Autolehe ilusaimad?
#1

ma ei saa aru ja veel ei usu aga raadios öeldi et ilusamate autode nimekirjas oli II. kohal Mazda 6
APPI!!!! kas lugejad u. 15 aastased kes on issi-emme uue auto tagaistmel sõitnid ja vaadand et se 6 on hea auto küll
ei valitud ju rahvaautot vaid ilusamat autot
mul on lausa häbi, kui se on tõesti nii(lehte pole veel näind), et lehe luhejatel nii fekaal maitse selles suhtes on
Vasta
#2

Ma usun, et need kes viitsisid hääletada on just sellised verinoored autohuvilised ja nende puhul ei saa tihti rääkida mingitest väljakujunenud arusaamadest ja eelistustest ning valitakse lihtsalt see mis on hetkel meedia vahendusel enim täis puhutud. See on tee, kust kujunemine võib alata aga ka kuhu toppama jääda.

Vt. ka näiteks igast aastalõppude muusikaedetabeleid, hääletavad noored ja nemad annavad aasta loo tiitli viimaste nädalate mängitumale loole, mitte sellele, mida nad kunagi aasta alguses võibolla isegi statistiliselt rohkem kuulasid.
Vasta
#3

Järjestus oli:
1.Porsche 911 Carrera
2.Mazda6
3.Audi A8

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Ega seda ei öeldud, mis autod neile järgnesid? Vaevalt, et ainult esikolmik moodustati.
Vasta
#5

4.BMW 5.seeria (2003-)
5.Audi A6 (2004.)
6.BMW 7.seeria (2001-...)
7.Ford Mustang (1966-73)
8.Chrysler 300C
9.BMW X5
10.Audi A8 (1995-2002)

Antud olid 50 parimat.

Inetuimad autod:
1.Ford Ka
2.Ford Scorpio (1994)
3.Lada 110-seeria
4.Opel Corsa 1982
5.Mosse 2140
6.VW New Beetle
7.Ford Sierra
8.MB 500 SEL (pole mainitud,mis ajast)
9.Fiat Uno
10.Fiat Tipo
Vasta
#6

Niipalju kui on inimesi, niipalju on ka erinevaid maitseid. Mis selles Mazda 6`es siis nii hirmsat on et peaks APPI karjuma? Minule see auto igatahes meeldib ja ma ei ole ka 15 aastane. Järelikult on mul fekaal maitse.
Ja paneks parem inimestele südamele õppida eesti keele õigekiri selgeks. Sellest oleks edaspidises elus rohkem tolku kui mõttetutest heietustest.

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#7

mulle ka M6 meeldib, kuid ilusaima auto tiitli esikümnesse ikka ei topiks. Eks ilusaimad autod jäävad tavainimese teadvusest kaugele ja inimene valib ikka selle ilusa mida ta tänaval liikumas näeb. samuti on koledaimad autod juba ammu kollektsionääride käes ja neidki ei liigu ringi. hoopis teise tulemuseb (parema!?) oleks ju saanud kui teha autofanaatikute ilusaima auto edetabel, aga see ei olnud antud juhul asja eesmärk

I\'m a geographer, don\'t follow me!
Vasta
#8

Olen M6 omanik ja mulle igatahes meeldib (kah sita maitsega). Ilusamate autode esitabelis oleks kindalsti olnud mul Bugattid, Ferrarid jm. aga edetabel võiks ikka reaalne olla, mitte eietada ilusatest autodest, mida keegi osta ei jaksa.
Vasta
#9

Nagu öeldakse, kellele ema, kellele tütar, kellele mõlemad.


Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#10

Aspelund Kirjutas:Nagu öeldakse, kellele ema, kellele tütar, kellele mõlemad.


Asp
Täpselt Smile
Vasta
#11

Aga aru ei saa ma sellest, kuidas on võimalik, et mersu 500 sel (ükskõik mis ajast) sattus inetuimate autode tabelisse. Minul küll meelde ei tule nende seast ühtegi, mis oleks olnud nii silmatorkav, et ta kellegi maitsele vastu hakkaks. Kõik on ühtemoodi klassikalised ja minu arvates ilusad olnud.

Ja puhtsubjektiivne arvamus, et Audide koht ilusate seas küll pole. Audi on hea auto, aga mitte eriliselt ilus. Ja isiklikult häirib mind see, et enamjaolt on Audidel defektne see tihend rooli ja istme vahel...
Vasta
#12

Autoleht on laisaks läinud, korraldatakse mingi mõttetu hääletus, et oleks põhjust 6 lehekülge ilusaid pilte ära trükkida. Infoväärtus on sellisel asjal üsna ümmargune null.
Vasta
#13

mulle meeldib ka 6,aga mitte maza kuus vaid bmw hainina kuuene(E24),mille ma ka nr 1 kohale panin.
Vasta
#14

minuarust pole ju vahet kas Mazda 6,Civic või Galant need uued on ju kõik ühte nägu
ja see et nimekirjas oli 5ne ja 7ne bemm olemas 10 sees aga kuuene
Vasta
#15

Kahju jah, et peale Mustangi ei olnud seal ühtegi vanemat autot mainitud-valitud. Tundub nagu oleks valijate seas ainult noorema põlvkonna \"autofanatid\", kes teavad nimetada vaid nn. kaasaegseid masinaid, mida igapäevases elus näha.

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#16

Täiesti pettunud selle ürituse tulemustest! Kas siis tõesti vanemaid autosid üldse ei tunta?! Vanim auto, mis top 50 sisse pääses Ford Mustang 1966-1973! Kus on kuulsad klassikud ajast, kus igal autol oli veel oma nägu ja isikupära? Ilmselt 90 protsenti hääletanutest tõesti alla 20 aasta vanused, kes isegi M.-H. Kuuse \"100 autot\" pole läbi sirvinud. Masendav!
Vasta
#17

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

See edetabel seab väga tugeva kahtluse alla eestlase ilumeele, kinnitades samas väga arenenud huumorisoone olemasolu. Parimate kildude hulka kuuluvad näiteks 2001 aasta Civic, 2003 Avensis ja Golf V, minu isiklik lemmik on aga vaieldamatult Mazda Kuue teine koht (Big GrinBig GrinBig Grin). Pole mõtet pikemalt peatuda sellel, mida mina eelmainitud motoriseeritud plastmassist arvan, kuid ma saan seejuures väga hästi aru, et osadele inimestele need autod meeldivad. Mis aga ei taha hästi pea sisse ära mahtuda on asjaolu, et selliseid autosid massiliselt Maailma Kõigi Aegade Ilusaimate hulka arvatakse. Paistab et eelnimetatud mudelid on ainsad mille olumasolust hääletanud teadlikud on, kuidas muidu sai selline absurdne olukord kujuneda?
Üldiselt olid sellised tulemused üsna aimatavad, loomulikult on pea kõik autod tuttuued ja seega ju automaatselt kõige ilusamad.
Huvitav on ka näiteks Ford Sierra koledate nimekirjas. Ei ütleks, et selle auto disainil väga midagi häda oleks, pigem on inimestel silme ees pilt roostes ja lagunenud Sierrast mis kusagil aianurgas vedeleb. Ja selline hindamine pole minu meelest kuigi objektiivne.

Loodan et keegi nüüd ei solvu.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#18

AutoLehel on küllaltki piiratud vaadetega toimkond...alates M-H.Kuusega!
Seega see (ilusamate autode valik) on diagnoos.

Just a man!
Vasta
#19

Praegune arutelu meenutab samalaadseid diskusioone peale riigikogu valimist. Kes kurat küll nüüd selle Savi Etsi või Laari Mardi või.... sinna etteotsa valis. Eks ikka need valijad, kes hääletamas käisid. Kõige rohkem tavaliselt aga kisavad need, kes seda ise teha ei viitsinud. Ja mis siis kui Mazda 6 on tabelis teisel kohal. Kuskil hääletamise reeglites polnud ju kirjas, et hääletama peaks vanemate kui 20 a masinate poolt ja üldse, Maitse üle ei vaielda, vaid kakeldakse. Teiseks on jah asi ka selles, kus hääletus korraldada. Juu siis AL lugejaskond on enamus nooremapoolne ja hääletavad selle poolt, mida lehe veergudel ja tänavatel näha võib. Kui sama küsitlus teha mosseliigas, oleks võitjaks arvatavasti 408 elite delux, volgaklubis gaz 21. AMFis oleks asi kirjum, kuid eeldan, et siin poleks siin jälle kohta ühelegi uuemale masinale.
Vasta
#20

Tunnistan ka, et pettusin suurelt selle asja ettevõtmises. Hääletuse ajal ilmusid lehes ka pingeread mõnede autotegelaste eelistustega nende meelest ilusamate autodest, kus oli esindatud vägagi silmapaistvaid disainisaavutusi tervest autoloomise ajaloost. Tundub nagu oleks see mingi AutoBildi viimase 10a paremate autode TOP. Ja see ära eksinud mustang on seal suuresosas tänu debüüdile teat. hollywoodi filmis... Imestasin, et sinna ei pandud Eleanori pilti täies hiilguses, kindlasti mõni ei tundnud seda punast karva originaali seal üldse äragi...

Autolehele tuleks meeldetuletada kes nende lugejad on. Juba päris mitu nr. ei ole seal suurt midagi huvitavat olnud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne