaraud. Kui maale lähen üritan teha pilti nii trellist kui otsast.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#40

Äkki räägid lähemalt, kuidas see silinder KOHESELT vanarauaks muutub?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne