Projekt Riga (5)
#41

Pole tükk aega nüüd kirutanud, aga vahepeal ühteteist tehtud, näiteks hakkab mootor peaaegu kukku saama ja loodan, et masin ka.


Vasta
#42

nojah sa ple ainus kes võrri ehitab ma ka pean väiksele vennale mingi pilli kokku panema ei tea kas peab gaasi sibri poolele teele jätma ja siis kui ta sõidu selgeks saab lõppuni laskma minna

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#43

kalev60 Kirjutas:nojah sa ple ainus kes võrri ehitab ma ka pean väiksele vennale mingi pilli kokku panema ei tea kas peab gaasi sibri poolele teele jätma ja siis kui ta sõidu selgeks saab lõppuni laskma minna

mis siin ikka... lõpuni lahti kohe Smile endal selline kogemus, et 1 ratas oli võrr... no ise panin selle kokku (va. mootor - no mõned jupid), asjal igatahes sidurit polnud - nii, et algul ei saanud asja käima mudu kui pidin panema kivi paagi peale(paak taga) ning siis kui vedu võttis siis pani minema, peale seda olid värinad sees hea 2h siis tli uus sõit.... lõpuks sõitsin ilma siibrita ja pooleldi diisliga.... no ausalt mai tea mis mul arus oli st. noor ja loll! Hetkel oleks hea kärutada! Sad

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#44

Võrr ei tohiks tegelikult diisliga sõita.

Aga tahad teada mis tee? Pane diiselmootoriga auto kütuse paaki bensu ja vaata mis saab.


Vasta
#45

rnkx Kirjutas:Võrr ei tohiks tegelikult diisliga sõita.

Aga tahad teada mis tee? Pane diiselmootoriga auto kütuse paaki bensu ja vaata mis saab.
Midagi ei saa vb. natuke uuema diisli puhul eelsüüte küünalde pealt podiseb, siis jääb vait. Võrrile võib panna bens+ diisel 1/2 või 1/3 vahekorras. Siis võid kogu süütesüsteemi ka maha kakkuda ja küünla asemele selle \"suss-klapi\" või sobiva poldi panna. A siis võib tekkida jälle probleem ,et külmast peast ei läe mootor käima.
Vasta
#46

Ńojah, aga võrrimootor ei pea diislile eriti kaua vastu, vist natuke suuremad surved.


Vasta
#47

Nii pilte masinast saab vaadata aadressilt: http://www.pilt.ee/reex


Vasta
#48

Alates D-6 mootorile on asetatud karburaator k34b(võib ka olla vene B-ga)Nii et vahet pole mis karbuss su võral on
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne