K:2101 esitiiva vahetamine
#1

tere! olex siis vaja oskuslikku inffi kuidas vahetada 01-e esitiiba sest eelmine on roostest räsitud kõksi tagajärjel. aga olen kuulnud niipalju et peab punktid 8-se puuriga välja puurima ja siis uuele tiivale samasse kohta augud tegema ja hiljem punktidega tagasi keevitama vms(neetima) aga ma pole kindel siit siis kysimus täpse tööprotsessi kohta
Vasta
#2

Hommik alusta sellest,et vaata kas on kuhu uut tiiba külge punktida siis võta kõik üleliigsed jubinad küljest ära.puuri punktid läbi.Võta keegi omale appi tiiba kinni hoidma.Võid punktida ka tagant poolt kui ligi pääsed.Aga soovitan puuri augud uuele tiivale.Enne paigaldamist puhasta kõik kohad roostest miudu kukkub varsti küljest ära.Tom
Vasta
#3

SDD Kirjutas:: ju siis on tekkinud viga, peaks olema keevitus mitte jootmine, aga noh nii see käib.

Ajal kui meie teedel ja tänavatel, liiklesid peaasjalikult vaid Ziguliid, Moskvichid ja Zaparoosetsid, sekka ka mõned väärikad seltsimehed oma uhkete Volgadega, ei suutnud meie hiiglasliku kodumaa, võimas, ent siiski mitte kõikvõimas, aparaadi tööstus valmistada piisavas koguses, MIG ja TIG tüüpi keevitusagregaate. Tavalise elektrood keevitusega on suhteliselt ebamugav tegevus õhukese tiivapleki keevitamine. Tunduvalt lihtsam, ja odavam oli kodutinigimustes kinnitada tiib vaskjoodisega, mis kuumutab kinnituskoha ümbrust tunduvalt vähem kui elektrood.
Vasta
#4

aga veel olex kysimus et millise auto spoiler ette ja taha läheb no see plastikust stange vms. kuna ei ole eriti luksepp siis proovix varjata sellega näitex kerget roostet esiotsas ja taga ja ka niisama katseeksitus meetod enda praktiliseks harimiseks.
Vasta
#5

rooste varjamine on see eksitusmeetod.
Kõik muud on katsemeetodid ja aktsepteeritavad.
Wink
Vasta
#6

noo tegelikult ikka jah see etine variant meeldib mulle rohkem sest nagu öelduyd aksepteeritavam aga siis jah milline stange)spoiler läheb
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne