Teema on suletud

naljanurk 2

Vähemalt sai traktori püsti...

(05-11-2014, 15:53 PM)cyber Kirjutas:  Vähemalt sai traktori püsti...

Ja ekskavaatorimees haakis tõstetropi nii elegantse liigutusega lahti Smile

Tänaseid meile vaadates hakkas reklaami-rämpsu hulgas silma  pealkiri: 
"Aita abituid kiisusid!, Nahast meeste kingad -82%"
Kassinahast kingad?  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(06-11-2014, 09:37 AM)Basilio Kirjutas:  Tänaseid meile vaadates hakkas reklaami-rämpsu hulgas silma  pealkiri: 
"Aita abituid kiisusid!, Nahast meeste kingad -82%"
Kassinahast kingad?  Big Grin

See on üldse sisukas lause, mulle jäid sealt esiteks nahast mehed silma.

Tänases kohalikus kobrulehes on eriti halva sõnastusega ja morbiidse huumori hulka kuuluv leinakuulutus:

"Siiras tänu kõigile, kes aitasid saata igavikuteele meie armsa ... "

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

...küllap isand Kass kommenteerib Teie kassinalju...

Minule tuli ükspäev reklaamkiri, pealkirjaga "Kas sul on isale juba kingitus ostetud?"
Ja see kiri sisaldas mitu lehekülge kleidipilte...

kas valdkonnast erinevus rikastab ...? Big Grin

Paar päeva tagasi helistas üks reklaamitädi. Kuna igasugu andmebaasidest on läbi käinud minu ettevõtjastaatus, siis pakuti mingit tööseadusandlust puudutavat &%¤#"@ ühesõnaga - midaiganes. Tädi võttis kohe tuurid üles ja vurises nagu õmblusmasin. Neid paistab olevat koolitatud kiiresti ja pausideta rääkima, et mitte anda viisakamale kliendile võimalust teda juba eos kuu peale saata.
Harilikult oleksin kõne katkestanud, aga seekord takistas mind mingi perversne uudishimu. Tädi vuristas nii veatult ja "vahelejättudeta" et mind hakkas huvitama, kui kaua ta jaksab. Ükskord peab ju õhk otsa saama või tatt kurku minema. Mina seisin ja vaatasin ekraanilt aega ning tädi latras. 4 minutit ja 19 sekundit! Siis teatasin, et kodutöö tegemine võiks tal teinekord aega kokku hoida. Tegemist on olnud kogu aeg ühe mehe firmaga, kus pole ühtegi töötajat ning seegi on juba pool aastat likvideerimisel.
Elu on nagu tsirkus, kus sul on pilet esimeses reas!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(06-11-2014, 14:09 PM)Basilio Kirjutas:  Paar päeva tagasi helistas üks reklaamitädi. Kuna igasugu andmebaasidest on läbi käinud minu ettevõtjastaatus, siis pakuti mingit tööseadusandlust puudutavat &%¤#"@ ühesõnaga - midaiganes. Tädi võttis kohe tuurid üles ja vurises nagu õmblusmasin. Neid paistab olevat koolitatud kiiresti ja pausideta rääkima, et mitte anda viisakamale kliendile võimalust teda juba eos kuu peale saata.
Harilikult oleksin kõne katkestanud, aga seekord takistas mind mingi perversne uudishimu. Tädi vuristas nii veatult ja "vahelejättudeta" et mind hakkas huvitama, kui kaua ta jaksab. Ükskord peab ju õhk otsa saama või tatt kurku minema. Mina seisin ja vaatasin ekraanilt aega ning tädi latras. 4 minutit ja 19 sekundit! Siis teatasin, et kodutöö tegemine võiks tal teinekord aega kokku hoida. Tegemist on olnud kogu aeg ühe mehe firmaga, kus pole ühtegi töötajat ning seegi on juba pool aastat likvideerimisel.
Elu on nagu tsirkus, kus sul on pilet esimeses reas!

Täitsa tuttav tunne. Elamusi lausa tasuta mööda kõnetraati. Mulle on ka helistatud samamoodi ja viisakusest olen lasknud suu puhtaks rääkida tädil. Aga siis,olen vadistanud samamoodi ja 2x rohkem vastu teemal,et miks ma ei osta ega vaja midagi. Olen kurtnud kehva elu jne. Ja lõpuks tahab tädi ise minust lahti saada... Big Grin No sa ju ise ka oled kuulnud,kuidas ma olen võimeline teisi tümaks rääkima... tuled tunnistajaks? Big Grin

(06-11-2014, 16:34 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:   Big Grin No sa ju ise ka oled kuulnud,kuidas ma olen võimeline teisi tümaks rääkima... tuled tunnistajaks? Big Grin
Tulen küll. Sind tuleks tegelikult vangi panna!  Toungue

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Naine tuleb töölt koju ja vaatab - purjus mees istub külmkapi ees, avab perioodiliselt ust ja küsib: "Kas Balti jaama viid?"
Tülpinud naine ei viitsi mehega jagelema hakata, läheb magamistuppa ja püüab magama jääda. Mees köögis jätkab oma tegevust. 
Ühtäkki, südaööl, jääb kõik vaikseks. Naine tõuseb üles, läheb kööki ja imestab - ei meest, ei külmkappi.
"Rääkis augu pähe," mõtles naine.

(06-11-2014, 17:11 PM)Basilio Kirjutas:  
(06-11-2014, 16:34 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:   Big Grin No sa ju ise ka oled kuulnud,kuidas ma olen võimeline teisi tümaks rääkima... tuled tunnistajaks? Big Grin
Tulen küll. Sind tuleks tegelikult vangi panna!  Toungue

Tuleks küll,tahaks puhata,sporti teha,korralikult toituda,õigel ajal maast lahti saada ja nautida kõik seda teiste kulul.... Big Grin 

(06-11-2014, 19:59 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Tuleks küll,tahaks puhata,sporti teha,korralikult toituda,õigel ajal maast lahti saada ja nautida kõik seda teiste kulul.... Big Grin 
Vangla vs töökoht:

Vanglas on iga retsi peale ette nähtud 6m2.
Tööl on su kirjutuslaua taga vaba ruumi vähem kui 1m2.

Vangis olles söödetakse sind tasuta kolm korda päevas.
Tööl viibides on sul ainult üks lõuna ja see ka enda kulul.

Türmis lühendatakse hea käitumise eest karistusaega.
Tööl käies saad selle eest lisatööd juurde.

Vanglas käib valvur su järel ja sulgeb uksi.
Tööl olles pead ise jändama magnetkaardi ja võtmetega.

Kambris viibides võid mängida kaarte ja rääkida anekdoote.
Proovi seda teha tööl olles.

Vanglas võivad sind külastada sõbrad ja sugulased.
Tööl pole seda kunagi ette nähtud.

Türmis on hulgaliselt perverte ja sadiste.
Töö juures kutsutakse neid hellitavalt ülemusteks.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Selline vallatu pildike hakkas netis silma Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

(06-11-2014, 22:43 PM)Roland Kirjutas:  Selline vallatu pildike hakkas netis silma Big Grin
Mull meenub mingi taoline, kus Venemaal mingites vormides meestel oli selja peale kirjutatud : "Pidr"- ka ilmselt mingi lühendSmile

Vallatuid pildikesi sealt maalt on teisigi. Väidetavalt Putja korteež:
   
Tundub kahtlaselt fotomontaaži moodi, aga lustakas ikka!  Toungue

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Oh neid HOMOsid küll...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Mees pöördub seedetrakti ummistusega proktoloogi poole,see teostab patsiendi läbivaatuse ja teatab siis: "U vas tam gazeta zastrjala!" (teil on sinna ajaleht kinni jäänud). "Pravda?" hüüatab ehmunud patsient.. "Net, "Izvestia"!" vastab doktor.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Kui nyyd selle vikerkaare teemale lisa rääkida siis mul oli kah selline juhus Oslos.Eelmisel aastal.
Ja just sellel ajal oli ka kohalik värviline koosviibimine,kus jagati ilusaid värvilisi lipukesi ja tasuta.
Ma olin inimestega koos ,kes olid saabunud Hiinast ja enamus tulid siis lipukestega lehvitades.MA siis kysisin,et tead mis lipud need on.Vatus tuli selline,et väga ilus ja suvi jne jne Toungue .
Pyydsin siis selgitada selle asja olemust ja sisu.Ning pärast oli piisaval määral vaikus ja ning lipukesed tuli minul prygikasti toppida Big Grin
Tundub ,et sealpool maailma osas polegi lipukestega vehkiaid..

Mis närib inimest kes kisub välja sopakast(delfi nt) pealkirjad mis inimest tänavalt ei peaks huvitama ja topib seda nt autofoorumisse? Delfis on peakiri ja ma juba näen et mind see ei huvita ja ei raiska oma aega ja siis tulen tahan nt lugeda nalja ja krt asi mis on minu jaoks juba mitte lugemisväärtusega liigitatud on keegi ikka lahtiarutanud ja mulle pealesundind. MIKS? ma ei taha seda propakandat lugeda

sry OT

Delfit võib samamoodi naljanurgaks liigitada. Hea näide:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=70112785
Nalja nabani, kommentaarid ka veidral kombel tasemel (?)
Keegi ei sunni ju siin neid linke avama...
Eriti kui ei adu millest jutt.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne