Teema on suletud

naljanurk 2

(11-07-2017, 23:19 PM)alfredo Kirjutas:  Järgnevad 30 sekundit võivad täielikult muuta teie elu ja senist arusaamist maailma asjust.

Seda sittta on tuub viimasel ajal idanaabrite poolt silmini täis topitud. Midagi head enam lihtsalt ei leia pahna hulgast. Hõbepaberist toru ja tulemasin, kuuma liimiga kokku ja püss valmis. Masendav.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Kas seda keegi on proovinud: 
  http://lead1.kek-glaz11.ru/uw1k/l/?utm_source=leadbit&utm_medium=cpa&utm_campaign=268&TID=596769397EED7B53590DCFB6&c=ee&ver=1  
  et ta töötab on selge, a kui 2 tk. panna kas siis kokkuhoid 90%  või 3 tk. hakkab ee mulle igakuiseid makseid tegema.

(13-07-2017, 15:53 PM)klemm Kirjutas:  Kas seda keegi on proovinud: 
  http://lead1.kek-glaz11.ru/uw1k/l/?utm_source=leadbit&utm_medium=cpa&utm_campaign=268&TID=596769397EED7B53590DCFB6&c=ee&ver=1  
  et ta töötab on selge, a kui 2 tk. panna kas siis kokkuhoid 90%  või 3 tk. hakkab ee mulle igakuiseid makseid tegema.


Keri allapoole. Seal on õige video nende endi poolt ülesse sätitud Big Grin

(13-07-2017, 16:05 PM)Janka Kirjutas:  
(13-07-2017, 15:53 PM)klemm Kirjutas:  Kas seda keegi on proovinud: 
  http://lead1.kek-glaz11.ru/uw1k/l/?utm_source=leadbit&utm_medium=cpa&utm_campaign=268&TID=596769397EED7B53590DCFB6&c=ee&ver=1  
  et ta töötab on selge, a kui 2 tk. panna kas siis kokkuhoid 90%  või 3 tk. hakkab ee mulle igakuiseid makseid tegema.


Keri allapoole. Seal on õige video nende endi poolt ülesse sätitud Big Grin

Krt. Ma aint kommentaare lugesin ja kohe tellima. A reklaam on hea, omaviga kui loll oled ja lõpuni ei vaata.

https://www.youtube.com/watch?v=1o3mADtThUs

Mingi tegelane võttis pulkadeks ja joonistas skeemina välja. Tulemus kahjuks ikka sama Big Grin

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)

Kindel võib olla selles, et seadme ostmine vähendab rahakotis oleva raha hulka xx euro võrra. 100-protsendiline garantii.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Selle säästja puhul on kas keegi teinud pilalehe või siis häkkinud originaalile ja oma video sinna riputanud. Väga tubli!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(13-07-2017, 18:38 PM)Aspelund Kirjutas:  Kindel võib olla selles, et seadme ostmine vähendab rahakotis oleva raha hulka xx euro võrra. 100-protsendiline garantii.

A.

Sama summa võrra kasvab müüa tengelpung. No ei usu ma perpeetum mobilet. Vene ajal pakuti küünlajuhtmesse miskit jublakat - pidi kõva kokkuhoiu tekitama ja kui mitu järjest panna saab ainult õhuga sõita. Olge julged, varsti pakutakse rahakoti ümbere magnetilist kummipaela - viiese paned kotti, välja võtad sajase. Muide müün selle idee maha, alghind 10 senti. Osta kohe - pole kindel, et kuuest nullist piisab.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Sihuke sarnane on juba leiutatud Big Grin

Midagi mis tegi päeva ilusaks.
Ühesõnaga, laekub igapäevaselt kaks soovimatut reklaamkirja firmalt xxxxx.ee, klikin uudiskirjast lahkumisest, ei miskit. Ja nii ikka edasi. Telefonimüüjatega on ikka lobisetud ja pakkunud elevanti müüa, aga mis sa sellistega teed?
Pole vaevunud kunagi neile vastama, aga seekord seoses vihmase ilmaga oli aega ja...

Mina:
Tere,

Hoolimata korduvatest vastustest, et ma ei soovi Teie "uudiskirja", saadate Te oma spämmi ikka edasi? Seda enam, et mul ei ole Teiega kordagi suhtlust olnud.

Saatke sama usinalt mõni tasuta külmkapp, või vähemalt kohvimasin
/cut


Paari tunni pärast laekus vastus.

Tere!


Täname Teid vastuse eest!

Väga vabandame selle tõttu.

Palun saatke meile oma tarneaadress ning kontaktnumber ja saadame Teile kingituseks kohvimasina välja.

Soovime Teile ilusat nädala jätku!

Parimat soovides,
/cut


ja peale minu vastust.

Tere!


Täname Teid info eest!

Saadame homme Teie kauba teele. Kaup jõuab hiljemalt uue nädala alguseks.


Nüüd võtsin kõik spämmifiltrid maha  ;Wink
Firma turunduse ja suhtekorralduse inimestele igatahes 10 p! Ja igasugu müügiinimestega suheldes valin uue suuna...

Kuidas säästa elektrit.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(14-07-2017, 17:40 PM)viplala Kirjutas:  Kuidas säästa elektrit.
Kommentaare lugedes leidsin, et tänulike ostjate seas on ka Andrus Kivirähk. Teeb uue seadmega Eesti Energiale "rehepappi" ja kiidab.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Lugesin ühte mõnusat mesiniku blogimist tema tegemistest ja toimetamistest, ning seal oli üks lahe lugu mille ma ka siia kopi pastan.

..... Ka nõelamine ütlevad, et olla kasulik. Mina olen nõelata küll saanud, ja ega ma tervise üle ka nurise. Aga sellega ei maksa üle piiri minna. Üks tõestisündinud lugu meie kandist on see, kuidas üks naine oli läinud mesiniku juurde, et temal jalad haiged, et ta tahab hakata ravima mesilasnõeladega. Mesinikul oli parajasti olnud traktori kallal töö käsil, polnud aega. Oli öelnud, et mine mesipuu juurde, tõmba tagumik paljaks ja oota upakil mesipuu juures. Naine oli poole tunni pärast tagasi tulnud, et jalad hirmus haiged juba ja mesilased ei nõela teda. Mesinik, tüdinud juba, oli öelnud, et mine tagasi ja peereta. Mesilased aga teatavasti ei taha ühtegi paha lõhna, diiselkütte lõhnaga mul omal väga halb kogemus. No igatahes see naine oli läinud tarude vahele, mesinik toimetanud oma asju edasi ja järsku kuulnud - marjapõõsad ragisevad. Vaadand – naine läheb, riidepundar kaenlas, tagumik paljas… Ei ole head aega ütelnud ega rohkem ka ravile tulnud. Ju siis sai jalad terveks.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(14-07-2017, 20:13 PM)Basilio Kirjutas:  Kommentaare lugedes leidsin, et tänulike ostjate seas on ka Andrus Kivirähk. Teeb uue seadmega Eesti Energiale "rehepappi" ja kiidab.

Kivirähk kohandub vastavalt turule
Антон Черепков пишет:
Łukasz Dąbrowski pisze:
Marian Sebastian

Ühes saksamaa väikelinnas peatub hotellis turist. Õhtu saabudes astub külaline fuajees vastuvõttu ja küsib, et kas antud linnas ka raha eest seksi saab. Vastuseks, et saab küll ja kohe samas hotellis teisel korrusel asuva Helga käest 100 euroga, täpsustab klient, et ta siiski sooviks seksi raha eest mehega. Vastuseks saab ta taas kiirelt, et kolmandal korrusel oleva Güntheri käest saab 500 euroga. Hotelli külastaja on hämmingus, et miks nii, et Helga käest saab 100 euroga aga Güntheri käest 500 euroga.
Vastus on aga järgmine. Vaadake, meil on väike linnake ja linnapeale selline meestevaheline asi kohe üldse ei meeldi, seepärast saab 100 eurot sellest linnapea, kes siis pigistab silmad kinni ja ei tee väljagi.
Ahhaa, et Günther saab siis 400 eurot sellest.
Taas tuleb kiire vastus. Vaadake, meil on väike linnake ja politsiülemale selline meestevaheline asi kohe üldse ei meeldi, seepärast saab 100 eurot sellest politseiülem, kes siis pigistab silmad kinni ja ei tee väljagi.
Ahhaa, et Günther saab siis 300 eurot sellest.
Taas tuleb kiire vastus. Vaadake, meil on väike linnake ja kirikule selline meestevaheline asi kohe üldse ei meeldi, seepärast saab 100 eurot sellest preester, kes siis pigistab silmad kinni ja ei tee väljagi.
Nii, et Günther saab siis sellest 200 eurot endale.
Taas kiire vastus. 100 eurot läheb Hosele ja 100 eurot Pablole kes hoiavad Güntherit kinni, kuna Güntherile kah selline asi ei meeldi.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Pakun, et kui koonerist turist Pablo ja Jose pealt raha kokku hoiab, lööb Günther tal mõlemad silmad nädalaks ajaks kinni.  Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(17-07-2017, 19:09 PM)Basilio Kirjutas:  Pakun, et kui koonerist turist Pablo ja Jose pealt raha kokku hoiab, lööb Günther tal mõlemad silmad nädalaks ajaks kinni.  Big Grin

Turist lööb omal lahti ja joob selle raha lõpuks maha  Big Grin

Veel pole maha löödud

Ega midagi polegi öelda, et päris hää või mis? Ajab siiani naerma.
https://youtu.be/nOukK1zxM6E?t=16

Ära tee väsinuna tööd, muidu vead kergelt tulema.

Aidake mehel naine leida, tema kiri naistele Smile

"Tere tere iludus.
Tahaksin suga tuttavaks saada.
Ise elan Türil.Mul on oma maja, jalgratas ja koer.Vanasti olid kanad ka, aga ma ei viitsind nendega tegelda, kull vist vedas nad tasapisi ära. A võibolla oli rebane, kust mina tean, ma nii harva käin kodus, joome sõbraga poe trepil iga õhtu õlut. Siis ei jõua koju pärast, väsinud. Ükskord magasin hommikuni trepil. Ilmselt olin suitsuga magama jäänd ja kõrvetasin kampsunisse suure augu. Parandasin ise ära, niiet näe, annet mul on.
Töötan traktoristina, vean sitta ja vahest künnan ka. Ülemus lubas mu ammu lahti lasta, aga ei ta lase midagi. Ma vahest lihtsalt ei jõua tööle, a see on ju andestatav, parem üldse mitte minna, kui purjus peaga minna arvan mina.
Raha mul ei ole, aga ega ei olegi vaja. Ma võtan poest võlgu mis vaja ja ülemus maksabki palga otse poodi.
Aga mul on perenaist vaja majja. Kas sa tuleksid?
Me elaksime hästi, maja mul on, jalgratas ka poes käimiseks on, kartult annab ema.
Katus laseb paarist kohast küll läbi, aga ma parandan ära. Elektri paneme ka tagasi sisse. Telekas mul ka on, aga see ei näita, no ja jääbki rohkem aega üksteise jaoks.
Sa tule homme, ma tulen sulle rattaga bussi vastu.
Äägüll, praeguseks kõik, pean täna sepa juurde minema vikatit teritama. Eks me võta väikse napski kah.
Ma pole Tallinnas käind. Aga ma olen pilte näind. Seal pidi olema Vana Toomas.
Ära sa rattaga küll tule nii pikka maad. Tule ikka bussiga. Ma ei tea mis kell ta läheb, sa mine käi bussijaamas ära ja uuri mis kell ta läheb, egas teisiti teada ei saa. Aga ratas võta bussi kaasa, siin läheb vaja, minu oma igati läbi, raam on kõver ja kummid ei pea. Paneme kahest kokku ühe korraliku mis kestab veel aastakümneid. Kui tuled ma teen sind poemüüjaga tuttavaks, saad ka siis võlgu poest. A sa tule ruttu, viimane aeg on aiamaa ära teha. Sibulad peaks maha panema, hea viina peale võtta. Ma ise magan muidu diivanil aga nüüd ma toon kuurist laia voodi meile. Seda peab natuke puhtamaks saama, naabrimees purjus peaga magas seal ja kuses täis, aga noh saame puhtaks küll ma arvan. Las Pontu magab nüüdsest diivanil, minu koer noh.
Kuidas sul muidu päev läind on? Mina täna tööle ei jõudnud, võtsime sepaga eile väikse pooliku, see sai otsa, siis ta tõi keldrist puskarit, jõime toda. Täna oli nii halb olla, võtsin poest kaheliitrise Tauruse, siis läks paremaks. Homme peab tööle minema, muidu ülemus saab vihaseks, laseb veel lahti kah, mine hullu tea. Egas ta ei ole normaalne, aina sõimab kõiki joodikuteks. A mis sa arvad ta ei joo vä? Kindlasti joob, mis ta seal kodus ikka muud teeb. No laadna, ma keeran kella üles et õigel ajal ärgata ja lähen magama. Mine sina ka magama, sul homme bussijaama minek. Ja ülehomme siis tuled? Anna siis teada mis kell tuled. Kui tuled päeval ma tulen sulle traktoriga vastu, kui õhtal siis tulen rattaga. Ja kui mind ei ole tulnud siis mine otse üle tee poodi ja küsi kus Ilmar elab (mina noh) ja nad seletavad sulle kuhu minna. Aga sa mine otse üle põllu, teed mööda on hirmus ring, too on kolhoosi põld niiet keegi kobisema ei hakka. Pontu see ei hammusta. Sea end sisse ja tunne nagu kodus, küll magi tulen. Ja kui ei tule no küll ma järgmine päev ikka tulen. Ega ei tea kunagi ju, siin mul sõbrad iga päev ootavad mind poe trepi peal, niiet ma ei pruugi koju üldse jõudagi. Aga üle ühe öö ma kodust ära ei ole kunagi. No näeme siis."

See tekst siin on ka puhas pärl. Kahjuks aga ka reaalne elu.

http://ekspress.delfi.ee/elu/moodne-aeg-...d=78825162

Näide: "Maaülikool on minu jaoks megahirmutav. Ma ei ole vist pannud mitte ühelegi Maaülikoolis õppivale noormehele nagu like’i või ma ei ole, ma ei tea, miks, aga ma ei ole, ma lihtsalt automaatselt mõtlen, et aa, see mees on mingi traktorist või mingi. /---/ Mind hirmutab pigem see, et eee, olles nagu poliitiliselt võibolla kursis sellega, kui nagu raske on Eestis olla mingi põllumajandusharu peal tööl vaata, et siis nagu, ma ei näe sellel nagu mingit mõttekat tulevikku. / ---/ Ja mis mees see on, kes väga-väga armastaks mingit, ma ei tea, piima lüpsta või kartuleid kasvatada.“

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne