Teema on suletud

naljanurk 2

(20-01-2014, 08:44 AM)Margusk Kirjutas:  
(20-01-2014, 01:21 AM)viplala Kirjutas:  Müüa kohting naisega
Seisukord:uus Big Grin
Kommid on ka head Big Grin
Mh.. ja postiteenuse võimalust polegi?Toungue

Esimese pildi järgi otsustades läheb pikaliasendisse küll.

(20-01-2014, 09:17 AM)sass Kirjutas:  
(20-01-2014, 08:44 AM)Margusk Kirjutas:  
(20-01-2014, 01:21 AM)viplala Kirjutas:  Müüa kohting naisega
Seisukord:uus Big Grin
Kommid on ka head Big Grin
Mh.. ja postiteenuse võimalust polegi?Toungue

Esimese pildi järgi otsustades läheb pikaliasendisse küll.
Kas see esimene pilt tehtud eelmisel kohtingul ?Toungue

Ohh seda tänapäeva moodi, poleks iial uskunud et pederastide ja muude imelike kõrvalt on ka selliseid kes lausa tsiklile taharauda kütavad... Toungue Big Grin

http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumi...U.facebook

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(20-01-2014, 21:29 PM)mlsluik Kirjutas:  Ohh seda tänapäeva moodi, poleks iial uskunud et pederastide ja muude imelike kõrvalt on ka selliseid kes lausa tsiklile taharauda kütavad... Toungue Big Grin

http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumi...U.facebook
Mind küll naerma ei ajanud, tuli hoopis hirm peale seda vaadates. Piigid ja tagumik...

Huvitav ratas

http://www.autonet.ee/uudised/kurioosumid/60295


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

"Strirlitz pidi ülesande täitmiseks ületama plekk-katuse. Ta kõndis mööda katuseharja, kui järsku komistas, libedale katusele kõhuli kukkus ja allapoole libisema hakkas. Ainult suur ime päästis teda üle katuseserva alla prantsatamast.

Järgmisel päeval oli ime paistes ja segas käimist.."

.

Tuleb süütu maapoiss linna.
Läheb restosse ja saab seal tuttavaks ühe tibiga.
Teevad koos mõned joogid ja lähevad edasi hotelli numbrituppa napsutama.
Hommikul pärast kirglikku ööd ärkab tüdruk varakult üles ja avastab, et tal on ”päevad” hakanud.
Selge see, et siin pole enam midagi teha, ja kõnnib minema.
Mõne aja pärast saab poiss ka oma silmaluugid lahti ja tunneb, et tal on kohutav pohmakas ja mälukas.
Mis hotellis juhtus – mitte midagi ei mäleta peale selle, et koos tüdrukuga hotelli saabus.
Järsku langeb ta pilk oma kätele.
Need on verised.
“Jumal küll! Ma tapsin ta ära!” on poiss täielikus šokis.
Jookseb ahastades vannituppa käsi pesema, heidab juhuslikult pilgu peeglisse ja oigab:
“Ja sõin ära ka veel!”

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kukkunud kord Kalmer Tennosaar ja German Titov ENSVs puristama. Onu Kalmer jäänud põõsasse viinaaure välja puhkama, Titov arvanud, et tema peab Koluvere lossi uurima. Karanud üle aia, siis taibanud, et kui nüüd tugevad sanitarid tulevad ja küsivad, kessa siuke oled, siis kosmonaut on suht vale vastus.

Video varga raskest elust: http://www.liveleak.com/view?i=3a1_1390075166
Mõnitavad ka veel vaesekest...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(21-01-2014, 12:12 PM)Basilio Kirjutas:  Video varga raskest elust: http://www.liveleak.com/view?i=3a1_1390075166
Mõnitavad ka veel vaesekest...

kas mees mitte ei läinud paljajalu vargile
olles ettevalmistunud klaasi purustama ja siis ole selle kõndima Big Grin

Noh mina sain südamest naerda aga tegelt võib olla laus kurb.

Sain just e-riiki kasutades teada et mulle kuulub teise mehe maa peal maja ja lisaks veel ait , kaev ja garaaz kah.

Õnneks ei saatnud vald kontrolli kuidas ma oma maalapil kus midagi pole last kasvatasin Big Grin

(21-01-2014, 13:24 PM)nootsii Kirjutas:  Sain just e-riiki kasutades teada et mulle kuulub teise mehe maa peal maja ja lisaks veel ait , kaev ja garaaz kah.
Lugesin esimese hooga aida asemel "eit". Et koos majaga tige eit kah majavalvuriks kauba peale antud! Big Grin

(21-01-2014, 12:37 PM)MeelisV Kirjutas:  
(21-01-2014, 12:12 PM)Basilio Kirjutas:  Video varga raskest elust: http://www.liveleak.com/view?i=3a1_1390075166
Mõnitavad ka veel vaesekest...
kas mees mitte ei läinud paljajalu vargile
olles ettevalmistunud klaasi purustama ja siis ole selle kõndima Big Grin
No mis sa saabastest räägid, polnud korralikku kivigi võtta! See läks ju pulbriks loopimisest.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Küsisin ühelt traktorite ja muu põllumajandus tehnikat müüvalt ettevõttelt hinna pakkumist 7tonnise kandevõimega haagisele. Panin kõik margid ja mudelid kirja juurde.
Saan siis kirja vastu, et ei saa aru mida ma tahan ja et neil palju erinevaid haagiseid müügil.
Kirjutan siis uuesti vastu, et tahaks sellist poolhaagist palansiir sildadega nagu seal pildil on ja uuesti margid ja mudelid juurde. Ja et 7tonni kandevõime.
Vastus tuli, et nüüd on ta jumala segaduses, et kas ma tahan veoauto haagist traktorile järgi panna, sest poolhaagised on veoautodel järel, traktoril on ikka haagis Big Grin

(21-01-2014, 15:05 PM)maisalup Kirjutas:  Küsisin ühelt traktorite ja muu põllumajandus tehnikat müüvalt ettevõttelt hinna pakkumist 7tonnise kandevõimega haagisele. Panin kõik margid ja mudelid kirja juurde.
Saan siis kirja vastu, et ei saa aru mida ma tahan ja et neil palju erinevaid haagiseid müügil.
Kirjutan siis uuesti vastu, et tahaks sellist poolhaagist palansiir sildadega nagu seal pildil on ja uuesti margid ja mudelid juurde. Ja et 7tonni kandevõime.
Vastus tuli, et nüüd on ta jumala segaduses, et kas ma tahan veoauto haagist traktorile järgi panna, sest poolhaagised on veoautodel järel, traktoril on ikka haagis Big Grin
Kui see saladus ei ole, siis mis selle ettevõtte nimi on.Big Grin

(21-01-2014, 15:05 PM)maisalup Kirjutas:  Kirjutan siis uuesti vastu, et tahaks sellist poolhaagist palansiir sildadega nagu seal pildil on ja uuesti margid ja mudelid juurde. Ja et 7tonni kandevõime.
Vastus tuli, et nüüd on ta jumala segaduses, et kas ma tahan veoauto haagist traktorile järgi panna, sest poolhaagised on veoautodel järel, traktoril on ikka haagis Big Grin

Väga asjakohane küsimus ju. Poolhaagis on tõesti sadulveokite rida. Traktorihaagis ei ole ju poolhaagis.

(21-01-2014, 16:57 PM)zazik Kirjutas:  Poolhaagis on tõesti sadulveokite rida. Traktorihaagis ei ole ju poolhaagis.

Kõik haagised mis toetuvad osaliselt vedukile(olgu see siis auto, traktor või veoauto) on poolhaagised.

Omakorda võib välja tuua siis üheteljelised, monoliidid jne...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(21-01-2014, 16:57 PM)zazik Kirjutas:  
(21-01-2014, 15:05 PM)maisalup Kirjutas:  Kirjutan siis uuesti vastu, et tahaks sellist poolhaagist palansiir sildadega nagu seal pildil on ja uuesti margid ja mudelid juurde. Ja et 7tonni kandevõime.
Vastus tuli, et nüüd on ta jumala segaduses, et kas ma tahan veoauto haagist traktorile järgi panna, sest poolhaagised on veoautodel järel, traktoril on ikka haagis Big Grin

Väga asjakohane küsimus ju. Poolhaagis on tõesti sadulveokite rida. Traktorihaagis ei ole ju poolhaagis.

OT on/
Noo, tehnikafoorumis...Big Grin
Sadulhaakeseadisega autohaagis on ehtne poolhaagis. Peenutsejad võivad seda ju ka pukkhaagiseks kutsudaWink
Poolhaagised on need, millest märkimisväärne osa langeb vedukile. Kas teljed on keskel ja mitu neid on, ei oma tähtsust.
Täishaagis toetub mitme silla kaudu pinnale ja vedukile mingit märkimisväärset püstkoormus ei anna. Sillad reeglina kummaski otsas.
OT off/

Siia sobib kenasti üks pealtkuuldud lausekatke:
- Kallis, ma lähen nüüd naabrinaisele käru keerama...

sellise vastuse sain ma ühest Tartu firmast, ei tahaks siin nimeliselt kedagi maha tegema hakataRolleyes Arvatavasti mõni linnamees kes eriti asja ei jaga, ega ma suurt tarka ei kuulnudki kui et kire haagised on nende haagistest odavamad ja mingi kodumaine tootja olevat veel odavam.

(20-01-2014, 21:29 PM)mlsluik Kirjutas:  Ohh seda tänapäeva moodi, poleks iial uskunud et pederastide ja muude imelike kõrvalt on ka selliseid kes lausa tsiklile taharauda kütavad... Toungue Big Grin
Sumpsivennad!Big GrinBig Grin

(21-01-2014, 17:10 PM)v6sa Kirjutas:  
(21-01-2014, 16:57 PM)zazik Kirjutas:  
(21-01-2014, 15:05 PM)maisalup Kirjutas:  Kirjutan siis uuesti vastu, et tahaks sellist poolhaagist palansiir sildadega nagu seal pildil on ja uuesti margid ja mudelid juurde. Ja et 7tonni kandevõime.
Vastus tuli, et nüüd on ta jumala segaduses, et kas ma tahan veoauto haagist traktorile järgi panna, sest poolhaagised on veoautodel järel, traktoril on ikka haagis Big Grin

Väga asjakohane küsimus ju. Poolhaagis on tõesti sadulveokite rida. Traktorihaagis ei ole ju poolhaagis.

OT on/
Noo, tehnikafoorumis...Big Grin
Sadulhaakeseadisega autohaagis on ehtne poolhaagis. Peenutsejad võivad seda ju ka pukkhaagiseks kutsudaWink
Poolhaagised on need, millest märkimisväärne osa langeb vedukile. Kas teljed on keskel ja mitu neid on, ei oma tähtsust.
Täishaagis toetub mitme silla kaudu pinnale ja vedukile mingit märkimisväärset püstkoormus ei anna. Sillad reeglina kummaski otsas.
OT off/

Siia sobib kenasti üks pealtkuuldud lausekatke:
- Kallis, ma lähen nüüd naabrinaisele käru keerama...

Seda silmas pidasingi, et sadulhaakeseadmeid ju traktoritel reeglina pole. Vene liigendid vast eranditeks.

Või kas tõesti ksf Maisalup pidas silmas traktori poolhaagist. Vaevalt küll.

(21-01-2014, 12:12 PM)Basilio Kirjutas:  Video varga raskest elust: http://www.liveleak.com/view?i=3a1_1390075166
Mõnitavad ka veel vaesekest...

Kivid on pussydele. Õiged mehed kasutavad klaasi purustamiseks tühja kohta.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne