Mis autoga on tegu?
#1

Vennale jäi Harjumaal ühes kohas silma selline vana ameeriklane:
[Pilt: _IMG_0271.JPG]
[Pilt: _IMG_0250.JPG]
Kas keegi teab täpsemalt, millega tegu?
Vasta
#2

Ma arvan et see võiks olla Chevrolet Master De Luxe, aga pole 100% kindel.
Vasta
#3

ivanvillis Kirjutas:Ma arvan et see võiks olla Chevrolet Master De Luxe, aga pole 100% kindel.
Chevroletil tagaaken ühes tükis:
http://www.rrg.edu.ee/~rainvaikla/Chevro...xe_39b.jpg
R.Vaikla arvates kindlasti tegu GM-i toodanguga, kas Buicki, Pontiaci või Oldsmobilega.
Vasta
#4

See peaks olema see Lincoln, mis ka Raini antiikautode galeriis üleval oli Smile Enam ei ole. Võibolla seepärast ei ole et vahetas vahepeal omanikku Smile
Vasta
#5

Lincoln see olla ei saa. Zephyr sedaanid olid laugja sabaga nn slant-backid. K-seeria Lincolnid aga \"suured ja kandilised\".
Kõik viitab ikka GM-ile, kas Pontiac või Buick. Ja ka Oldsil oli kahes tükis tagaaken ja sama kujuga ja suure luugiga pagasiruum.
Aga galeriist pole küll ühtegi Lincolni \"ära kadunud\". Äkki ei lae mõni pilt lihtsalt korralikult alla?

Vasta
#6

vabandage, aga mulle tundub et tegu on PACKARDiga
Vasta
#7

Ma arvan,et on tegu 1939-1941 Ford V8 Fordor (flathead). Pildistasin 90\'nendatel ühte sarnases olukoras ühel Viljandimaa(?) heinamaal ja see pilt on ka ühes 90\'nendate Mobilistis avaldatud.
Uksed on igas tahes samad (avanevad keskelt ja iluliist akende all,samuti on taga poritiib Fordi joonega). Autol mida ma pildistasin olid Volga tuled ja üldse Volga asendus juppe külge pantud. Kummid paistavad ka samad mis ma tookord ära märkisin.

Just a man!
Vasta
#8

sorry, et vana teema ülesse kaevasin!! aga see on mingi vana buick oli sellel gaz 51 mootor, söber plaanis sellest hotrodi ehitada! olid selle tarvis olemas chevi mootor ja sillad!! läks too projekt müüki, agakuhu ma ei tea !!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne