Custom Pobeda plaanid
#1

terekest, see täiesti esimene post minupoolt:
laisk ka veits ja ei viitsi palju klõbistada seega kopeerin sama teksti teisest foorumist ka siia:
Edasine jutt ühe sõbra idee:
Plaan tal Pobi kere soetada (mida veel pole - pakkumised ka oodatud minu kontaktide peale kui kellegil silma hakkab)
Ja see üsna radikaalselt ümber ehitama hakata.
Tema idee jällegist oli miskine kõrg tehnoloogiline
bemar, mina samas jälle üritan teda ümber veenda miskise vanakooli usa V8 peale - pole sellisest veel kuulnudki, siit ka esimene küsimus:
On see üldse reaalne, mõtlen mahutavuse poolest, usa V8
vist nurk liiga lai et mahutada? Aga ma ikka mõtlen et
kui nii radikaalselt tegema hakata siis äkki ikka mahub ära.
Kas mõte on mõtlemist väärt, seda mina ei otsusta aga
vend on ilgelt hakkaja ja omab ka kogemusi, lihtsalt oleks huvitav sellise projekti kohta arvustusi kuulda.
Vasta
#2

no kõik on võimalik...
aga ennem kui masinat soeatama hakata või siis juba midagi ehitama hakata peaks alustuseks võtma kätte ja uurima ja puurima nii seadus andlust kui ka varem tehtud sääraseid projekte(leivategija), konsulteerima inimestega kes sääraseid asju varem ehitanud, ning sügavalt järgi ,mõtlema kas jätkus kannatust, aega, kogemust ja raha projekti lõpuni viimiseks.
alustada tuleks kavanditega...siis tuleks ark´ist läbi käija ja kooskõlastada antud projekt kehtiva seadus andlusega et valmis produkt ka kenasti arvele saaks, ning alles siis soetama masina ja hakkama ehitama.
igatahes edu ja jaksu ehitamisel!
tervitades eints
Vasta
#3

Vennal kannatusest puudu ei tule, kätt on vend juba aastaid proovind.
Aga jah pürokraatiat on igalpool sitaks ja tuleb see rada läbi käia.
Vasta
#4

Minge selle vennaga Mati Leivategija juurde ja saate vast kõige adekvaatsemad vastused enda küsimustele.Kerge see ehitus ja eriti registri jama olema ei saa...

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#5

http://www.ellf.ru/other/2005/04/18/pobeda.alive/#full
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne