Opel Manta
#21

Generaator kinnnitustelt sobib tõesti. Aitäh 13piisab. Nüüd aga mure järgmine, pärast generaatori vahetust proovisin autot käima panna ja ei läinud. Lubab aga ei käivitu. enne seda käivitumisega probleeme polnud, andsid võtit ja läks. kas nüüd tõmbas vahepeal küünlad täis? generaator ju sellist asja mõjutada ei tohiks ja tundub et akut ta kah laeb sest süüdet sisse pannes akutuli põleb ja käivitades kustub ära. Et siis mure selles: kas generaator võib sellist jama põhjustada või tasub viga mujalt otsida?

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#22

viga käes: kuna jagaja suht komplekteeritud siis asus kondensaator väljaspool jagajat. tundub et generaatori vahetuse käigus sai kogemata kondensaatori juhe küljest tõmmatud. seega sädet hetkel pole. peaks täna endale uue/vana jagaja saama

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#23

rõõmuhõisked rõõmuhõisked. moto töötab jälle.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#24

vahepeal sai end liigutatud jälle: tagumised piduriklotsid ning silindrid vahetatud. hankisin ka vähem kulunud ja soonelised trummlid. jõle hea oli tööd teha, voolikud tulid ilusti lahti ja üleüldiselt oli olukord hea ning määritud. ees vahetasin ära 1 rattalaagri klotsid ja kettad on päris heas olukorras. annaks nüüd keegi neli talvekummi ning raha ülevaatuse ja kindlustuse jauks saaks talvemõnusid nautida.
Oskab keegi öelda miks külmast peast mootor siiski kõiki pütte kohe taha ei võta? neljas alguses juksib. käib soojaks võtab ilusti taha aga külmana puterdab natuke. isa teadis rääkida et tema kadetil oli kunagi sama jama. kui anda pikka sädet( piip eemaldada küünla pealt ning jätta ta sinna ainult kummist isolatsiooni otsas rippuma) siis töötab aga ega mul ju iga hommik pole aega peapidi kapotiall tuhnida.

Seniks aga edu teile Opelipeded ja muud tegelased

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#25

Leinaseisak seltsimehed, varjeti matame pidulikult maha. meie õuele on saabunud uut nänni: pritsung. Ehk et pikad õhtud saab jälle garaazis veedetud.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#26

palju õnne mõistliku otsuse puhul!

teet,
kellel on Pierburgidest nii kõrini, kui üldse võimalik Smile

genedest veel niipalju, et nõrgema motoga Opelitele (nõrkadele kadettidele näiteks) pandi liig nõrkasid generaatoreid (45A) ning need on soovitav vahetada võimsamate vastu (70A). Sobivus 1:1 (kui mõlemal 10mm kiilrihm)
Vasta
#27

Veljed kuhu talve kummid peale lähevad:
(pilt varsti)

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#28

asjad nüüd nii kaugel et kui suudaks juhtmed ülejääänud auto elektrisüsteemi õieti ära ühendada peaks juba pauku kuulma. puudu on veel mõningad jahutussüsteemi kummilõdvikud. siit ka palve et kui kellelgil vedeleb kuskil mõne rekordi või muu sarnase looma lõdvikud või ront kust neid maha saaks keerata oleks jõle hea kui märku endast annaksite. tähele tasuks panna just seda et tegu peab olema pritsungiga, karburaatoriga massinal on süsteem natsa teine. üks küsimus veel: kuidas peab vastu kütusevoolik auto põhja all. ma ei ostnud endale vasest toru vaid panin täispikkuses kütusevooliku. peab kumm vastu soolale ja muule jamale?

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#29

sa oled see kes suhtles muga msn tee vist
kütuse jaox osta 8 auguga surve voolikut(surve) sest muidu ei pea too kaua seal sul vastu Rolleyes
Vasta
#30

ma seesama jah, voolik on ja surve oma kah aga kas etem poleks hankida siiski mingi vask toru?

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#31

enne hävineb ilmselt vasktoru, kui kumm. Vask kardab soola, kumm mitte (on ju pidurivoolikud, rehvid jne kummist). Otsest päikest kah ju auto all pole - niiet ei juhtu kummiga midagi. Peaasi, et kumm "õlikindel" on - ning kütusevoolik on seda niiehknaa.

karbuss-kadettidel on voolikud (kere all) näiteks plastmass - ning need säilivad isegi hulka kauem, kui kered Smile
Vasta
#32

Soola kannatab kumm hästi, aga ma kardan et seal on mingid muud tegurid ka - kui auto peaks näiteks põhjaga kuhugi vastu minema, siis minu panus läheks pigem vasele. Ka on vase eelis see, et kui üks kinnitus miskipärast järgi annab, siis ei jää toru ohtlikult rippuma.

Ehk siis mina isiklikult eelistasin voolikule vasktoru. Samas see ei pruugi nüüd mingi lõplik tõde olla, lihtsalt 2 senti...

Ahjaa, mainiksin veelkord seda ka, et tehased ei pruugi asju alati nii teha, nagu parem on. See paar meetrit vaske maksab oma 100-200kr, plast on kindlalt odavam, seega kui toota 2000 autot päevas siis... Pigem tasub vaadata seda, mis võidusõitjad teevad.

http://www.jegs.com/webapp/wcs/stores/se...&langId=-1
Vasta
#33

oli ka mantal plastmassist toru kusjuures. igaljuhul hetkel ma enam kütusega ei tegele, tähtsam oleks säde kätte saaada. midagi nagu on aga hirmus nõrk. kes on piisavalt tark ja seletab mulle pritsungi puhul jagajatest. ennem oli kontaktidega jagaja kust teatavasti tuleb välja 1 juhe. kas sobib jätta see jagaja või panna moodsam tehnika ehk siis ilma kontaktideta jagaja ja kommutaator. hetkel olen mõlemaga proovinud ja säde on mõlemal juhul nõrk. kas moodsamal jagajal kondensaatorit ei peagi olema jagaja välisseina küljes või on ta kogematta uttu tõmmanud?

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#34

kui sa ei pane õiget voolikut(poes bensu voolik(ehk surve voolik))
siis läheb tavaline kummi voolik natsa aja pärast punni ja siis käp pauk.
mu monzal on tagant ette täielikult surve voolik ja 3 kuud pole midagi old ja ei usu et juhtub ka midagi
Vasta
#35

ei ma siiski investeerisin ja mingit lambivoolikut ei pannud. voolikute kohapealt on kõik ok, lihtsalt mõtlesin et kuidas kumm kui selline auto all vastu peab. igaljuhul homme sädet otsima...

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#36

dworkin Kirjutas:igaljuhul hetkel ma enam kütusega ei tegele, tähtsam oleks säde kätte saaada. midagi nagu on aga hirmus nõrk.

Kehvad massiühendused äkki?
Vasta
#37

trikitasin ja mikitasin ja tegin ka muud nalja ja sain sädeme tagasi, sammuti avastasin juhtme mis pumbale sobib. pauk ei ole enam kaugel...

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#38

jehuuu auto tegi häält täna. kahjuks ainult paar sekundit kuna juhe mis varem pumba tööle pani enam seda ei tee, kahtlustan pumbareleed. homme peaks töötava auto pealt katsetuseks saama ühe. seltsimehed kas tõesti ei vedele kuskil 2 liitrisele pritsemootorile kummilõdvikuid?? lammarites põle ja poes käisin kah võrdlemas aga ei sobinud. ilma jahutusvedelikuta ei saa prooviringi teha ju

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#39

mis voolikuid täpdemalt vaja on?
Vasta
#40

äkki leiab minukollektsioonist midagi

Blue 132KW
white 150KW
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne