Teema on suletud

naljanurk 2

Õpetaja küsinud kunagi Jukult, et kuidas tal kehvast matemaatika tundmisest hoolimata on õnnestunud edukaks ärimeheks saada.

Juku siis vastanud: "Ega midagi keerulist pole, kahega ostan, neljaga müün edasi ning sellest kahest protsendist vahelt mulle täiesti piisab."

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Kas nüüd just rikkaks ,aga :

McMurphi 3 eluseadust:

1.Ära tee midagi täna ,mille võid homseks jätta.
2.Ära jäta midagi homseks, mille võid täna nahka pista.
3.Ära tee midagi sellist ,mille võib keegi teine Sinu eest ära teha.

(24-11-2016, 09:51 AM)Aspelund Kirjutas:  Õpetaja küsinud kunagi Jukult, et kuidas tal kehvast matemaatika tundmisest hoolimata on õnnestunud edukaks ärimeheks saada.

Juku siis vastanud: "Ega midagi keerulist pole, kahega ostan, neljaga müün edasi ning sellest kahest protsendist vahelt mulle täiesti piisab."

Mulle lubati kunagi palgatõusu 1/4 ulatuses.
Nii vähe? ma pole mingi nõrk, nõudsin kohe 1/8 tõusu...


Kelner küsis Tädilt:lõikan tordi 8 ks., või 4 ks..Ikka 4 ks.Kaheksat ei jõua ma ära süüa.

Lp. kaasfoorumlane linnuke-võimalik, on välja antud mingi uus üllitis kellegi McMurphi seadustega.....kuid enamik kirjandushuvilisi teab siiski väljaannet mille autoriks on Arthur Bloch ja pealkirjaks ,,Murphy seadus,,.Esimest korda ilmus eestikeelsena ,,Loomingu,, Raamatukogu abil aastal 1982.

(24-11-2016, 23:11 PM)rollfix Kirjutas:  Lp. kaasfoorumlane linnuke-võimalik, on välja antud migi uus üllitis kellegi McMurphi seadustega.....kuid enamik kirjandushuvilisi teab siiski väljaannet mille autoriks on Arthur Bloch ja pealkirjaks ,,Murphy seadus,,.Esimest korda ilmus eestikeelsena ,,Loomingu,, Raamatukogu abil aastal 1982.

Murphy seadustes neid 3 e.tõde elust ei tohiks ju olla.Seepärast üllitatud nn.alternatiivseadused(nagu hiina tossud Adibas õige asemel) Smile
Kusjuures autoriks ei pretendeeriSmile
PS.Murphy teoste mitu trükki omalgi olemas.

Poliithuumorit:
Kevadel ilmade soojenedes lubanud Luisa endalt Rõiva heita ja Rattaga ringi laskma hakata.

Kirjastuse Sinisukk sarja "Minu esimene raamat" teosest "Rändame mööda maailma talusid" leiab rubriigist "Põllutööd" sellise pildi: 
   

...

Tuleb mees koju ja räägib naisele:
“Tead, kallis, rahvaülikoolis räägiti meile, et eriti erutav on siis, kui naine seksi arenedes oigab ja ohib. Proovime täna ära!”
Heidavadki kohe voodisse ja asuvad asja kallale.
Naine: “Noh, kas hakkan juba oigama?”
“Oota veel veidi…”
Mõne aja pärast naine uuesti: “Kas nüüd?”
“Jah, jah! Lase käia!”
“Oi-oi, elu on viimasel ajal nii raske, oh, raha ei jätku, hinnad aina tõusevad, oeh…"

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

nõuka ajal oli ajalehe serval kiri:kõigi maade proletaarlased ühinege. nüüdsel ajal on pulmaõnnitlus kaardil kiri:abiellumine keskerakondlasega viib kindla lahutuseni.

VAG toodetele leitud uus kasutusala

https://youtu.be/r8UuO31KLQY

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Mission impossible


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Eelnev meenutab mulle miskipärast raadio2 laupäeva hommiku saates kuuldud palavat tervitust, kus "Nägijate ühing" soovib saada kontakti kurtide ja pimedate organsatsiooniga, et saaks neile siis vastavalt kas kuulamiseks helikasette või vaatamiseks värvilisi piltpostkaarte saata.

kah "insener"

https://www.facebook.com/123262578679726...032917110/

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(01-12-2016, 22:51 PM)h2rra Kirjutas:  kah "insener"

https://www.facebook.com/123262578679726...032917110/

 Ja siis küsitakse:
 "Ei tea, kuskohast need neegri(blondiini)naljad tulevad?"
Ikka elust enesest. Big Grin

Riigijuhielu +ja-


KBAC ja ПИВО
Ajaloolise tõe huvides uuriks ühtlasi pikema karvaga kaasmaalastelt, et mis maksis vene ajal lahtine õll. Juhuslikult olin tollal alamõõduline ja sai seega ainult kaljasabades seistud. Maitses hästi, aga 0,3l kann(hääldada kann, mitte kann) toda jooki maksi minu mäletamist mööda 3kopkat ja 0,5l kann(hääldada samamoodi)-5kossi. Võib ju olla, et mäletan valesti.

Milles on siis probleemi, küsib tähelepanelikum Ksf-lane? See küsimus ja sellele eelnev küsimus on aga siiski täiesti õigustatud. Nimelt oli värskes reklaamilehes(maaleht) tore naljajutuke, kus toobike lahtist(suurust polnud täpsustatud) anti 30 kopika eest. Nali seisnes aga selles, et seekord võttis Selmatädi ainult 20kopikat, sest õlu oli otsas, kuid elu vajas elamist...

(04-12-2016, 19:34 PM)alfredo Kirjutas:  Riigijuhielu +ja-


KBAC ja ПИВО
Ajaloolise tõe huvides uuriks ühtlasi pikema karvaga kaasmaalastelt, et mis maksis vene ajal lahtine õll. Juhuslikult olin tollal alamõõduline ja sai seega ainult kaljasabades seistud. Maitses hästi, aga 0,3l kann(hääldada kann, mitte kann) toda jooki maksi minu mäletamist mööda 3kopkat ja 0,5l kann(hääldada samamoodi)-5kossi. Võib ju olla, et mäletan valesti.

Milles on siis probleemi, küsib tähelepanelikum Ksf-lane? See küsimus ja sellele eelnev küsimus on aga siiski täiesti õigustatud. Nimelt oli värskes reklaamilehes(maaleht) tore naljajutuke, kus toobike lahtist(suurust polnud täpsustatud) anti 30 kopika eest. Nali seisnes aga selles, et seekord võttis Selmatädi ainult 20kopikat, sest õlu oli otsas, kuid elu vajas elamist...

Kali maksis 3 ja 6 kopikat, gaseeritud vee automaat 1 ja 3 kopikat oli siirupiga. Õlu oli 18 kopikat 0,5 liitrit ja vähem ei antud, või ei taibanud küsida. Tavaline taks oli 3-liitrine purk ja randa päevitama. Õllepudel oli 21+12 kopikat taara.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Kui sõnas sai ära vahetada kolm tähte saame uue sõna. "ÕLU"

Aquila captas non muscas.

70-ndate lõpus olid Moskvas õllekad, kus automaadist said 15 kopikase mündi eest kannutäie, no ma loodan et te ikka mäletate neid mõnusaid klaasist õllekanne. Me tudengid reeglina õllekas ei istunud  (v.a. ühest õppehoonest teise siirdudes vaid korraks maha istudes), ehkki seal sai letist kõrvale osta ka delikatesse: krevette, keeduuba, voblat jms. Kokku oli korjatud p.rsetäis 15 kopkaseid münte (sai ka kohapeal vahetada) ja kaasas pisike 15 liitrine vaadike, kuhu siis kannud tühjaks kallati ning mindi ühikasse pidutsema.

Teemat tuleks poolitata, sest naljast läheb asi juba eemale. Huvitav on see, kuidas kõigepealt olid enne sõda Usas müügiautomaadid ja automaadi kaudu valikut pakkuvad söögikohad. Siis "meie ruumis" e. n.liidus rakendati neid teatav aeg aga kaheksakümmnendateks polnud enam suurt midagi. Õllega seoses vist siit foorumist ka läbi käinud automaat, mis gaseeritud vee asemel mündi sisseviskamisel õlut pakkus.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne