UUS PÄÄSTEAKTSIOON - IKARUS-66
#21

ehk oleks parem otse metallikokkuostust mõne masina päästa.
35000 eest saaks mingi 25 masinat päästa ja valikuvõimalus on suur.
kellegi aia tagant saab masinaid ka hiljem osta, kuid metallikokkuostudes need kaua ei seisa.
Vasta
#22

Samas aiatagatuste suurte asjadega võib juhtuda see, et enne kokkuostu minekut kasutatakse rela \"suupärasemate\" tükkide saamiseks.

Ja pigem päästa antud isend aia tagant kui emexi platsilt lõhutud klaasidega.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#23

Muide, TAK mõtleb Ikarus 66 all, kõige esimest, mis meil Tallinna tänavail sõitma hakkas.
Vasta
#24

vanametalli kokkuostudes seisvad autod on suuremas tükeldamisohus kui aiatagused masinad.
olen näinud kokkuostus ka tervete klaasidega autosid.
Vasta
#25

kris Kirjutas:dad - kas saan õieti aru, et oled pigem nõus osalema ~92500 krooni (+ äratoomine) maksva Saureri Eestisse toomisel, kui juba Eestis oleva ja loodetavasti üle 3 korra odavama meie teedel kunagi liikunud bussi päästmisel?

Justnimelt... ja miks.

1. kuuekohalise annetuse kokkusaamise eeldab väga suurt ühiskondlikku panust.

2. tänu suurele panusele on võimalik tuua aktsioon suure avalikkuse ette.

3. samas teadvustada probleemi vanametalli mineva tehnikaga.

4. samuti näidata kätte, et vahel läheb vääruslik tehnika vanametalli, samas kui mõne utiilikandidaadi eest küsitakse ulmelisi summasid.

Tsitaat:Legend tekib aastatega, ise tegemine on aktsepteeritav, kuid selle toimist me ise enam ei näe.

Ma nagu elan veel ja isegi näen ... kuigi olen osalenud just nende legendide tekkimises.

Dad.
Vasta
#26

kris Kirjutas:Olen sinu ja teiste sõnavõtjatega nõus, 35k on veidi üle paisutatud, kuid see on hind mida on küsitud, selliste busside puhul kahjuks pole ka alternatiivi, et lähen järgmise mehe kuuri alt ostma. Samas kogudes kuu ajaga kokku summa X, on meil võimalik peremehe juurde kaupa tegema minna. Pole praegu mõtet hakata hinda tingima, teadmata kas meil on olemas vastav raha ja niisama kõvatamine suht mõtetu tegevus. Kui saame bussi kätte odavamalt kogutud summast, siis ülejäänud raha puhul tasaarveldus.

TÄHTIS ON PIGEM EESMÄRK MITTE TEE KUIDAS SINNA JÕUTAKSE

Ok eesmärk on tähtis kuid samas võiks ja peaks olema mingi alternatiiv juhuks kui \"alet\" ei tehta ja kasvõi \"marketingi nipina\" a la :...kui kokkulepele ei jõuta siis ostetakse alternatiivne masin .Ja ma kahtlen väga et lähema paari kolme aasta jooksul ilmub kuskilt välja kamp hulle kes tahaksid vana Ikarussi osta...
iseasi kui need \"õnnetud hansapanga väikeaktsionäärid\" tahaksid/taipaksid enda üleliigset raha paigutada.
TAK on juba ammu kõvatanud et ostaks jne... aga mis on saanud Türil vanaraus seisnud Ikarusest???

Läheb küll OT aga pakuks välja: Gaz AA mis on 90% komplektne vajab tõsist taastamist.Hinda küsiti 1000 EUR ,väidetavalt pidid ka \"kiluvargad\" e lättlased autot himustama.

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#27

ints Kirjutas:aga mis on saanud Türil vanaraus seisnud Ikarusest???
Metallihunt tegi oma töö.
Vasta
#28

Regardman Kirjutas:
ints Kirjutas:aga mis on saanud Türil vanaraus seisnud Ikarusest???
Metallihunt tegi oma töö.

Lahe tõesti lahe ometigi teadsid ilmselt nii TAK ,Tarbuss jne potensiaalsed huvilised asjast...ma ei saa aru Sad
Ok kui raha pole ja ei raatsi maksta siis sama koguse vanaraua vastu oleks ka saand äkki vahetada???

Pakuks veelkord välja luua \"vahetusfond\" . Või deposiit arve kuusakoskis...


M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#29

Aga ikkagi peaks tolle Ikaruse ära päästma.Kas see on siis tõesti nii oluline,et ta siin eriti sõitnud pole.Suhteliselt sarnased bussid sõitsid ka Tallinnas linnaliine. Vabandan aga tolle bussiga seostub mulle minu lapsepõlv ja tollepärast see asi mulle armas.Kindlasti on ka foorumlaste seas kes mäletawad noid busse liiklemas.Kui nüüd too 66 käest lasta siis pole enam varsti midagi. Leida võib veel 60, 620.Aga kauaks neidki veel.Samas bussipargi peale mina eriti es looda.Niikuinii on kaduma lännu juba 556 ,180.Need olid ju kõik nonde enda bussid.Lõpuks nad ärkasid aga kas pole hilja. Vanadest trollidest ja trammidest ja kitsa raudtee weeremist ,mis ka lihtsalt seistes mädanesid ei tehtud ka suurt välja.Praegu tuuakse meile praktiliselt buss kätte(hind natuke krõbe) ja siis tollest me loobume.See minu arwamus.Loodan,et keegi ei solvunud.Mina asja toetan !
Vasta
#30

Mina igal juhul toetan Ikarus 66 päästmisaktsiooni ja kavatsen ka ise selles osaleda. Ja see ,et konkreetne buss ei ole algselt Eestis teeninud ,ei oma mingit tähtsust ,kuna põhimõtteliselt meil Ikarus 66 sõitsid. Ja parem säilitada üks selle MARGI esindaja kui üldse mitte midagi. Seda enam ,et algselt Eestis sõitnud 66 ei ole teadaolevalt säilinud.
Otse EMEXist tehnika päästmine on loomulikult samuti tänuväärt idee ,kuid ma ei saa aru ,miks mõned foorumlased püüavad neid kahte asja vastandada. Arvan ,et peaksime selle asemel Kristot selles aktsioonis ,ka moraalselt ,toetama.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#31

Mina küll olen käsi, aga on paar küsimust:

Kunagi pakusin mina selle sama masina puhul mingi klubi moodi värgi a la 20 meest 5000 eeku, kokku näiteks 100 000.

Teine küsimus, on see, et mis ZIS 127 sai? Ütlen kohe, et kui see masin ei ole väga alla käinud Autolehe artikli ajast, siis mina oleks küll käsi, ning mitte 300 krooniga.




Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#32

denis23 Kirjutas:Mina küll olen käsi, aga on paar küsimust:

Teine küsimus, on see, et mis ZIS 127 sai? Ütlen kohe, et kui see masin ei ole väga alla käinud Autolehe artikli ajast, siis mina oleks küll käsi, ning mitte 300 krooniga.
Vahendan Tartu bussirestauraatori Heino Jaanuse sõnu: Buss asub Pärnus ning ei ole hr. Jaanuse sõnul saadaval ,kuna praegune omanik soovib seda ise taastada. Tartu mehed nimelt olevat juba käinud seda bussi endale tahtmas. Jutuajamine hr. Jaanusega sellel teemal toimus suvel.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#33

Denis!

Püüan vastata su (vabanda, et sinatan) 1. küsimusele: Praegune üritus kopeerib teatud määral sinu poolt pakud ideed, kus klubiks on Järva-Jaani vanautode varjupaik ja klubilisteks me kõik. Ma ei julgeks olla optimistilik teemal 5000 krooni per nase ja nii 20 inimest; sinu poolt pakutud summa eest tahab selle andja enda jaoks ka midagi käega katsutavat ja see potensiaalne tüli tekkmise koht.

Katuseorganisatsioonina JJ TS ei tekitaks probleeme stiilis, kes juhib, hoiab jne. Ma nimetaks praegu toimuvat kampaaniat moraalsete aktsiate soetamiseks - keegi meist ei saa omale midagi reaalset katsutavat, kuid kõik saavad teadmise, et nad on aidanud säästa eesti tehnikaajalugu vastavalt oma resurssidele ning võimaluse käia patsutamas Ikarus-66 koos järeletulvate põlvedega niipalju kui kulub.

Raha tuleb ja läheb, kuid rõõm päästetud bussist jääb!

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#34

Ints´ile!
... aga mis on saanud Türil vanaraus seisnud Ikarusest???

Tunnistan : Türi, loe Selja, Ikarus 620 teispoolsusesse jõudmine on minu süü. Oli detsember 2003 kui ühel laupäeval Selja 620-t läbisõidul vaatamas käisin. Omanikku ei õnnestunud kiiresti leida. (Ajalimiit oli piiratud naiskodanike kaasasoleku tõttu) Lootsin, et järgmisel Selja kanti sattumisel võtan otsimise põhjalikumalt ette. Kuid järgmine kohtumine Ikarus´iga oli juba Türi emex´is. Firma pealiku ettepandud väljamüügi hind oli 20K ja ei sentigi odavamalt. Kuna meie seni oma varjupaika polnud isendeid ostnud, (paar erandit välja arvatud), siis tundus küsitud hind meile kosmiline. Ja nii see asi läks ...
Vasta
#35

Türi emexist on väljaostu hind tõesti 3 kordne hind sisseostmise hinnast. Ja lips (loe: ülemus) ei ole tuntud kui vana raua fanat , temal on oluline ainult vanaraud. Isegi tahtsin sealt kunagi ühte instrumenti soetada , aga isegi tutvusega oli hind ikka kolme kordne. Kahju kohe et on olemas selliseid inimesi kellele on oluline ainult rahaSad .

Inimesed toetage head üritust , lisasin juba endapoolsegi abi , kahjuks küll rahaline olukord ei ole kiita hetkel , aga abiks ju seegi kui kõik natuke aitavad ja kui hästi läheb siis kokku tulebki soovitud summa.

jõudu asjaosalistele ,
märt

dumat nada a ne prõgat
Vasta
#36

Siin lugedes, tundub nagu mingi huvi Eestisse vanade busside toomiseks või? USA\'st saaks korralikke (sõidavad,jupid küljes kuid kulunud) 50ndatest kuni 80nendateni busse nii 500-3000 USD vahel.Olen isegi näinud ülistiilseid müügis, nii keskmiselt paari tonni doltsi jagu.Probleem on transport Eestisse. Oksjonitel on neid sageli näha ja isegi lahedaid Greyhound\'i omi.Pole ka raskusi vanade trammide ja trollidega.

Mis puutub Eesti asja ajamisse, soovitan ka Estonia vormelid üles otsida!
See oleks midagi tõsisemat Eesti jaoks ka muus maailmas. Spordi fanatte on igal pool kuid Estonia vormeleid pole, bussi fänne on ka igal pool kuid Ikarusse on pool Euroopat täis ja isegi USA\'s on mõned!

Just a man!
Vasta
#37

Isandpauk armastab rohkem kaherattalisi ja osaleb ürituses tagasihoidliku 100 krooniga.
Samas teen märkuse, et peaksid tegema kontod erinevatesse pankadesse, siis ei pea toetajad pankadele teenustasu maksma. Praegu toetasin Hansapanka 6 krooniga...

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#38

Mõeldud tehtud:

Krediidipank: 4278603646204
Sampo: 336316830007
Hansapank: 221010872489

Esmane eelistus Krediidipanga konto, kuid saab hakkama ka muude kontodega.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#39

Vahekokkuvõte arve peal toimuvast:

kris: 350.-
potsataja103: 300.-
Delia Reimann: 150.-
subaru_turbo: 150.-
isandpauk: 100.-

Kokku 1050.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#40

Nii - 250 krooni läks ka minu poolt püha ürituse nimel teele.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne