Rodding ja kustomivärk

(06-01-2020, 13:19 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Ära nüüd spoili järgmist ajakirja ära- ainuke etteheide esimese numbri kohta oleks see et sa kõiki autosid foorumites juba väga põhjalikult tutvustanud olid  Big Grin
Mulle tundub nii, et vähemalt siin foorumis on see sama tutvustus meie enda maakeeles samas kui ajakirjas on kogu jutt ainult ingliskeelne. Seetõttu antud ajakiri kipub minu jaoks pigem kalduma ülemaailmsesse väga suurde ingliskeelsete autoajakirjade valikusse võrreldes eestimaise (oma)ajakirjandusega.
Ainult eesti keelne ajakiri oleks muidugi mõeldamatu variant kuna eestikeelne lugejaskond oleks ju üliväike ja piiratud. Analoogselt olen mitmeid kordi elus sattunud meil müügis olevat soomlaste Mobilisti ajakirja poes sirvima, kus sisu tundub väga huvitav olevat piltide järgi, aga kogu jutt on soomekeelne ning seetõttu on suur osa tekstist arusaamatu.

Hetkel parima lahendusena näeksin mina siin kakskeelset ajakirja, kus oleks tekst paralleelselt nii eesti- kui ka ingliskeelne. Siis oleks tegu millegi täiesti omanäolise ja kordumatuga, mille kohta saaks uhkusega öelda ja näidata, et ainukene (Eesti moodi) omasugune maailmas.

Antud jutt pole üldsegi mõeldud kriitikana justkui miskit oleks valesti, vaid isikliku soovitusena kuidas juba väga head asja oleks võib olla võimalik natuke veel paremaks või omanäolisemaks muuta.
Vasta

Mõned nädalad tagasi postitasin, et Jaapanis tehti Diskustom Magazine’i tarbeks järjekordne fotosessioon ja tookord jäi pildile
“Kuddzilla” - üks roheline suhtkoht radikaalselt ümberlõigatud Toyota Crown.
Samal nädalavahetusel tehti tegelikult teise artikli jaoks pilte ka USAs, North Carolinas. Pildile püüti kaks põnevat masinat, mis samuti
järgmises numbris koha leiavad ja üks neist siia teaser’iks (aga olgu, ei avalda autot täies suuruses, vaid postitan ainult nurga Wink )

Ühtlasi on ka säärane uudis, et ajakirja ostmine läks nüüd oluliselt mugavamaks, sest läbisin veebipoega kõik vajalikud tingimused
ning nüüd lõpuks saab ajakirja eest tasuda ka pangalinkidega ning krediitkaardiga (VISA ja Mastercard).
http://www.diskustommagazine.com/

[Pilt: 49460235747_864b46fe3a_z.jpg]

Foto autor: Mike Kuzmicki

Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee


Vasta

Köhin siis siin kah, et pildil 49 Lincoln. Üks parimaid kujusid omast ajastust lisaks toonasele Packardile.

Edith: Toonane Näss on ka aus, enesestmõistetavalt.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(30-01-2020, 02:10 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Köhin siis siin kah, et pildil 49 Lincoln. Üks parimaid kujusid omast ajastust lisaks toonasele Packardile.

Edith: Toonane Näss on ka aus, enesestmõistetavalt.
Sekundeerin, käies lauale ka 49 merkurikõupe. Mainitud eos-kustom-tooted võib konsepti puudumisel vabalt ka lõikumata jätta. Ordenid tikuvad grillile ikka.
Vasta

Lahkunud on mees nimega Mike Lavallee. Ta tegutses firmas Killer Paint ja oli üle maailma tuntud oma realistlike maalitud leekide poolest.

Talle sai saatuslikuks ajuinfarkt.


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(17-04-2020, 23:01 PM)Aspelund Kirjutas:  Talle sai saatuslikuks ajuinfarkt.
Teadmiseks, et on olemas Aju Insult ja lõhkenud veresoon ajus.
Südame Infarkt ja kopsu tromb.Täpsemalt ei hakka kirjutama.
Aga kahju ikka, et seline mees oma lõppu leidis.
Vasta

Off: Ajuinfarkt tähendab olukorda, kus insuldi põhjuseks on ahenemine või verehüüve mingis aju toitvas veresoones.

Aga see selleks.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne