iz 56-le aku
#1

väike küsimus iz 56 kohta.Oleks vaja teada mitme Ah aku oleks mõtekas osta.
Vasta
#2

Palu piibel ütleb 7Ah
Vasta
#3

6Ah piisab täiesti(endal niiviisi)
Vasta
#4

Kui sull aku pole veel ostetud, siis Biltema Helsingis pakkub täitsa soodsalt. Tavaliselt ikka keegi käib, sinna tagasi, üle mere.
http://www.biltema.fi/osteri/osteri.cgi?...0114394075
Vasta
#5

ma ostsin 3ah ja pidas vastu vaid aasta.
Vasta
#6

Biltema aut ma ei taa mul oli ka see pidas ühe suve vastu
Vasta
#7

Sest mõlemal liiga lahjad akud.

Antud isendile saigi Tartu Renovaari poest Aardla tänavalt ostetud uus aku.Seal tõesti hea valik nii 12V kui 6V ja hinnad on ka väga mõistlikud

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#8

Ise kasutan oma Planetal Rakverest Anome poest 110 krooni eest ostetud 6V/4,5Ah Banneri kuivakut. Selles mõttes ta hea, et odav ja täiesti hooldusvaba. Eelmise hooaja pidas vastu, seisis talves külmas garaazhis ja praegugi veel täiesti korras. Siiski tundub mulle, et ta tsipakeke liiga nõrk.
Pimeda ajal tagupidurit vajutades tõmbab esitule hägusamaks. Natuke häirib ka see, et esitule erksus sõltub tsipa mootori pööretest.
Kuigi ma päris täpselt ei teagi. Äkki asi hoopiski pingerelee vms vales reguleeringus? Esitule pirn on mul kah vist mingi võimsam kui tegelikult olema peaks.
Aga käivituseks jätkub voolu kuhjaga Smile

Pots ja postivahe.


Vasta
#9

OT:
Mind on juba pikemat aega vaevanud küsimus, et kas 56 omab elektristarterit?

Maamees linnast.
Vasta
#10

kindlasti mitte ei oma ta elektristarterit.
mul peal mingi vene aku, nime kohe ei mäleta. ma ei tea, kui kaua ta juba töödanud on, aga tundub, et töötab veel tükk aega...
Vasta
#11

Olen kuulnud ett, belaruss traktori, käivitus mootori starter ja kaas mille külge starter kinitub, soobib 56 mootorile. kuid 100% ei ole kindel.kui seda ette kujutada, siis ilus ja pakkiline ta kindlasti ei ole.
Vasta
#12

Ma silmasin üht 56-te ja nägin sellel spido kohal misket võtmeauku(?), milleks see olla võib?

Maamees linnast.
Vasta
#13

Ehk on tegemist süütelukuga?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne