Teema on suletud

naljanurk 2


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

See oli hea ja ma ei paneks seda mette naljanurka.

(03-12-2008, 15:58 PM)Basilio Kirjutas:  Puidutöötlemisettevõttes sidetehnikuna töötades puutusin aeg-ajalt kokku veidrate inimestega.

Isehakanud elektrikud 1

Üks võhivõõras papi trügis minu tööruumi. Ei teagi, kes talle soovitas minu juurde tulla. Kaenlas oli tal vana VEF raadio. Olevat läbi läinud. Jutt oli pikk ja segane ning iga kolmas sõna oli "vooluraadio". Seda ta korrutas nii palju kordi, et hakkas juba tervise peale. Lõpuks selgus, et poest ei olnud patareisid saada ja taat otsustas VEFi vooluvõrku otse ühendada. Kusagilt oli ta leidnud juhtme, kus ühes otsas oli kahvel, mis sobis translatsioonivõrku, aga kahjuks ka 220V omasse. Teine ots läks vist kõrvaklapi auku. Kui sobis, tähendab oli vaja proovida. Oli tükk tegemist, et temast lahti saada. Ütlesin resoluutselt, et mina kapitaalselt mahapõletatud raadioga tegeleda ei soovi. Taat seletas inertsist veel tükk aega oma "vooluraadiost" kuni lõpuks alistunult minema kõndis.
:


Suht sarnane juhtum nädal tagasi raskema tehnika vallast kus insener oli mtz´i küttepumpa "reguleerinud", ole nüüd täitsa ja tule aita tal pill uuesti käima ajada... Isegi filtrid oli asendanud plastikult voolikuvahele käiva variandiga, soovitasin rohkem mitte masina lähedale minna ning eestisse naastest lubasin pilli laulma ajada... Saab huvitav olema. Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(01-04-2014, 18:00 PM)viplala Kirjutas:  

KUS SIIN NALI ON ?

Tõsi see on hea.Jutt on õige.

(01-04-2014, 20:51 PM)kolz Kirjutas:  
(01-04-2014, 18:00 PM)viplala Kirjutas:  

KUS SIIN NALI ON ?

Siin pole nalja mitte sendi eestki!
Ja selle sõnavõtu koht oleks igal pool esilehel!
Kas tema sõnavõtt on vaid hüüdja hääl kõrbes.Ma ei usu ...ehk!
ja loodan ,et selliseid sõnavõtte tuleb veel ja veel.
Kummardus sellise avalduse eest!Ja müts maha!!!

(31-03-2014, 23:25 PM)samodelkin Kirjutas:  
(31-03-2014, 22:02 PM)Necro Kirjutas:  Esmatarbijatele võib see säilivuskuupäev tunduda iroonilisena - vähemalt mulle küll tundus mõnes mõttes Big Grin
Tõenäoliselt toimub, peale mainitet kuupäeva, konservi iseeneslik avanemine selleks mittesobivas kohas... Big Grin
Kui keegi suvatseks välja nuputada, kuidas surströmmingu vedeliku pipragaasiballooni mõõtu aerosoolballooni sisse saaks, siis oleks ilmselt tegu vägagi tõhusa enesekaitserelvaga. Ukrainlased ka, näe, magasid hea võimaluse maha. Tulnuks õigel ajal gaasimaskid pähe tõmmata ja kasvõi kiviheitemasinaga Krimmi sõjaväeosi piiravatele rohelistele mehikestele mõned poolavatud karbid pähe lennutada ja viimased oleksid, okserada taga, Venemaa poole putkanud ja Putlerile kaevanud, et nende vastu kasutati keemia- ja bioloogilise relva hübriidiBig Grin.

Puruks ja pool pööret tagasi!

(01-04-2014, 22:47 PM)Roland Kirjutas:  
(01-04-2014, 20:51 PM)kolz Kirjutas:  
(01-04-2014, 18:00 PM)viplala Kirjutas:  

KUS SIIN NALI ON ?

Siin pole nalja mitte sendi eestki!
Ja selle sõnavõtu koht oleks igal pool esilehel!
Kas tema sõnavõtt on vaid hüüdja hääl kõrbes.Ma ei usu ...ehk!
ja loodan ,et selliseid sõnavõtte tuleb veel ja veel.
Kummardus sellise avalduse eest!Ja müts maha!!!

Naljakas on lihtsalt. Sama naljakas, kui selle originaal teema/klipp (kui olete kursis sellega). Ma saan teist aru, et teie jaoks on tegemist püha üritusega, kus naljale kohta pole, kuid saage ka klipi loojast aru, tema tegi selle paroodia võtmes, pikituna tõdedega, mis teile võibolla kohale ei jõua. Elu ei ole must-valge... väheke tolerantsi enese huumoris härrased Smile

Meenutus originaalist

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(02-04-2014, 00:09 AM)viplala Kirjutas:  ... väheke tolerantsi enese huumoris härrased Smile
Taust on alati tähtis. Praegune taust ei olnud nalja jaoks sobiv.
Esitlus suurkogul oli pikalt ette valmistatud taustaga. Sama monoloogi ei oleks sobiv ette kanda lasteaia kevadpeol.

Noppeid autonetist idamaa teemadel:

Peale püanti jäi kõige kõlavamalt meelde kommentaar juhi suunas: "bõlodnik bidurr...

http://www.yapfiles.ru/show/839314/b0ce6...6.flv.html


Mees pahandab oma ladaga, kuid see pole veel kõik...

Не успел говно толкнуть


Küll käsutab: nuu, bõstra-bõstra.... ähh blät, podozhdi....

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(02-04-2014, 08:29 AM)motamees Kirjutas:  
(02-04-2014, 00:09 AM)viplala Kirjutas:  ... väheke tolerantsi enese huumoris härrased Smile
Taust on alati tähtis. Praegune taust ei olnud nalja jaoks sobiv.
Esitlus suurkogul oli pikalt ette valmistatud taustaga. Sama monoloogi ei oleks sobiv ette kanda lasteaia kevadpeol.

No ma tõesti arvasin,et see on siiras ja südamest esitus.Nüüd natuke kriibib olemust!!!

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!


valus! Sama hea kui "Aadu" seisab koonduslaagri ees ja vaatab mustalt tossavat korstent. Väike poiss küsib et miks nii palju tossu nüüd tuleb?
Ähh me ei saanud su isa jalast kummikuid kätte.

Veel pole maha löödud

(03-04-2014, 00:20 AM)JaakH Kirjutas:  valus! Sama hea kui "Aadu" seisab koonduslaagri ees ja vaatab mustalt tossavat korstent. Väike poiss küsib et miks nii palju tossu nüüd tuleb?
Ähh me ei saanud su isa jalast kummikuid kätte.
Või Aadu jalutab tänaval ja väike juudi/mustlastüdruk tuleb vastu. Aadu nagu ajaloost teada "suurim laste sõber"(nagu ekvivalent Stalin 2000 km eemal) tahab kohe juttu teha ning küsib et kui vana sa ka oled? Väike tüdruk vastab, et praegu neli, aga järgmisel aastal saan viieseks. Aadu muigab omaette: "Ega vist ikka ei saa..."

Baaripukile istub noor seksikas neiu, kallutab ennast baarimehe poole ja ütleb:
"Kullake, tulge palun siiapoole."
Baarimees läheneb. Neiu hakkab mõlema käega tema juukseid silitama ja sosistab:
"Kas teie olete omanik?"
End neiu vastu surudes vastab baarimees:
"Võibolla olen, võibolla ei ole."
Juuste silitamist jätkates uurib neiu:
"Aga kus omanik on?"
"Tuleb homme..."
Neiu pistab oma näpu baarimehele suhu ja see hakkab seda aeglase muusika taktis erootiliselt lutsima.
"Kui omanik homme tuleb," sosistab neiu endiselt seksikal häälel, "siis öelge talle palun edasi, et naiste tualettruumis ei ole paberit..."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Ministrile sünnib järeltulija. Nagu suurele härrale kohane, ei hakka ta sünnitusmajja ise kohale minema, saadab asetäitja.
"Täitsa teie moodi!" teatab tagasijõudnud asetäitja.
"Täpsemalt!" nõuab minister.
"Paks, kiilakas, ei saa millestki aru ja röögib kogu aeg!"

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Purjus mees jõuab hommikupoole ööd koju ja leiab naise esikus tukkumas, kell peos. Mees paitab naisel heldinult pead ja küsib:
"Kullake, kas sa hakkasid mulle tõesti hommikusöögiks muna keetma?"
----------------------------
Obinitsa ümbruses hakkas juhtuma imetegusid. Oli tavaline kartul - muutus kullaks. Olid tavalised seened - muutusid kullaks. Olid tavalised kalad - muutusid kuldkaladeks. Vaevu-vaevu suutsid kohalikud elanikud viina ja samagonni sellest ilgest nakkusest päästa...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

[Pilt: large_28668451_bEri.jpg] No kuidas küsid multivitamiini.....

Veel pole maha löödud

Mõnikord kohe läheb kõik sinna sammusesse, hea veel et traktori alla ei jäänud... Wink





(06-04-2014, 15:51 PM)JaakH Kirjutas:  No kuidas küsid multivitamiini.....

Kohvi pole ka mitte just kõige isuäratavama nimega...

[Pilt: 04377533d607d859eb-68372719.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

No ex neid huvitavaid sõnaühendeid ikka jagub...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne