K 650 ja K750 raamide erinevus
#1

peale selle et K 650 pole tagumise amordi juures kere numbrit on veel midagi? mõtlen just pikkus või midagi sellist. tean, et 750 mootor peal istub ilusti.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#2

Minu 1964a K-750 polnud ka vasaku tagumise amordi juures raaminumbrit.
Vasta
#3

huvitav lugu. asi huvitab just põhjusel et on plaanis k750 üles ehitada k650 raamile. seepärast oleks enne kasulik teada et kas raam on kuskilt otsast erinev. kuju on sama jah aga just muud mõõtmed. samas kui on odava raha eest õige k750 raam pakkuda siis privaatteade abiks.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#4

ma usun et erinevus olex ainult raami kõvaduses kuna k750 on võimsam
aga noh ei oska öelda pole ise nii retside masinatega tegelenud
Vasta
#5

kahtlen sest täiendavaid tugevdusi pole ja raud on raud aga keegi kes asjaga tegelenud on võiks tõe paljastada . oskaks siis edaspidise suuna võtta.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#6

Dnepri raam on 10 cm. pikem(vaevata mahub otsa ka \"uuem\" kast,veovõll e. kardaan samuti erinev,pikkuselt)
Ja veel,tagumise piduri hoovastik,750 vana tüüpi(poob kinni ,kui matsakam pruut tagaistmel)650 ses suhtes leebem,keerulisem.

...ne meshai mehhanizmu rabotat.
Vasta
#7

pole veel probleemi olnud et k 750-ne piduri hoovasyik oleks kinni poond ja ka see uuem kast (tagurpidi käiguga ) istub kenasti vahel
Vasta
#8

Ühe raam on pikem, kui hästi mäletan, saab mootori koos käigukastiga maha võtta, teisel tuleb ennam käigukast võtta ja siis saab mootori kätte. Gardaani l on võlli pikkus ka erinev sellest... minuarust. Vabandan, et täpseid fakte oska hetkel esitada.
Pakun välja helistage Motopoodi küsige K650 ja K750 gradaani mõõtusid, äkki on miskit kohal saavad mõõta(ehk see neil tükki küljest ära ei võta)
Vasta
#9

mhh, arvan, et Dworkin on ajavahemikul 21.03.2005 kuni tänaseni oma küsimusele vastuse saanud. Vaadake enne vastuse postitamist ka kuupäevi!
Vasta
#10

tuleb mõõdulint kätte võtta ja raam algusest lõpuni ära mõõta. nii olen mina 4 aasta jooksul targemaks saanud.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne