d6 mähise takistus
#1

Küsimus selline et palju peab olema võrri mähise takistus, ja kuidas seda mõõta tuleb?
Probleem selles et esialgu oli mul süüde auto süütepooli pealt ja tahtsin tuled tööle saada, aga sealt ei tulnud 1v-tigi välja. Ja nüüd panin mähse aga sädet ei ole ja tahaks kontrollida kas see mähis ültse töötab.

Ette tänades h20m.
Vasta
#2

Ei ole ka minul õnnestunud kusagilt välja otsida seda , eriti just sekundaarmähise ( peenike, kõrgepine oma ) tehase poolt loodud takistuse vahemikku  On see äkki kellelgi / kusagil teada ?  Nii D6/8 kui D4/5 oma ?  Niipalju olen lugenud et 8000 tiiru 0.06 mm traati keritakse ...

R
Vasta
#3

Kui on kellelgil võtta siis mõõdab töötava mähise pealt ära.. Hea kui oleks veel töösoe siis on kindel et pole vahepeal ära minestanud Big Grin
Vasta
#4

(11-03-2015, 11:59 AM)rainer Kirjutas:  Nii D6/8 kui D4/5 oma ?  Niipalju olen  lugenud  et 8000 tiiru 0.06 mm traati keritakse ...

Kõige lihtsam on muidugi ära mõõta.
Aga saab ka arvutada vase_eritakistus*pikkus/ristlõikepindala. ehk 8000 keeru puhul tuleb näiteks  keskmise keerupikkuse puhul 5..7cm  takistus 2,5kOomi...3,3kOomi.
Vasta
#5

Nii mul erinevad isendid ( D4/5 ) näitama kipuvadki ( need mis näitavad midagi )  - primaar on 1,3... 1,4 oomi , sekundaarmähis jah kusagil 3.3 k.oomi . Imelik , et kusgail ära ei leia olema mainitud neid takistuste vahemikke, see oleks ju üheks suht adekvaatseks  seisukorra määramise meetodiks - mõõta ja siis tehase nr´ga võrrelda...
Vasta
#6

statistiline täiendus : 

D6/8 süütemähisel primaarmähis 1.2-1.4 oomi, sekundaarmähis 2.4-2.6  kilo-oomi keskmiselt . Mõõdetud nii , et primaari lugem võetud süütemähise raami ja kontaktile mineva süütemähisest väljutuva juhtmekese ning sekundaar- sellesama juhtmekese ja küünlajuhtme klemmi vahelt 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne