Teema on suletud

naljanurk 2

70 lõpus  töötasid Pirita rannahoone kõrval suvel õlleautomaadid . 15 kopikat maksis  väikekann. Andes jalahoobi keskmise automaadi pihta ,avanes kannupesu avas luuk ,mille kaudu võeti vastu kolmekas ja anti 20 münti vastu. Kõige suuremaks probleemiks oli see ,et automaat ei suutnud alaealisi tuvastada ja õlut said kõik ,kes ulatasid mündi sisselasta.

Noor näitleja läks teatrisse tööle ja sai seal oma esimese rolli. Nimelt pidi ta teatud hetkel astuma lavale, andma peaosalisele mõõga ja ütlema: "Volobujev, vot tebe mech."

Üks vanem näitleja hoiatas aga teda, et noortel võivad närveerimise pärast sõnad segi minna ja nad ütlevad Volobujevi asemel Volohujev.
Noormees siis ootas oma etteastet ja muudkui korrutas endamisi: "Volobujev, Volobujev, Volobujev..."
Lõpuks saabus aeg tema etteasteks, ta astus mõõk käes lavale ja põrutas: "Volobujev, vot tebe hui!"

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Viimaste nädalatega on olnud võimalus pidevalt veenduda et tehakse huumorit ka ülevalpool mäeotsas.... 

http://majandus24.postimees.ee/3935283/a...uvahetusel

Autode registreerimise tasu  hakkab sõltuma võimsusest ja saastamisest ning seda tuleb tasuda iga kord, kui sõiduk vahetab omanikku.




Rahandusministeeriumi fiskaalpoliitika osakonna juhataja Sven Kirsipuu ütles täna pressibriifingul, et mootorsõidukite täiendav riigilõiv hakkab olema kas vastavalt auto saastlikkusele või kui selle mõõtjat pole autol olemas, siis vastavalt mootori võimsusele. «Eesmärgiks on soodustada keskkonnasäästlikumate autode kasutamist, » ütles Kirsipuu. Tema sõnul on praegu Eestis kasutusel olevatest autodest umbes pooltel olemas CO2-e mõõdik.
Sellist senisest kõrgemat mootorsõiduki riigilõivu tuleb tasuda igakord, kui auto vahetab omanikku. Kirsipuu sõnul tehakse Eestis aastas umbes 121 000 sellist tehingut. Kirsipuu sõnul on mootorsõiduki maksu sidumine võimsuse ja heitmetega paljude riikide tavapärane praktika.
Näiteks 176-183 kW mootoriga auto puhul oleks põhisummale lisanduv riigilõivumäär 418 eurot. 184-192 kW mootoriga autol 438 eurot ja näiteks 218-225 kW sõidukil 518 eurot.


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(05-12-2016, 17:30 PM)mlsluik Kirjutas:  Viimaste nädalatega on olnud võimalus pidevalt veenduda et tehakse huumorit ka ülevalpool mäeotsas.... 

http://majandus24.postimees.ee/3935283/a...uvahetusel

Autode registreerimise tasu  hakkab sõltuma võimsusest ja saastamisest ning seda tuleb tasuda iga kord, kui sõiduk vahetab omanikku.




Rahandusministeeriumi fiskaalpoliitika osakonna juhataja Sven Kirsipuu ütles täna pressibriifingul, et mootorsõidukite täiendav riigilõiv hakkab olema kas vastavalt auto saastlikkusele või kui selle mõõtjat pole autol olemas, siis vastavalt mootori võimsusele. «Eesmärgiks on soodustada keskkonnasäästlikumate autode kasutamist, » ütles Kirsipuu. Tema sõnul on praegu Eestis kasutusel olevatest autodest umbes pooltel olemas CO2-e mõõdik.
Sellist senisest kõrgemat mootorsõiduki riigilõivu tuleb tasuda igakord, kui auto vahetab omanikku. Kirsipuu sõnul tehakse Eestis aastas umbes 121 000 sellist tehingut. Kirsipuu sõnul on mootorsõiduki maksu sidumine võimsuse ja heitmetega paljude riikide tavapärane praktika.
Näiteks 176-183 kW mootoriga auto puhul oleks põhisummale lisanduv riigilõivumäär 418 eurot. 184-192 kW mootoriga autol 438 eurot ja näiteks 218-225 kW sõidukil 518 eurot.

Hea, et jutt käib ainult AUTODEST.... Toungue   Toungue   Toungue  Cool   Big Grin

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Co 2-he  mõõdik. Mis tuu omm? Big Grin  Pooltel? Ei usu.

T.

(05-12-2016, 17:49 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Co 2-he  mõõdik. Mis tuu omm? Big Grin  Pooltel? Ei usu.

T.

No see on selline salastatud vigur auto küljes mis kuvab näidu tehnilise passi vastavale reale. Vaata kui ei usu!

(05-12-2016, 18:34 PM)Meistrimees Kirjutas:  
(05-12-2016, 17:49 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Co 2-he  mõõdik. Mis tuu omm? Big Grin  Pooltel? Ei usu.

T.

No see on selline salastatud vigur auto küljes mis kuvab näidu tehnilise passi vastavale reale. Vaata kui ei usu!
C2H5OH ,mis reale see passis läheb (igapäevane ju) Big Grin Big Grin

(05-12-2016, 19:29 PM)linnuke Kirjutas:  
(05-12-2016, 18:34 PM)Meistrimees Kirjutas:  
(05-12-2016, 17:49 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Co 2-he  mõõdik. Mis tuu omm? Big Grin  Pooltel? Ei usu.

T.

No see on selline salastatud vigur auto küljes mis kuvab näidu tehnilise passi vastavale reale. Vaata kui ei usu!
C2H5OH ,mis reale see passis läheb (igapäevane ju) Big Grin Big Grin

Sellekohase näidu saab jooksvalt politseiautost vastavalt ametnikult käsitsi väljatrükitult

arutlus elust enesest, sõbralikust naaberfoorumist. tänud ivoalaskale&co-le hea kõhutäie naerise eest.


ivoalaska
Kas ma sain õigesti aru, et alkoholi liigtarvitamine võib põhjustada keskerakondlust?

Draax
Selline slogan viinapudelil oleks tõesti päris hea alkoholitarbimise vastane meede

Sattusin sellise Ringvaate klipi peale. http://menu.err.ee/v/uudised/muusika/a7d...-laulusonu

Ja sellega seoses meenus mulle üks Kukerpillide lugu, nimelt 'Auto ohver' , kus refräänis on umbes taolised sõnad nagu... 'karbuss see pagan nussib alati' Ma pole siiani viitsinud järgi vaadata mis selle 'nussib' asemel seal on (tegelikult ei tahagi), kuid otsisin sinutorust loo välja ja võta või jäta aga see 'karbuss nussib alati' on vägagi selgelt artikuleerituna välja öeldud Smile


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(07-12-2016, 03:33 AM)viplala Kirjutas:  Sattusin sellise Ringvaate klipi peale. http://menu.err.ee/v/uudised/muusika/a7d...-laulusonu

Ja sellega seoses meenus mulle üks Kukerpillide lugu, nimelt 'Auto ohver' , kus refräänis on umbes taolised sõnad nagu... 'karbuss see pagan nussib alati' Ma pole siiani viitsinud järgi vaadata mis selle 'nussib' asemel seal on (tegelikult ei tahagi), kuid otsisin sinutorust loo välja ja võta või jäta aga see 'karbuss nussib alati' on vägagi selgelt artikuleerituna välja öeldud Smile

http://sasslantis.ee/lyrics-kukerpillid-autoohver

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(07-12-2016, 08:26 AM)h2rra Kirjutas:  
(07-12-2016, 03:33 AM)viplala Kirjutas:  Sattusin sellise Ringvaate klipi peale. http://menu.err.ee/v/uudised/muusika/a7d...-laulusonu

Ja sellega seoses meenus mulle üks Kukerpillide lugu, nimelt 'Auto ohver' , kus refräänis on umbes taolised sõnad nagu... 'karbuss see pagan nussib alati' Ma pole siiani viitsinud järgi vaadata mis selle 'nussib' asemel seal on (tegelikult ei tahagi), kuid otsisin sinutorust loo välja ja võta või jäta aga see 'karbuss nussib alati' on vägagi selgelt artikuleerituna välja öeldud Smile

http://sasslantis.ee/lyrics-kukerpillid-autoohver
Tollal kostis lavalt mida iganes.Tekst tuli enne ikka tsensuurile esitada.Sama TV s Raadios jne.

(07-12-2016, 08:26 AM)h2rra Kirjutas:  
(07-12-2016, 03:33 AM)viplala Kirjutas:  Sattusin sellise Ringvaate klipi peale. http://menu.err.ee/v/uudised/muusika/a7d...-laulusonu

Ja sellega seoses meenus mulle üks Kukerpillide lugu, nimelt 'Auto ohver' , kus refräänis on umbes taolised sõnad nagu... 'karbuss see pagan nussib alati' Ma pole siiani viitsinud järgi vaadata mis selle 'nussib' asemel seal on (tegelikult ei tahagi), kuid otsisin sinutorust loo välja ja võta või jäta aga see 'karbuss nussib alati' on vägagi selgelt artikuleerituna välja öeldud Smile

http://sasslantis.ee/lyrics-kukerpillid-autoohver

No vot, eks tegu ole dünaamilise nähtusega. h2rra lingil kirjas "jumpsib" aga Kukerpillide ametlikus versioonis on "jupsib". Seda viimast mäletan ennast ka raadioeetrist kuulmast.

...

(04-12-2016, 19:34 PM)alfredo Kirjutas:  Riigijuhielu +ja-


KBAC ja ПИВО
Ajaloolise tõe huvides uuriks ühtlasi pikema karvaga kaasmaalastelt, et mis maksis vene ajal lahtine õll. Juhuslikult olin tollal alamõõduline ja sai seega ainult kaljasabades seistud. Maitses hästi, aga 0,3l kann(hääldada kann, mitte kann) toda jooki maksi minu mäletamist mööda 3kopkat ja 0,5l kann(hääldada samamoodi)-5kossi. Võib ju olla, et mäletan valesti.

Milles on siis probleemi, küsib tähelepanelikum Ksf-lane? See küsimus ja sellele eelnev küsimus on aga siiski täiesti õigustatud. Nimelt oli värskes reklaamilehes(maaleht) tore naljajutuke, kus toobike lahtist(suurust polnud täpsustatud) anti 30 kopika eest. Nali seisnes aga selles, et seekord võttis Selmatädi ainult 20kopikat, sest õlu oli otsas, kuid elu vajas elamist...
 Väidetavalt Eestis ainus töökorras õlleautomaat asub A.Le Cogi Õllemuuseumis.Töötab endiselt 15 kopikaste müntidega.Muuseumi külastaja saab esimese kännutäie tasuta.Kui endal just 15 kopkaseid säilinud pole siis tuleb neid lunastada 1-e €uri eest.

[Pilt: y34NCJv9f8i9ZbhOEZLM53ycr0NqZyORA0aQqy3W...82-h909-no]

[Pilt: giphy.gif]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(07-12-2016, 22:01 PM)krossifänn Kirjutas:   Väidetavalt Eestis ainus töökorras õlleautomaat asub A.Le Cogi Õllemuuseumis.Töötab endiselt 15 kopikaste müntidega.Muuseumi külastaja saab esimese kännutäie tasuta.Kui endal just 15 kopkaseid säilinud pole siis tuleb neid lunastada 1-e €uri eest.
NL aegseid kopikaid leiab siiani liivaplaažidelt ja väliürituse kohtadest. Vaja on vaid metalliotsijat ja labidat või sõela.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(08-12-2016, 08:57 AM)Basilio Kirjutas:  NL aegseid kopikaid leiab siiani liivaplaažidelt ja väliürituse kohtadest. Vaja on vaid metalliotsijat ja labidat või sõela.

Ma arvan seda,et kui sa sinna muuseumi taskud pungil täis kopikate ja kanistritega sisse kargad,lüüakse lihtsalt uksest välja... Big Grin

(08-12-2016, 09:05 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(08-12-2016, 08:57 AM)Basilio Kirjutas:  NL aegseid kopikaid leiab siiani liivaplaažidelt ja väliürituse kohtadest. Vaja on vaid metalliotsijat ja labidat või sõela.

Ma arvan seda,et kui sa sinna muuseumi taskud pungil täis kopikate ja kanistritega sisse kargad,lüüakse lihtsalt uksest välja... Big Grin

Peab oma kilekotid ülesse otsima. Ja katsetama minema. Smile

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...

Sellepärast siis Wallery Osta.ee oksjonil müüb endisi kopikaid peotäite kaupa, aga 15 kopikalisi hulgas nagu pole...Ja metalliotsija akud laadida, vast maa kannatab veel tuhnida.

Ilus noor neiu seisis bussipeatuses, riietatud liibuvasse nahkseelikusse.
Kui tema buss saabus ja tuli tema kord bussi astuda, leidis neiu, et tänu oma kitsale seelikule ei ole ta võimeline jalga trepiastmele tõstma.
Ta sirutas käed selja taha ja nööpis lahti alumise seelikunööbi.
Paraku see ei aidanud ja ta avas järgmise nööbi.
Ka see osutus väheks ja ta pidi avama ka kolmanda.
Kuid paraku ikka veel tagajärjetult…
Lõpuks ei pidanud tema taga seisnud noor, jõuline mees enam vastu, võttis neiu piha ümbert kinni ja tõstis ta nagu udusule bussitrepile.
Neiu pöördus vihasena ringi ja käratas noormehele:
“Kuidas te julgete??? Ma ei tunnegi teid ja teie puudutate mind!!!”
Noormees vastas laialt naeratades:
“Noh, ma arvan, et kuna te olete juba kolm minu püksinööpi lahti teinud, siis oleme piisavalt tuttavad…”
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne