kuidas ehitada karti?
#1
Question 

nii kuis teema nii ka küss.tahan nimelt teha endale karti. põhiline küss on siis see et kas saab alla panna kardile minimopi rattad.siis ka soovitage et kuida raami teha.kui on mõnel müüa kardi raami siis maksan kuni400.-Smile
Vasta
#2

Kardi raam 400.- ootab sind valgamaal
Vasta
#3

Huvitavad inimesed. Pakuvad lihtsalt torude koosluse eest 400eek. Kui aga neile pakkuda töökorras tervet karti 4000eek eest(lääne spets mootor), siis pole tahtmas kedagi.
Kui lihtsalt rahas asi on, siis pole mõtet seda raami ka osta. Sinna veel palju muid asju vaja sebida ja lõpuks, ka sõitmine maksab.
Vasta
#4

ma olen näinud tavalist karti, millel olid mini rattad all. Kummid olid Muravei omad. See oli nii tehtud, et mini piduritrumlil oli keskelt laagripesa välja treitud ja trumlid olid lihtsalt poltidega külge keeratud, üpris smamoodi nagu auto rattad - kolme poldiga.
Vasta
#5

Kardi orginaal veljed on kaa mul kolme poldiga all
Vasta
#6

no siis on küll hästi kui viljandimaal ma ise Abjas.kas rattad ka all?js pidurid?
Vasta
#7

aga kas rattad on ka all?ja pidurid?
Vasta
#8

ei ole mitte midagi küljes, st plank raamid on, aga ära võid sellegipoolest viia

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#9

motamees Kirjutas:Huvitavad inimesed. Pakuvad lihtsalt torude koosluse eest 400eek. Kui aga neile pakkuda töökorras tervet karti 4000eek eest(lääne spets mootor), siis pole tahtmas kedagi.
Kui lihtsalt rahas asi on, siis pole mõtet seda raami ka osta. Sinna veel palju muid asju vaja sebida ja lõpuks, ka sõitmine maksab.

natuke palju pole küsitud?raami saab 500 krooniga ja soovis pidevalt kuulutus kus müüakse hobikardi mootorit 1000 eek.seega umbes 1700 krooniga saad endale võimsa ja kiire kardi.kellel aga pole nii suurt raha siis võib kardi raamile panna druzba mootori peale.väga lollikindel.kiirust on ka piisavalt.ja kui viitsimist teha siis ühe päevaga saab täitsa hakkama.druzba mootor maksab autoturul 200 eek(kasutatud).
Vasta
#10

tegelt neid \"raame\" kus ainult torud on liigub väga vähe.enamasti mõeldakse raami all kõike peale mootorit(kuigi see on vale jah).ja mis puutub druzba mootorisse siis mitmeid aastaikümneid on nendega tööd tehtud ja kestavad siiamaani.ja see mis kardil peal on on ka juba tubli pool aastat sõitnud.tõsi ta on et druzba karburaator pole kõige parem lahendus.aga mopeedi karburaatoriga töötab druzba mootor nagu kell.vähemalt see kart töötab ja minu kaks saagi.
ja mis puutub ainult torudesse(raami) siis selle komplekteerimine võib raskeks minna.proovi sa leida velgi,pidurisüsteemi,tooli,rooli jne..
sellisega pole vist jah tõesti muud teha kui mõnele poisikesele ära anda lootes et ta need jupid kuskilt leiab.
Vasta
#11

Messil olles tegin ka ühest kardist pildi niimoodi et võimalikult palju oleks näha.
[Pilt: p30400843eu.th.jpg]

Just a man!
Vasta
#12

Millalgi 70-datel ilmus venekeelne raamatuke \"Avtomobil kart\" üsna rohkete joonistega, autorit kahjuks ei mäleta. Kel väga vaja saab mult koopiat paluda või terve raamatukese omandada.
Samas, sugupõlv kes täna karti ehitab vist enam vene keelt eriti ei loe.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#13

ostke mu vana kart ära...50 000 eeki Wink ( trenni mootoriga)
Vasta
#14

zten00 Kirjutas:Kuidas Druzba mootor peale visata kardile? Minu meelest on druzbal kiirem ülekanne, nii et kardile tuleks taha julmalt suur ketiratas panna. Muidu mul Druzba mootor olemas ja katkise mootoriga kart kah.

See mõte on hea aga kahjuks druzba mootor ei sobi kardile.Ehitasin endale vjatka mootoriga kardi, klassivennal oli druzba mootoriga,mul jäi lõpp kiiruse alla aga minek oli hoopis teine.
See kart on mull veel alles, ainult mootori vända laagrid jooksid kokku,kes osta tahab andku endast teada.
Vasta
#15

siim006 Kirjutas:
zten00 Kirjutas:Kuidas Druzba mootor peale visata kardile? Minu meelest on druzbal kiirem ülekanne, nii et kardile tuleks taha julmalt suur ketiratas panna. Muidu mul Druzba mootor olemas ja katkise mootoriga kart kah.

See mõte on hea aga kahjuks druzba mootor ei sobi kardile.Ehitasin endale vjatka mootoriga kardi, klassivennal oli druzba mootoriga,mul jäi lõpp kiiruse alla aga minek oli hoopis teine.
See kart on mull veel alles, ainult mootori vända laagrid jooksid kokku,kes osta tahab andku endast teada.

Kus asud ja palju kardi eest tahad ?
Vasta
#16

palju kardi eest tahad ja kus asud vahetusvõimalus ka võrri vastu
Vasta
#17

To: siim006
Kas tõesti vjatka kiirus jäi druzbale alla? mitmene vjatka sul oli?
Vasta
#18

mul on vjatka mootor 150cm3,ma panin taha vist vana jawa ketika ja selle pärast kadus ülihelikiirus
To endi:Asun Saaremaal.
Vasta
#19

kus sa ise elad mul on pakuda kart 900.- vajab natuke remonti 125 Minski mootoriga.Asub tartumaal kui oled huvitatud anna teada.
Vasta
#20

Ega kellelgi bagi-karti pakkuda ei ole, sellist, mille lätlased nõuka aja lõpus tegid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne