Chevy Caprice (EX-võmm)
#41

visible Kirjutas:Kas võis olla võimalik, et nägin seda autot treileri peal Haapsalu kesklinnas ?

Seal ta oli Wink
Vasta
#42

tubli töö Smile
ennast huvitaks ka palju selline projekt ligikauda maksma läheb ,
kui tohib küsida muidugi.
endale meeldib ka usa raud aga millegipärast pole veel ühegi masina kallale saand
Vasta
#43

Mis siin salata, koos auto hinnaga hakkab 100 kilo täis saama, mis on muidugi esialgse
eelarve tublisti lõhki ajand, kui veel arvestada seda et tegu pole ju restaureerimisega, oli
plaan lihtsalt korralikult korda teha, ja kui oleks asja veel tõsisemalt
ette võtnud oleks praeguse summa pidanud veel kahega korrutama Wink
Vasta
#44

Ega masin Kuressaares mönda aega tagasi ei söitnud?
Vasta
#45

maru Kirjutas:Ega masin Kuressaares mönda aega tagasi ei söitnud?

Arvan et mitte.
Vasta
#46

Niipalju et käib nagu kell Wink Käivitusprotsess võttis oma 24 h. aga nüüd juba teise viski kallal Wink
Vasta
#47

ROKIPEER Kirjutas:Niipalju et käib nagu kell Wink Käivitusprotsess võttis oma 24 h. aga nüüd juba teise viski kallal Wink

Mis siis probleemiks oli, et nii kaua läks aega?
Vasta
#48

Esimesel õhtul ei saanud sädet, jagaja oli õhtal, järgmisel päeval saime sädeme kah kätte, aga siis hakkas tööle 5 silindriga, põhjus oli liiga kinni nookurid, kõigil pöörde võrra maha ja oligi kõik ok, käis poolest pöördest ja jäi ka kohe tühikäigul tööle, vahepeale jäi muidugi hulganisti muid väiksemaid jamasid, nagu näiteks starteri maha kakkumine kuna pendiks veits juras jne.

Aga mul igaljuhul naeratus siiamaani kõrvuni Wink
[Pilt: cdc12b2824f0fff2e0ef7c578e950b82.jpg]
Vasta
#49

Olen seda projekti algusest peale jälginud, nii tqhq-s, kui siin. Suht mõnus oli asjade kulul silm peal hoida.

Kunagi olen isegi selles masinas istunud. Toungue

Igatahes annan üle enda poolsed õnnitlused masina käima saamise puhul! Kuid kas on põhjust õnnitleda ka projekti lõpu puhul?

Inimloom- tunneb sümpaatiat kapriissete asjade vastu. Toungue
Vasta
#50

Kus jäid need veljed mis algul olid ja korda tegid? Nendega oleks välimus veidikene "ägedam". Smile
Vasta
#51

mrt36 Kirjutas:Kus jäid need veljed mis algul olid ja korda tegid? Nendega oleks välimus veidikene "ägedam". Smile

Ajutiselt teise auto all, varsti jälle krudin alla.
Vasta
#52

Omad rattad jälle all, sai siis üks pikem ots ka ette võetud nädalavahetusel.
Nimelt sai mulgimaad külastatud ja auto pidas kenasti vastu esimese valu Wink

[Pilt: 686fb9a4522731402363adcf78bea936.jpg]
Vasta
#53

kas müra pähe ei hakanud ?
Sul ju paljad torud all, ilma korraliku summutita?
panid vist palju pigimatte kerele

vanakooli austaja
Vasta
#54

Kusjuures mürapoolest on asi palju vaiksem kui ise arvasin, täidsa lahe on Wink
Vasta
#55

Auto sai eile õhtul kristiine keskusesse viidud, seal siis töönädala lõpuni ilmarahvale vaatamiseks. Nüüd pean mõne päeva jala käima Wink
Vasta
#56

Nägin sind tallinn-haapsalu maanteel, tulid mulle veits peale ristit vastu, väga seff relv !

Suzuki Powwa ! Pure Rice
Vasta
#57

Paar klõpsu ka.

[Pilt: 75c32cfba631a1cf4bf7af1f15e98d88.jpg]

[Pilt: 5ee0a2162e29625b6ffc45402cc7922f.jpg]
Vasta
#58

olen selle ehitust usarauas algusest peale vaadanud, näen seda peaaegu igapäev, päris jõhker masin ikka
Vasta
#59

Terekest.
Selline teade et nüüd on ametlikult olemas ka Eesti Chevyklubi, kes Chevyomanikest huvi tunneb siis infot saab www.chevyclub.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne