Politsei surm
#1

Ei tea, kas mulle ainult tundub nii, või on seoses ühe politseiniku surmaga terve Tallinna liiklus korralikuks muutunud? Enam ei näe naljalt tõmblejaid ja tallajaid.... kui see tõesti on nii, siis mõjus küll...

Kahju muidugi, et mõni mees autot rinnaga üritab peatada....
Minulgi oleks mõni aasta tagasi sarnane asi juhtunud aga läks õnneks: sõidan mina rahulikult Virtsu poole äkki kargab miski asi põõsast välja, ja kohe keset teed. Algul arvasin, et kits aga ei politseinik hoopis. Kui tast hädavaevu mööda suutsin tüürida küsisin ta käest, et kas härral elu kallis pole? Vastus: kuidas ma julgen politseid ähvardada....:???
Vasta
#2

Ei tea täpselt, kuidas asi juhtus. Lõpptulemus on muidugi ränk.

Aga ka endal on olnud ammu juhus, kus politseinik praktiliselt autonurga ette hüppas ja vaata, et sauaga vastu autot toksas. Teisalt jälle on võimalik vahel ehk mitte tähele panna peatamismärguannet, kui ollakse täitsa eemal.

Ega näägutamine midagi enam muuda. Jahmatav on aga vahel jälitusvideoid vaadata, kuidas püütakse sisuliselt kasvõi stange vastu stanget tagaaetavat jahtida. Lihtsam oleks ehk püüda hoida vaateväljas rikkujat ning siis raadioside kaudu püüda võimalikult kiiresti blokeeringud eemal korraldada. Teisalt jälle ei tea millised mõtted põgenejal peas on, mõni ehk rahuneks maha kui ei märkaks enam tagaajajaid, mõni laseks täiega edasi ja on kõigile ohtlik.

EDIT: kas läänes mingeid signalisaatoreid ei lasta õhk vms. relvast tagaaetava autole külge ja siis rahulikult signaali järgides ei piirata põgenev auto kinni?
Vasta
#3

Tõeliselt häiriv on minuarust see, et autode passimiseks-peatamiseks valitakse liiklusohutuse seisukohalt täiesti üle mõistuse kohad. Vaatad- sind peatatakse, aga pole kusagil seisma jääda! Isegi viimati ~100m eemal seisma jäin (ei olnud pidurdusmaa nii pikk Smile)
Selle kurva loo juures on kahetsusväärne muidugi teabmis veritasu nõudmine kohe, a la \"tahtliku tapmise paragrahv\" vms. Sündmus ise ei ole ju midagi erilist- promillidega sõidetakse iga nädal mõni surnuks.
Vasta
#4

Tüüp saab eluaegse arvatavasti või siis
max 15aastase.Aga see kes Läänemaal
täispeaga kaks 14aastast tüdrukut alla ajas pääseb 2,5aastaga.Õiglus?:???
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne