Soovitage tsiklit algajale
#21

automaat k.kast saab harleile lisavarustusena tellida ja ka eraldi.aga vaevalt,et see odav ja algajale.

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#22

a äkki sobiks sulle jawa, see ju poolautomaat. sõidu ajal automaatsidur ju mõnel, a millistel on?????
Vasta
#23

Minu arvates peaks ühel sõidukil (eriti kaherattalisel) saama juht ise käiku ja sidurit opereerida. Vastasel korral jääb tõeline sõidumõnu ära...

Kes kurdab käiguvahetuse raskuse üle, see võiks esmalt õppida selle selgeks nt GAZ-51 juures, kus vahegaas ja -sidur on kohustuslikud elemendid. Selle autoga tegid muide õppe- ja eksamisõite mitu põlvkondi inimesi (mina ühena viimastest).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#24

valdo Kirjutas:Minu arvates peaks ühel sõidukil (eriti kaherattalisel) saama juht ise käiku ja sidurit opereerida. Vastasel korral jääb tõeline sõidumõnu ära...

Kes kurdab käiguvahetuse raskuse üle, see võiks esmalt õppida selle selgeks nt GAZ-51 juures, kus vahegaas ja -sidur on kohustuslikud elemendid. Selle autoga tegid muide õppe- ja eksamisõite mitu põlvkondi inimesi (mina ühena viimastest).

Ise ka teinud gaz-52 õppesõitu ja lubasid ja tehakse siiamaani, nii et julgen väita julgelt et Herr Valdo ei ole viimane, tehakse siiamaani

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#25

tsiklivend Kirjutas:Ise ka teinud gaz-52 õppesõitu ja lubasid ja tehakse siiamaani, nii et julgen väita julgelt et Herr Valdo ei ole viimane, tehakse siiamaani

Kas neil 52del on 51lt pärinevad sünkrodeta käimakastid, selles ma tegelikult kahtlen. Enamikel 52del, mida ma kohanud olen, on peal 53 sünkrodega kastid.

Ehk - kuigi ma 52sid vahel ikka teedel-tänavatel kohtan, ei ole ma 51le omast \"jouajoua\" häält enam ammu kuulnud...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#26

kui tsiklil käike ei ole, ei saa MINA sellega sõitmisest küll arvatavasti mõnu tunda..... näit. rolleriga(see ple küll tsikkel) ei ole võrreldes oma vana voshodiga mingit lõbu sõita, rääkimata siis korras lahedates tsiklitest... kuigi samas.... kui atv-l poleks autom. kasti, sis oleks küll sellega minuarvates suht ebamugav sõita..... atv-l ikka nagunii hea kiirendus.... kuid 2-herattalistest rääkides õpiksin ma igaljuhul käiguvahetuse ära.... mul ju oli varem võrr, polnud mingi tsikli peal istunudki, kui selle voshodi sain... käigud sain mõne minutiga selgeks, muidugi sujuv vahetamine ikkagi tuleb mõne päeva-nädalaga, aga see on väärt õppimist!!

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne