175 kardi peal(pildid ka)
#1

sAin siis sellise isendi ja muidu on hea aga süütepool või see asi on läbi kus juhtmed küünla peale lähevad.Ei osand sellist teemat mojale teha ja äkki on kellegil seda müüa.
Vasta
#2

millest järeldad et läbi on. kui on läbi, siis saab VIST panna mingi umbes 6v masina süütepooli.
Vasta
#3

ee ma ei teagi,et läbi aga käima igatahes ei lähe.Ostin uue süütepooli ja ikka ei lähe.Pole väga kodus ka nende sikli mootoritega niiet uurin veel.
Vasta
#4

kõigepealt vaata, kas süütepooli tuleb üldse vool või mitte....sellle jaoks on tester
Vasta
#5

SA võid juu testida seda nii: topid küünlad piip siis paned küünla vastu mootorid annad vänta ja vaatad kas säde un kui ei oska võta sõber appi las sõber vaatab kas sädet un.. sa võid muidugi näpu ka sinna piibu siise panna. kuida ma seda ei soovita eritiSmile
Vasta
#6

nii nüüd süütepool ja kondekas uus ja ei mäleta enam kuidas need ühendada kõik ja panin pildid,et äkki keegi aitab.
www.pilt.ee/carfan
Vasta
#7

Ei ole 100% selle süütemänguga kursis (pealegi on seal vist miskit aretatud), aga proovi nii:
1. vea punase teibiga juhe(mis gen. väljub) süütepooli ühele otsale, teisele otsale vea juhe kontaktilt, ühendades selle teise juhtme külge ka kondensaatori ühe otsa. konde teine ots jääb generaatori külge.
2. ühenda kokku generaatorist tulev punase teibiga juhe, kontaktilt tulev juhe ja kondeka üks ots ning vea süütepooli ühele klemmile. pooli teine juhe raami külge ja konde teine ots ka (on juba generaatori küljes).

Arvesta ka sellega, et paljas süütepool masinat ei käivita. selleks on vaja reguleerida paika kütusesegu (karburaator) ning süütemoment (kontaktid).

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#8

ega sul kontakti vedru vastu kinnitus kruvi pole. pildilt paistis see küll pisut vildakas
Vasta
#9

on küll,Ja sealt tuleb kaks punast juhet(genekast) välja ja ma ei oska ikka nendega midagi peale hakata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne