Romuralli 2005 (Saku Suurhall)
#1

Noh, jaah, käidud seal gaasikambris sai! Aga väga võimas oli!!! Väga äge romutamine. Parim mis ma nende aastate(olen käinud 5 või 6 aasat juba romukatel) jooksul näinud olen, kugi oleks võinud ju mõni masin leeki ka loopidaBig GrinCool.Õhutusega oli lugu nii, nagu ta oli, aga ellu jäin!


Pilte? wax\'i pildid--->> http://www.wax.pri.ee/sakuromu05/index.htm
Muide, võitjaks tuli GAZ 24, mille roolis oli transvestiit. Kahju, et nime ei mäleta...


Aga kes olid kohal, jagage arvamusi ja mõtteid!

KASPAR
Vasta
#2

krt nii väga tahtsin minna, kuid ei saanud Sad
Vasta
#3

Ma poleks arvanud, et ma oma 43 aastast isa pisarates näen, aga kui need 2 pobi ribadeks sõideti, tikkusid meile vägisi pisarad silma. Valdo õudusunenägu oli see...
Vasta
#4

krt, pobist oli kahju. Paistis teine ikka väga korralike plekidega olema. Samuti voladel küljes iluliistud, mis mööda platsi lendasid. Muidu norm üritus.
Vasta
#5

See et volgadega nii käituti on karjuv vaimne vägivald.
Vasta
#6

kapa Kirjutas:Muide, võitjaks tuli GAZ 24, mille roolis oli transvestiit. Kahju, et nime ei mäleta...

Eks need romutajad on kõik omamoodi transvestiidid, normaalne inimene ei kaifi lõhkumist ja purustamist
Vasta
#7

minu seisukoht: egas see miski superüritus polnud, samas õpetlik. Näiteks sai seal aimu, mis seisukorras autoga veel võimalik sõita on ja mis vene autod on kõige kõvemad. Väheke kahju muidugi pobidest ja vanadest volgadest. Aimu sai ka mehaanikute kompetentsusest, auto keerati vasakule küljele remontimise eesmärgil ja pahinal voolas õli platsile. muidugi võis seal mängida rolli ka et aega vähe ja mehed ähmi täisSmile
Vasta
#8

Sellest lillast pobist hakkas ka natuke kahju...Aga vene tugevaim raud on ikka GAZ.
Vasta
#9

Poisike ostis Mosu (olnud ühe omaniku käes,ls.36000,keevitamatta,seest ok),teine poisike keeras üle katuse .Kaks poisikest REBISID JA LÕHKUSID seest tühjaks(täitsid pealinna prügi konteineri).5minutit paarutamist ja kõik.Mosse oli kestnud 29 aastat, nüüd pistsid krantsid ta 14päevaga p..sse.HIRMUS!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#10

Natuke OT romurallist aga tean juhust kus tont ostis 1000 kr eest 408Ie ,viimase peal korras ja läheb mosseliigat sellega sõitma ning ära ei olnud nõus müüma, oleks pakkunud talle summa mille eest oleks võinud hunnikus 412 või 2140neid osta. Kahju oli vaadata seda masinat. Sad
Vasta
#11

lilla pobi oli kena vaadata sest kui mehaanikud jooksid esimese pausi ajal parandama siis pobi juures käis rahulik seismine ja mõni toksis jalaga kumme. vene rauaga on ikka julge sõita. ei juhtu taga midagi. teisel pobil läx kardaani rist ja oligi väljas muidu olex veel sõitnud. aga oli hea ajaviide muidu. teinekordki võib minna masinate viiimseid karjeid kuulama. emex sai vist päris hea noosi pärast
Vasta
#12
Question 

nymmik Kirjutas:tean juhust kus tont ostis 1000 kr eest 408Ie ,viimase peal korras ja läheb mosseliigat sellega sõitma ning ära ei olnud nõus müüma, oleks pakkunud talle summa mille eest oleks võinud hunnikus 412 või 2140neid osta. Kahju oli vaadata seda masinat. Sad
Kahju - mis mõttes kahju? Ega mosseliiga pole romuralli, mille eesmärk on auto puruks sõita. Vastupidi - liiga autod on ühed paremini hoitud mossed kogu Eestimaal. Neid autosid poputatakse päris korralikult ja mis peamine - nendega sõidetakse, mitte ei hoita kusagil aianurgas mädanemas.
Vasta
#13

PilleR Kirjutas:
nymmik Kirjutas:tean juhust kus tont ostis 1000 kr eest 408Ie ,viimase peal korras ja läheb mosseliigat sellega sõitma ning ära ei olnud nõus müüma, oleks pakkunud talle summa mille eest oleks võinud hunnikus 412 või 2140neid osta. Kahju oli vaadata seda masinat. Sad
Kahju - mis mõttes kahju? Ega mosseliiga pole romuralli, mille eesmärk on auto puruks sõita. Vastupidi - liiga autod on ühed paremini hoitud mossed kogu Eestimaal. Neid autosid poputatakse päris korralikult ja mis peamine - nendega sõidetakse, mitte ei hoita kusagil aianurgas mädanemas.
Pille, ma ei ole sinuga päri. Neid autosid poputatakse küll aga hoidmisest on asi kaugel, sellised eksemplarid peaksid säilima ja rahulikult mööda maanteed kulgema, mitte pikki kruusateid rallima ja lõpetama katuse peal Sad
Vasta
#14

nymmik Kirjutas:Pille, ma ei ole sinuga päri. Neid autosid poputatakse küll aga hoidmisest on asi kaugel, sellised eksemplarid peaksid säilima ja rahulikult mööda maanteed kulgema, mitte pikki kruusateid rallima ja lõpetama katuse peal Sad
Siin tuleb Pillega 100% nõus olla. MosseLiiga Mossesid poputatakse ikka väga, kohati arutult palju. 408ie´ga on pigem see häda, et reeglid näevad ette auto kohustusliku ümberehituse. Vana hea Mosse võiks siiski Mosseks jääda, aga see selleks. Tehakse neid ümber ka mujal ilmas. Alati on olnud olemas ka ralliautod ja kui nüüd mõni vanake jälle kord kruusa nühib, pole selles midagi paha. Mujal ilmas sõidetakse ehedat rallit tuhandeid kordi haruldasemate ja kallimate autodega ja keegi ei näe selles probleemi. See on üks osa uunikuliikumisest, Historic rally. Eestis ei lähe mitte üks mees 408´ga esikohale sõitma ja ennast surnuks ajama. Nendega sõidavad stiilimehed, mitte sportlased. No ja mõnel 408-mehel on lisaks pool-originaal Mossele garaazis ootamas veel ka 100% originaalid. Õigel Mosse-mehel on ju alati paar tagavaraautotBig Grin
Vasta
#15

Mustal pobil vahetati vähemalt 3x (kui mitte rohkem) kardaanirist uue vastu. Minu pildid pühapäevastest tapatalgutest: http://www.wax.pri.ee/sakuromu05/index.htm
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne