kiiver (saksa kiivri kujuga)
#1

Kas keegi oskab öelda kus pakutakse mootorratta kiivrit , mis oleks saksa kiivri kujuga ? Võib olla teeb neid keegi ise?


Vasta
#2

kunagi sai infi saksa.pott@mail.ee.Enam ple kindel kas see töötab.
Vasta
#3

bikerist kodanik hotrod---> http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?...&highlight=
Vasta
#4

www.motolist.ee annab 51916411 ... mingi hetk tal isegi oli liigne pott.

Dad.
Vasta
#5

mul ka kodus selline õige sõjaaegne kiiver tegin korda teise täitsa tore sõita kui aga politsei kinnipeab siis kohe pärima et kas ma mingi nats olen?

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#6

kalev60 Kirjutas:mul ka kodus selline õige sõjaaegne kiiver tegin korda teise täitsa tore sõita kui aga politsei kinnipeab siis kohe pärima et kas ma mingi nats olen?

Ei usu, et natsiks sind hüüdma hakkab aga seda \"E\" tähe kujutist võib küsida küll. Peaks ju olema nii, et kiiver mis ei vasta standartile tähendab sama mis sõita ilma? Muidugi ei tähenda see sinu peale vaid seadusele.
Vasta
#7

nojah minu pead kaitseb see küllBig Grin aga paljud politseinikud küsivad küll kus ma selle reliikvia sain

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#8

Tondi motopoes müüakse sellist potti ! E tähisega isegi.

Vasta
#9

hmm.....ise keksisid kusagil teemas ,et kukkusid 130kmh pealt.....kas selle sama kiivriga ?

kalev60 Kirjutas:nojah minu pead kaitseb see küllBig Grin aga paljud politseinikud küsivad küll kus ma selle reliikvia sain
Vasta
#10

korgits Kirjutas:Tondi motopoes müüakse sellist potti ! E tähisega isegi.

Ikka terve kiiver on seal müügil? (Et siis kesta sees on ka midagi) Huvi pärast küsiksin, et mis ta hind on?
Vasta
#11

VIST oli 1600kr ...ei mäleta.
Ega vist ei oleks tal E tähist kui tal seal see mitte midagi ei oleks Toungue ...või mis ?
Loomulikult....rihmad ka olemas jne jne ...täitsa seks kiiver peaks mainima aga ise ikka usaldan koos lõua kaitsmega kiivreid Smile

Erik Kirjutas:
korgits Kirjutas:Tondi motopoes müüakse sellist potti ! E tähisega isegi.

Ikka terve kiiver on seal müügil? (Et siis kesta sees on ka midagi) Huvi pärast küsiksin, et mis ta hind on?
Vasta
#12

[quote=korgits]
hmm.....ise keksisid kusagil teemas ,et kukkusid 130kmh pealt.....kas selle sama kiivriga ?

[quote=kalev60]
nojah minu pead kaitseb see küllBig Grin aga paljud politseinikud küsivad küll kus ma selle reliikvia sain
ei ole õnneks siis oli ikka korralik hiina toodang peas ega sellest erilist alles ei jäänud

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#13

endal seisab kah üks saksa kiiver aga korda vist ei tasu teha sest nood kuuliaugud maksavad seal rohkem kui se kiiver ise
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne