Teema on suletud

naljanurk 2

(23-10-2014, 08:56 AM)Basilio Kirjutas:  "Aхуеть блядь!!! Бардак траханный! Калининград, здесь капитан грёбаного ДД! Какой-то бухой долбоёб-алконавт люк разъебал ёбанной матери! Короче, корыто однохуйственно идёт в гости к Mу-Mу, капец..Конец фильма немного не хеппи-энд, конечно, но в целом заебок."

Palun alandlikult mõnel kroonuslängi valdaval kodanikul tõlkida too mahlakas raport Eesti keelde nii, et rammus mõte mitte kaotsi ei läheks. Rolleyes Nooremad lugejad ju pole vastavat terminoloogiat riigi korraldet keelekümbluses omandanud...

Kui roppused välja jätta, siis ei öeldud suurt midagi.  Smile

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(23-10-2014, 10:44 AM)v6sa Kirjutas:  
(23-10-2014, 08:56 AM)Basilio Kirjutas:  "Aхуеть блядь!!! Бардак траханный! Калининград, здесь капитан грёбаного ДД! Какой-то бухой долбоёб-алконавт люк разъебал ёбанной матери! Короче, корыто однохуйственно идёт в гости к Mу-Mу, капец..Конец фильма немного не хеппи-энд, конечно, но в целом заебок."

Palun alandlikult mõnel kroonuslängi valdaval kodanikul tõlkida too mahlakas raport Eesti keelde nii, et rammus mõte mitte kaotsi ei läheks. Rolleyes Nooremad lugejad ju pole vastavat terminoloogiat riigi korraldet keelekümbluses omandanud...
Ainukesed trükimusta kannatavad sõnad on siin: Kaliningrad, kapten, luuk, filmi lõpp Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(23-10-2014, 10:44 AM)v6sa Kirjutas:  
(23-10-2014, 08:56 AM)Basilio Kirjutas:  "Aхуеть блядь!!! Бардак траханный! Калининград, здесь капитан грёбаного ДД! Какой-то бухой долбоёб-алконавт люк разъебал ёбанной матери! Короче, корыто однохуйственно идёт в гости к Mу-Mу, капец..Конец фильма немного не хеппи-энд, конечно, но в целом заебок."

Palun alandlikult mõnel kroonuslängi valdaval kodanikul tõlkida too mahlakas raport Eesti keelde nii, et rammus mõte mitte kaotsi ei läheks. Rolleyes Nooremad lugejad ju pole vastavat terminoloogiat riigi korraldet keelekümbluses omandanud...

Siin siis kaks kiirtõlget!

Sisuline (korrektne):
Kaliningrad siin DD kapten! Meil on luuk purunenud! Laev vajub, olukord ohtlik.

Enam vähem sõnasõnaline (väikeste kärbetega, et foorumi mootor ei korrigeeriks) :
Mu..nni lits! Läbinu..tud hooramaja! Kaliningrad, siin pe..sse keeratud DD kapten! Mingi puupeast alkonaut keppis luugi läbitõmmatud ema juurde! Ühesõnaga meie küna läheb emmigi valimata Mu-Mu'le külla ja lõpp... Filmi lõpp ei ole päris Happy End, üldiselt perse majas.

Ja lõppu veel Google translate:
Ahuet kuradi !!! Peksma jama! Kaliningrad, siin kapten kuradi DD! Mõni loll perse buhoy alkonavt luuk razebal kuradi ema! Ühesõnaga, küna odnohuystvenno läheb külastada Mu-Mu, kapets..Konets film veidi õnnelik lõpp, muidugi, kuid üldiselt zaebok

Vailge igaüks oma Big Grin

Mulle see viimane meeldis, stiilis: "ai bljääd sa nahka teed"Smile

Tõlkes o kaduma läinud põhiline sõnum, et üldiselt on olukord hea, mitte, et üldiselt on per.se majas.  Smile

Mulle üks klient kunagi rääkis, kuidas ta oma Chevy Silveradoga, millele oli paigaldatud tagumine kuut,  kodu poole sõitis ja poole tee peal naabrimeest kohtas, kellel oli russ ää koolenud. Võttis siis russi nööriga sappa ja teekond võis jätkuda. Kuna päev oli väsitav olnud, ning ka paar telefonikõnet tegid oma töö, unustas ta sabas oleva russi sootuks. Teekond ise kulges mööda laugeid metsavahe kruusateid, kus kiirus tõusis kärmelt 80-90'ni. Kodu ukse ette jõudnud, tuli talle russ meelde küll, kui naabrimees lumivalge näoga sajatades kabiinist välja vaarus Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(23-10-2014, 13:36 PM)kass Kirjutas:  Tõlkes o kaduma läinud põhiline sõnum, et üldiselt on olukord hea, mitte, et üldiselt on per.se majas.  Smile

Mea culpa! Ongi nii! Ja muidugi sujuvust ja mahlakust pole tõlkes samuti ollagi, aga ehk antakse andeks.
Mõne ladusama sulega (ja suurema postituste arvuga Toungue ) sulesepa tõlge on alati oodatud, teie alandlik teener kiirustades
paremat lihtsalt ei suutnud.  Wink

Ära kurvasta, ega see jutt polegi eriti tõlgitav.

(23-10-2014, 15:15 PM)nunu Kirjutas:  Ja muidugi sujuvust ja mahlakust pole tõlkes samuti ollagi, aga ehk antakse andeks.
Vene folkloor on tõlkimatu. Vähemalt sõna-sõnalt ei ole see alati võimalik. Kui aga mõte ära seletada, siis pole enam see...
On ju veel palju ilusaid sõnu nagu ntx"njedojobannõi". "Mitte lõpuni valmis tehtud". No ei ole ju see?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Eesti keeles võiks selle vastand olla "abordijäänus".

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Pigem ehk " jäänud lõpunini..umata"

(20-10-2014, 22:02 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(20-10-2014, 21:38 PM)karpaadid Kirjutas:  http://www.osta.ee/zaz-968-m-53863458.html

Hinnapoliitika nahaalsus on ületanud järjekordseid piire.

Kui autost lahti ei taha saada,tulebki kõva hind panna. Big Grin  Ja kui näkkabki,võib ainult käsi plaksutada.

Olen seda ka omasilmaga näinud, no ei ole seda hinda väärt. Vanadaami hinnasoovi teada saades vajus lõust maani ning ots sai kannapealt ringi keeratud.

(23-10-2014, 20:17 PM)lauren Kirjutas:  
(20-10-2014, 22:02 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(20-10-2014, 21:38 PM)karpaadid Kirjutas:  http://www.osta.ee/zaz-968-m-53863458.html

Hinnapoliitika nahaalsus on ületanud järjekordseid piire.

Kui autost lahti ei taha saada,tulebki kõva hind panna. Big Grin  Ja kui näkkabki,võib ainult käsi plaksutada.

Olen seda ka omasilmaga näinud, no ei ole seda hinda väärt. Vanadaami hinnasoovi teada saades vajus lõust maani ning ots sai kannapealt ringi keeratud.

Ärgem unustagem ka sellist asja,et..... mõni asi ei ole ei sinu ega ka minu jaoks! Vahest on seda ka lahtiste silmadega näha. Cool

(23-10-2014, 20:17 PM)lauren Kirjutas:  TALUPOEG TALUJA
(20-10-2014, 21:38 PM)karpaadid Kirjutas:  http://www.osta.ee/zaz-968-m-53863458.html

Hinnapoliitika nahaalsus on ületanud järjekordseid piire.

Kui autost lahti ei taha saada,tulebki kõva hind panna. Big Grin  Ja kui näkkabki,võib ainult käsi plaksutada.

Olen seda ka omasilmaga näinud, no ei ole seda hinda väärt. Vanadaami hinnasoovi teada saades vajus lõust maani ning ots sai kannapealt ringi keeratud.

Inimesed kipuvad müüma oma emotsioone muud midagi. Ega sina pea kinni maksma seda et see vanadaam selles seebikarbis vahest oma süütuse kaotas.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

Mõni pilt pidi olema parem kui tuhat sõna...

[Pilt: 1520602_570663329701614_4497521894653530896_n.jpg][Pilt: 1620440_567320746702539_6557930566869496712_n.jpg]

[Pilt: 1939426_377839549048248_7089171416687567183_n.png]

[Pilt: 10599515_10152927152024734_307177982090736631_n.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

lolli naljaga jätkates, siis eeltoodud pildil peaks olema "armunute majake" -> "armumajake"

   

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Poolitsad teisel pool Peipsit:
http://www.sadanduseless.com/2014/10/russian-police/

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(26-10-2014, 16:44 PM)Basilio Kirjutas:  Poolitsad teisel pool Peipsit:
http://www.sadanduseless.com/2014/10/russian-police/

 Inimene on igal pool inimene.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne