Voolumõõtja
#1

Pole küll jälle autoteema otseselt a miskil määral sellega seoses. Nimelt hakkan garaasi elektrit installima ja seoses sellega oleks vaja tööstusvoolu mõõtjat. Kui kellelgi on vedelema jäänud mõni taadeldud mõõtja ja on nõus sellest loobuma miski summa eest siis võiks mulle teada anda PT - na. Niipalju lisaks, et peab olema miski vähemalt 15 amprine nagu mulle öeldi.

Ette tänades Rait
Vasta
#2

eesti energia paigaldab voolumõõtja ise. kui sa selle ostad, võid lihtsalt vastu pükse saada (EE ei aktsepteeri, taatlemisest ei olene). helista EE-sse ja küsi järele.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

Asi selles, et ma ei liitu mitte EE ga vaid see on see ühistusisene võrk ja mina liitun ainult ühistuga nii, et EE ei paigalda mulle sinna mitte midagi Sad
Vasta
#4

Väga vabandan norimise ja tähenärimise pärast aga voolumõõtja elik ampermeeter ei mõõda mitte energia hulka,vaid voolutugevust(ühik amper-A).Öelgem lihtsalt arvesti-lühem ja arvan, et ka suupärasem. Ja see mõõdab juba tarbitud elektrienergia hulka(ühik ampertund-Ah).
Nii nüüd lähen ja häbenen oma targutamist.Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne