keeleabi: mis see eesti keeles on?
#1

olen otsinud netist, aga kuidas sa otsid kui ei tea mille järgi vaadata..

vajan seda:
[Pilt: 106_0648_back_L.jpg]
mis on selle \"palgi\" nimi, mis tulede vahel on, ja kust seda saada, eestist...

auto on Toyota Corona, ja palk peab suveks mu Carinal olema... see tulab lihtsalt ennem leida..

morten* loll, ei oska enam eesti keelt rääkida..*
Vasta
#2

Arvan, et Eestist sa seda vaevalt leiad.Ise pole siin ühtegi Coronatki sõitmas näinud.Aga mine proovi Toyota edasimüüjatelt see tellida.Usun, et piisava aja ja ka raha kuluga saad sa selle sealt.
Vasta
#3

Äkki paneel? Tulede paneel? Gefi jm suuremad lammutused äkki tooks tellimise peale kui neile asjast pilt viia?
B.
Vasta
#4

bom Kirjutas:Gefi jm suuremad lammutused äkki tooks tellimise peale kui neile asjast pilt viia?

Huvitav, mis rahasummat neile peab mainima, et nad selle välja viitsiksid kaevata? Big Grin
Venemaa poolt võiks vast uurida, sinna japsidemaalt autosid tassitakse...
Vasta
#5

Jutustan sellise loo: juba mõni aasta tagasi oli vaja ühte BMW iluliistu, Kuna sisetunne ütles, et liist võib päris kallis olla, sai sammud Männiku lammutusse seatud. Ja oh üllatus! Vajalik liist olemas. Sai kaubad ära tehtud ja kodu poole sõidetud. Tee peal tekkis mõte, et lähen vaatan, kui palju selline tükk ka kaupluses maksaks? ......... Kaupluses oli see pea poole odavam!

Terv. Märt Aarne
www.vanatehnika.ee
Vasta
#6

ma arvan et sellist asja saab kindlasti kauplusest AAVE autokaubad , ise olen sealt paljudele autodele toonud ja ei saa mainimata jätta et ega ta odav just ei ole nt e34 bmw-le on miski 2000 ja on kolme värvitooni, siis golfile oli odavam 1500 ringis ja veel mõningatele olen saand ja kui ikka sealt ka ei saa siis nt tartus on firma Autoring(nissan) esindusemoodi asi nad ka tegelevad selliste eriliste asjadega kõigile automarkidele
Vasta
#7

Vast peaks välja selgitama kes seda jubinat toodab.
Näiteks mul MB-l on sellised iluasjad kõik Hella firma omad.
Paar aastat tagasi sõideti nõrgalt tagant sisse nii, et antud helkur purunes ja siis sai nagu kõik poed läbi helsitatud, kuid kahjuks seda helkurit enam ei toodetud.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#8

...selliseid asju toodavadki Hella, In.pro, Kamei, Spangenberg jne.
Vasta
#9

just

tehase poolt tavaliselt ikka Hella on see mis küljes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne