Teema on suletud

naljanurk 2

Linnavurlele, kes iialgi nutriat näinud pole, on kõik vees elavad närilised vist koprad  Big Grin

Transnistriast...

   

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

https://www.youtube.com/watch?v=PPb8vdAc8dM

Natuke inglise keelse sõna"shit" kasutusest.


https://www.youtube.com/watch?v=igh9iO5BxBo

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)

Ei maksa moderaatoritel/administraatoritel neegrinaljade peale liialt erutuda ja neid kohe kustutama hakata? Kustutame blondiininaljad ka ära kuna diskrimineeritakse juuksevärvi järgi?

Miks lakuvad USA politseikoerad nii tihti oma p....t? Selleks, et neegri maitset suust ära saada

Kellele ühest naljast väheks jäi, siis siit saab veel: http://esc.kelder.ee/dresc4/arhiiv/dresc...eeger.html

Kustutatakse selleks et lollike oma marki päris täis ei teeks, aga näedsa, on teine järjepidev...  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(29-09-2018, 18:58 PM)veix__ Kirjutas:  ... Kustutame blondiininaljad ka ära kuna diskrimineeritakse ...
Tegelikult ei tundnud ma diskrimineerimist, kui neid neegrinalju lugesin. Aga midagi hakkas nagu vastu, inimväärikus on see sõna, mida võiks ka tunda. Tee neegritest muid nalju, mitte KKK aegseid. Ja mida üleüldse puutub siia neeger, kui USA politseikoertel paeluss on.

need neegrinaljad olid kehvemast otsast küll, aga see kole sallivus (loe sallimatus) viskab ka kangesti üle.

D- Kuule sõber, pista pea ahju, see on kindlasti mõnus.
E- No prolemo, senjoore. (Demokraatlik otsus on ikke jube mõnna))

D- Äää... miks sa oma pea ahju pistsid, lollakas?
E- Eee-äää...iseenesest hea küsimus???

(29-09-2018, 23:22 PM)motamees Kirjutas:  
(29-09-2018, 18:58 PM)veix__ Kirjutas:  ... Kustutame blondiininaljad ka ära kuna diskrimineeritakse ...
Tegelikult ei tundnud ma diskrimineerimist, kui neid neegrinalju lugesin. Aga midagi hakkas nagu vastu, inimväärikus on see sõna, mida võiks ka tunda. Tee neegritest muid nalju, mitte KKK aegseid. Ja mida üleüldse puutub siia neeger, kui USA politseikoertel paeluss on.


Ei tea keda ja kustkohast hammustades nad selle paelussi said. Rolleyes





(29-09-2018, 23:10 PM)mlsluik Kirjutas:  Kustutatakse selleks et lollike oma marki päris täis ei teeks, aga näedsa, on teine järjepidev...  Big Grin

Mu tarkuse pärast pole mõtet küll muretseda, arvan et see ei kao neid nalju tehes kuhugi. Big Grin

   

https://kinnisvara24.delfi.ee/maja-m%C3%BC%C3%BCk-p%C3%A4rnu-linn/240186084#

Võimalik vaid ... teadagi kus. Telliste vedu limusiiniga. Tehke järele!  Big Grin
https://www.youtube.com/watch?v=lCe4LokOagM

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Te kindlasti olete näinud Facebookis ringlemas videolõike   "inseneridest" kus need üritavad pikendusjuhet trumlile kerida või redeliga tolmulappi karniisilt alla lükata selle asemel, et redelile ronida või muru niita ilma et muruniidukit käima paneks jne.

Ausaltöelda ma olen kahelnud nende videote ehtsuses, sest ma ei uskunud oma piiratud silmaringile toetudes, et inimene saab olla nii loll aga see mida ma nägin eile Amsterdamis kummutas mu kahtlused ja nüüd ma usun, et need kinod on ehtsad.

Ootasime ooteruumis kuniks külmhoones koormat laaditi. Jõime kohvi ja vaatasime telekat. Ruumi astub "insener". Enda järel veab teleskoopvarrega aknapesuharja mis oli osandatud kaheks osaks. Kumbki osapool oli umbes 2,5 meetrit pikk. "Insener" üritas nüüd neid kahte toru omavahel ühendada. Kükitas maha, tõstis toruotsad põlvele ja hakkas asja kokku kruvima. Teadupärast kaks sirget toru on võimalik üksteise sisse lükata kui mõlemad on üksteise suhtes rõhtsalt, insener aga üritas tõestada vastupidist ja katsus operatsiooni läbi viia umbes 15-20 kraadise nurga all. Ei tulnud välja. Peale ca viieminutilist pusimist panid hollandlased talle selle harja kokku. Läks lahti akendelt tolmu pühkimine aga insener puutus kokku järgmise takistusega. Viiemeetrine vars kolmemeetri laiuses ruumis ei võimaldanud kuidagi jõuda akendeni. Aga seda et teleskoopi kokku lükata, ei, selle peale ta ei tulnud. Rohkem meist keegi teda ei abistanud vaid vaatasime huviga mis edasi juhtub. Tüüp loobus. 
Võttis oma harja ja üritas minna trepist üles oma pribooriga aga see ei mahtunud kuidagi trepikojas pöörama. Pusis mis ta pusis aga üles ta ei saanud. Appi toodi teine insener kes tõmbas selle harja kusagile üles. Värisev toruots paistis veel hulka aega trepikojast aga siis pidin minema pabereid võtma ja finaal jäi nägemata.

Aquila captas non muscas.

(06-10-2018, 10:54 AM)Daff Kirjutas:  Ausaltöelda ma olen kahelnud nende videote ehtsuses, sest ma ei uskunud oma piiratud silmaringile toetudes, et inimene saab olla nii loll aga see mida ma nägin eile Amsterdamis kummutas mu kahtlused ja nüüd ma usun, et need kinod on ehtsad.
Mina olen näinud, kuidas inemine püüab tükk aega tagajärjetult noa nüri poolega pakkekilet lõigata. Kui sai tähelepanu juhitud ja nuga peos õigetpidi pööratud, õnnestus ka lõikamine. Umbes 5 min hiljem oli vaja veel pakkekilet lõigata ... arvake kumma poolega! Jälle läks nühkimiseks. Üks kõrgem asjapulk juhtus tüübil selja taga seisma ja nägema. Avas juba suu, et midagi öelda, aga mõtles ringi. Lõi käega, pööras ringi ja läks pead raputades minema. Mainiks veel, et antud tegelane oli ametinimetuselt insener ja ilma igasuguste jutumärkideta. Vahel käis meie juures mutrivõtit küsimas. Kui küsiti vastu et millist sa tahad, ajas näpud laiali ja ütles: "Umbes nii suurt!" Ja asi oli naljast kaugel... Rolleyes

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

https://www.ohtuleht.ee/901393/tuhanded-...as-sina-ka

Siia võiks kirjutada - kommentaarideta. Müts maha reklaami teinud firma ees!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Mees saab kõne maksuametist
- Vaatame, et te otseselt kuskil ametis pole, aga raha käib pangaarvelt päris korralikult läbi. Oskate meile seda anomaaliat ehk selgitada, härra?
-Miks mitte, vastab vana, kui vaja, tulen homme hommikul läbi ja vaatame üheskoos asjale otsa. Võtan advokaadi ka
ühes, koos on kindlasti lõbusam.

Nagu kokku lepitud, istuvad siis nad järgmisel hommikul maksuametniku kabinetis ja see küsib soojenduseks - kust teil
siis sellised sissetulekud, mu härra?
-No vaadake, mulle meeldivad kihlveod. Ja juhtub, et mõnikord võidan, sellest siis ka see raha, ei mujalt.
-Ei no mis te nalja teete või? Mulle siin kärbseid pähe ajama!
-Ei tee ja ei aja, aga võin kohe demonstreitada, et ei valeta.

-Mis arvate kihlveost näiteks 5tuhhi peale, et ma olen suuteline omaenese silma hammustama?
Maksuametnik mõtleb väheke, et selline asi küll võimalik pole ja löövad käed.
Mees kougib omal peast klaassilma, näksab seda teise kurvastuseks ja pistab pähe tagasi, nagu poleks midagi juhtunudki.

Kaotaja närib seepeale küüsi ja mõtleb juba midagi krõbedat öelda, kui teine teeb järgmise ettepaneku, et veame näiteks
7tuhhi peale kihla, et ma võin ka oma teist silma hammustada ja et vastaspoolt julgustada, siis keerutab peas seda teist, täiesti funktsioneerivat eksemplari. Silm toimib.
-Võidate oma raha tagasi ja jääb veel ülegi, annab mees aimu magusast perspektiivist.
Ametnik mõtleb - no ei ole ju võimalik, et teine oma toimiva ja täiesti vajaliku abivahendi heast peast ära rikub? Kahtleb väheke, aga lõpuks löövad jälle käed. Ahnus sai võitu.
Mees kougib seepeale jumala rahuga suust korralikult kokkukäivad kunsthambad ja näksab nendega nagu moepärast seda
toimivat silma. Öeldud-tehtud. Paar minutit ja miinus kaksteist tuhat, ahastab kaotaja ja katkub mõttes juukseid. Abi sest muidugi pole.

Noo nii. Maksuametnik ei jõua ennast ära kiruda ega toibudagi, kui mees teeb veel ühe pakkumise.
-Päev ei alanud sul täna vist eriti hästi ja mõistan, et meil oleks vaja siiski häid suhteid hoida, onju? Näiteks viieteist tuhhi peale, jääte veel võitugi ja saate naisele midagi ilusat osta.
Vaatab siis toas otsiva pilguga ringi ja pakub variandi.
-Võta näiteks see prügikorv, vii sinna teise toa nurka ja ma kusen siitsamast sinna nii täpselt sisse, et mitte tilkagi ei lähe maha ega midagi.
Ametnik pühib oma allesjäänud loogika riismed kokku ja vaatab, et no see ei ole ju võimalik - vahemaa on ligi kolm meetrit - ja sinna niimoodi sisse kusta, et midagi maha ei lähe, ammugi nii kaugele üldse lasta. Kaalutleb mis kaalutleb, aga vaatab, et kaotada seekord ei saa ja viib prügikasti kohale, kus kokku lepitud. Löövad käed.

Mees võtab siis püksist asjanduse ja lihtsalt kuseb. Ametniku lauale, paberitele, põrandale, igalepoole mujale niipalju kui jätkub  ja mõnuga kohe soristab. Prügikasti loomulikult mitte tilkagi, see poleks puht füüsiliselt võimalik. Ja maksuametnik, mõistnud, et on seekord võidumees, ei suuda oma õnne uskuda ning rõõmustab nagu pisike jõmpsikas.
Nüüd võtab advokaat kahe käega peast kinni ja hakkab kõva häälega nuuksuma.
-Oi-oi-oi-oi ja ohkab raskelt. No mille pärast küll oli mul vaja enne siiatulekut kundega saja tuhhi peale käed lüüa???
Ta lubas ju ilmvõimatut ja suurustas - Me läheme nüüd sinna kuramuse maksuametisse ja küll sa näed, ma lihtsalt kusen tolle vennikese laua ja kogu elamise täis, mille peale see kuradi ametnik on veel õnnelik nagu väike laps kingitust saades...ja mina ei uskunud.

Läks kord noormees kirikusse.
“Püha Isa, ma tegin pattu!”
“No kergenda siis oma südant ja räägi!”
“Eelmisel nädalal aitasin sõbrannal kappi kokku panna.
Panime kapi kokku, siis hakkas sadama ja sõbranna ütles,
 et kuhu sa ikka vihmaga lähed…No siis ma jäingi ja tõmbasin ta läbi…
Mõni päev tagasi aitasin sõbra naisel tapeeti panna. Hakkas sadama,

tema ütles, et kuhu sa sellise vihmaga ikka lähed, istu natuke.
 Istusime ja siis tõmbasin ta läbi…Eile jälle. Aitasin sõbral autot remontida
 ja jälle hakkas sadama! Sõber ütles, et sihukese ilmaga pole mõtet välja
 minna, võtame parem viina. Jõimegi siis ennast täis ja põrutasin siis sõbrale ka ära…
Mida ma peaksin küll tegema, Püha Isa?!
“Tõmba kiirelt n*hhui siit! Enne kui sadama hakkab!!!”

Tehnika areneb Big Grin
Mees peab sõitma pikale komandeeringule.
Mees: ” Naine, kallis, ma ei saa sind nii pikaks ajaks ilma seksita jätta, selleks ostsin sulle sekspoest seksiroboti.”
Naine: “Kuidas sa saad niimoodi mõelda?! Ma pole sind kunagi petnud ja ei peta sind isegi selle robotiga!!!”
Mees: “No ise tead, aga kui ikkagi ümber mõtled, siis hüüa: PETS, MINU JUURDE!”
Mees sõidab minema…
...
Läheb mööda juba kaks nädalat, mööda korterit ringi liikudes märkab naine pidevalt robotit.
Naine mõtleb: “Kahju muidugi raisatud rahast, äkki ikkagi prooviks, mis ta ikka niisama seisab siin…”
Ja hüüabki: “PETS, MINU JUURDE!”
Robot hakkab surisema ja alustab tööd.
Pärast 8 tundi meeletut seksi on naise jõud täiesti läbi, kuid on üks suur probleem - ta ei tea, kuidas robotit seisma jätta.
Võttes kokku oma viimased jõuvarud, roomab ta aknani ja näeb õuel kojamees Vassilit.
“Vassili, kuule, annan sulle pudeli, kui hüüad: PETS, MINU JUURDE!”
Vassili karjubki pikalt mõtlemata: “PETS, MINU JUURDE!”
Möödub kaks kuud ja mees tuleb komandeeringust tagasi. Õu on kõik prahti täis,
 maja aknad lõhutud ning inimesi pole kusagil. Nurga tagant tuleb hiilides kojamees
 Vassili jahipüssiga, habetunud, silmad punased, jalas tagumiku pealt räbaldunud püksid…
“Vassili, mis siin juhtunud on?!?” imestab mees. “Kus kõik inimesed on???”
” Ole vait, kuss, ma ei tea, kus kõik inimesed on, kuid PETS on kuskil lähedal!!!” kähiseb Vassili hirmunult.

[Pilt: 43951736_2129663733771085_68371689482873...e=5C146AB1]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Midagi nii lolli ei ole ma pikema aja jooksul lugenud: https://www.accelerista.com/uudis/paevak...oli-peale/
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne