Teema on suletud

naljanurk 2

(01-04-2016, 10:24 AM)Basilio Kirjutas:  Kurat, seda venda ei või küll panka lasta! Isegi poe kassa ligi mitte!

Kindlasti võib - tavalise raha ja igapäevaste vahenditega ei tehta mingeid trikke. Tuleb meelde telest nähtu, oli vist mustkunstnik Dynamo, kes võttis tänaval inimeste mobiili, teiselt vennalt sealt kõrvalt tühja Coca pudeli ning ''lõi'' mobiili läbi pudelipõhja pudelisse. Inimeste ilme oli muidugi vaatamist väärt - pudel heliseva moblaga näpus. Big Grin Kuidas selliseid asju tehakse jääb küll mõistetamatuks.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

Kontori tuju null ja tahaks pea lauale toetada aga ülemusele ei meeldi õpetuseks nupp "alt gr" ja nool paremale Big Grin

Kui see ei aita siis http://fakeupdate.net/ ja F11 Cool

Kui juba seletamatute trikkide postitamiseks läks, siis vaatame veel paari nähtust.

(01-04-2016, 11:53 AM)Walter Kirjutas:  
(01-04-2016, 10:24 AM)Basilio Kirjutas:  Kurat, seda venda ei või küll panka lasta! Isegi poe kassa ligi mitte!

Kindlasti võib - tavalise raha ja igapäevaste vahenditega ei tehta mingeid trikke.

Tehakse, ja kuidas veel. Mõned aastad tagasi liikus ringi punt mustlasi, kes korraldasid poe kassas sellise segaduse, et kassapidaja andis vahetusrahaks tagasi kordades rohkem, kui kassasse sai.
Ma ei mäleta enam, kas saadi see punt kätte, või peletati riigist välja, aga väga pikalt see pull ei kestnud.


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

FB-st:

Oli vist 1986.aasta suvi Villemi õpilasmalevas. Ühel sumedal suveööl lebasime Kaie nimelise tüdrukuga sovhoosi heinalakas värsketel heintel ja vaatasime, kuidas tõusva päikese kiired hakkasid kustutama taevas säravaid tähti. All, jõekäärus asuval heinamaal, sõid hobused, heites jõest tõusvas udus kummituslikke varje veepinnale. Kusagil krääksus rukkirääk. Järsku hüppas üks hobune teisele selga.

"Tauno, aga kuidas täkk teab, et mära teda tahab?" küsis Kaie minu käest.
Tundsin, et oli saabunud ideaalne moment demonstreerida tüdrukule, kes mulle hirmsasti meeldis, oma erudeeritust.
"Lõhna järgi" vastasin ma talle, manades näole oma arust äärmiselt targa ilme.
Kaie pööras ennast heintel, ning vaadates mulle sügavalt silma, küsis: "Tauno, kas sul on nohu?"

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Oi, see viimane oli heaSmile

See viimane oli tõesti hea (Y) Big Grin Big Grin Big Grin 

Tsentrifuugi puhastamise jutuga ühes teises teemas tuli see meelde

Eestlane, sakslane ja venelane tahavad vangist vabaks saada. Et seda saavutada peavad nad läbi sita sõitma. Venelane valib Mercedes'e ja proovib läbi sõita, see ebaõnnestub.
Järgmisena proovib sakslane, ta valib selleks
Toyota kõige uuema maasturi aga jääb ka kinni.
Siis proovib eestlane, tema valib aga Žiguli. Proovib ja sõidab läbi.
Siis astub ta juurde venelane ja küsib:
"Kuidas sa selle küll läbisid?"
Eestlane vastab:
"Ega si*t-sita külge kinni ju ei jää!"

Mees läheb kalale. Puurib augu jäässe, laseb õnge alla, istub ja ootab. Üldse ei näkka. Ilm ka krt jube külm, midagi vastikut sajab pidevalt krae vahele, tuiskab, sõrmed ja varbad juba ammu kanged. Koju minna ka ei taha, seal hakkab naine kohe näägutama. Raha ka ei ole, et saaks kohalikust poest külmarohuks pudeli tuua. Istub siis mees ja nukrutseb, korraga teeb nooguti ridva otsas pinn-pinn, mees haagib ja tõmbab välja kuldkalakese. Kalake, nagu ikka, kohe paluma, et lase mind tagasi, ma täidan ühe sinu soovi. Ükskõik, millise. Mees siis mõtleb ja ütleb: "Olgu. Ma sooviksin lebada päikese käes kuumal rannaliival, kaisus kena, blond ja märg linnuke." Kalake oli aumees ja täitiski selle soovi:
[Pilt: image026.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!

Eile ehituspoe leti ees seistes ja kõrvalist juttu kuulates, märkasin jälle, et kaaskodanikud küsivad ikka veel diskrimineerivalt isaseid-emaseid ühendusi, olgu siis teemaks elektri või toruühendused, parkett ehk põrandalaud.
Aeg oleks sellisele soolisele ebavõrdsustamisele lõpp teha ja ajastule sobivalt passiivset või aktiivset ühendust küsida. Kesksugu kahjuks Eesti keeles puudub...
On kellelgi paremat lahendust?


Taas FB:

Idee tõsielusarja jaoks - 11 homo ja 1 naturaal on suletud villasse. Iga gay eesmärk on välja peilida, kes on naturaal. Kord nädalas lendab keegi mängust välja, kuni lendab välja naturaal või kuni järgi jääb 2 inimest. Kui homo tunneb ära naturaali, saab ta auhinna. Kui naturaal suudab jääda 2 viimase hulka, saab ta auhinna.

Need oleksid reeglid, mida teavad mängijad.
Ja nüüd puänt - Ükski mängijatest pole gay. Iga mängija arvab, et tema on ainus mitte-gay, kuid ta peab seda iga hinna eest varjama.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(06-04-2016, 09:29 AM)hulgus Kirjutas:  sellisele soolisele ebavõrdsustamisele lõpp teha ja ajastule sobivalt passiivset või aktiivset ühendust küsida. Kesksugu kahjuks Eesti keeles puudub...
On kellelgi paremat lahendust?
Jah, parem lahendus on minna töökotta!

Tervitab Veteran.

(06-04-2016, 09:29 AM)hulgus Kirjutas:  Eile ehituspoe leti ees seistes ja kõrvalist juttu kuulates, märkasin jälle, et kaaskodanikud küsivad ikka veel diskrimineerivalt isaseid-emaseid ühendusi, olgu siis teemaks elektri või toruühendused, parkett ehk põrandalaud.
Aeg oleks sellisele soolisele ebavõrdsustamisele lõpp teha ja ajastule sobivalt passiivset või aktiivset ühendust küsida. Kesksugu kahjuks Eesti keeles puudub...
On kellelgi paremat lahendust?

Laename siis idanaabrilt, tahad end poliitkorrektselt väljendada - ütled papa asemel papo ja mamma asemel mammo.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(06-04-2016, 13:41 PM)Marko Kirjutas:  Laename siis idanaabrilt, tahad end poliitkorrektselt väljendada - ütled papa asemel papo ja mamma asemel mammo.
Minu mäletamist mööda olid ikka "hujovina" ja "pizdjulina".  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(06-04-2016, 14:41 PM)Basilio Kirjutas:  
(06-04-2016, 13:41 PM)Marko Kirjutas:  Laename siis idanaabrilt, tahad end poliitkorrektselt väljendada - ütled papa asemel papo ja mamma asemel mammo.
Minu mäletamist mööda olid ikka "hujovina" ja "pizdjulina".  Big Grin

Neid sõnu peab tõlkima nii:
 huijovina on väike aga vajalik  jupp või detail
 pizdjulina on väike jupp või  detail mis tegelikult on ülearune.

Samas huijova on kehvasti ja pizdato on hästi eht risti vastupidi.

Eriti vajalik ja defitsiitne osa on pajepenn - поебен.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne