Mosse peeglid
#1

Olen näinud mingil Moskvitšil kunagi küljepeegleid ,mille nurgas oli suunatuli.Kas need olid originaalid?Seoses ühe projektiga oleks vaja kahte sellist peeglit,äkki kellelgi on üle?
Vasta
#2

Omaaegne koperatiivitoodang.
Ei tea, kas enam täpselt selliseid leiad, kuid analoogseid peegleid ning peeglile kinnitatavaid suunakaid on küll pea igas autokaupade poes.
Vasta
#3

Mul oleks vaja metallist varrega , aga need autopoodides müügil olevad on plastist.
Vasta
#4

ei pruugi olla ainult kooperatiivi toodang, pigem eksportvariandile näiteks. tuleb meeelde, et isegi selliseid näinud ja ennem kooperatiivide aega
Vasta
#5

Minu mälu järgi olid suunatuledega peeglid 403 eksport wariantidel.
Vasta
#6

Kellelgi ühtki pilti ei ole nendest?
Vasta
#7

Mul oli kunagi kruviga ukse/aknaraami külge käiv peegel, mil otsas tuluke. Tagumine külg punane ja eestpoolt valge. Pärit olnd kuuekümnendaist vist, sapakaga koos tema majja tuli ja kellelegi muhuharrastajale ära sai antud..

loll on loll olla.
Vasta
#8

Üle ei ole aga olemas on. Kui mõnel on puudu nimetatud peeglid siis mul on puudu kaasaegne fotoaparaat, et nendest pilti teha.
Nende peeglite kroomikvaliteet jätab tõsiselt soovida ja tegemist on ilmselt miski 70.-80. aastate toodanguga arvatavasti lõunapoolsetest liiduvabariikidest. Nõukogude autotööstuses puudub auto, millele need üleüldse sobiksid.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#9

On üks eesti film (nimi ei tule meelde), milles mängis Kukumägi (ei mäleta keda) ja roolis ta seal valget Pobi. Spetsiifiliselt registreeris mu silm ühes lähivõtte kaadris Pobi uksele kinnitatud just sellise suunakaga peegli olemasolu. Ehk keegi värskendab mu mälu, mis filmiga oli tegu?
Peegel ise ei kuulunud otseselt ühelegi automargile, turustati neid 60-70ndatel autokaubanduses, kui tolle ajastu tuuninguelemente.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne