Autoüritustest
#1

Need autoüritused ongi ära rikutud nyt viimastel aastatel. Nüüd ju enam põhimõtteliselt polegi ühtegi üritust tõelistele asjaarmastajatele (Motorex ehk veel) või mis?

Maamees linnast.
Vasta
#2

Paari nädala pärast peaks ju üks selline tulema?
Vasta
#3

Ise ootaksin mingit näituse või kogunemise asja vanema vene tehnika osas. Muhuklubiga ikka liigume ringi, kuid kena oleks seal kõrval vanu teisigi klassikuid näha, Moskvitchi 400-408, Volgat, Pobedat jne.
Vasta
#4

Volgaklubi koguneb 28. mail Paides.
Lähemalt http://www.volga.ee foorumis

Lisaks jaanipäeva paiku Vanatehnika suursõit
Vasta
#5

robi Kirjutas:Volgaklubi koguneb 28. mail Paides.
Lähemalt http://www.volga.ee foorumis

Lisaks jaanipäeva paiku Vanatehnika suursõit
Asi selles ongi, et klubid kogunevad enda ringkonnaga. Mõtle kui vahva kui mingi pühapäev koguneks Volga, Muhu, Mosse, Pobi ja Lada klubi ntx Rocca-Al-Mare parklasse. Uuriks teiste tehnikat ja tavarahvale oleks ka rõõmu kui palju. Julgen Muhuklubi nimel öelda, et meie oleksime valmis.
Vasta
#6

[/quote]Julgen Muhuklubi nimel öelda, et meie oleksime valmis.[/quote]

Sündimas on koalitsioonilepe!

Ma arvan, et pigem on asi aja puuduses. Enamus hobisõidukite omanikke liikleb nendega ainult kuival aastaajal, paraku on sel ajal juba niigi palju üritusi ja tegemisi. Aktiivne inimene ei jõua lihtsalt kõikjale.
Restauraatorite päevale ei pea ka sõitma oma Aasia majanduskasvu toetamise plastmassist pangalaenuga kui võib sõita ka hobitehnikaga, et nautida vanatehnikaüritust täiel rinnal.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#7

nymmik Kirjutas:
robi Kirjutas:Volgaklubi koguneb 28. mail Paides.
Lähemalt http://www.volga.ee foorumis

Lisaks jaanipäeva paiku Vanatehnika suursõit
Asi selles ongi, et klubid kogunevad enda ringkonnaga. Mõtle kui vahva kui mingi pühapäev koguneks Volga, Muhu, Mosse, Pobi ja Lada klubi ntx Rocca-Al-Mare parklasse. Uuriks teiste tehnikat ja tavarahvale oleks ka rõõmu kui palju. Julgen Muhuklubi nimel öelda, et meie oleksime valmis.

See on kena idee, eriti kui kogunemine teha regulaarselt, kasvõi kord kuus, ja neljapäeva õhtul. Nädalavahetused on vähemalt mul tihedalt täis plaanitud juba Sad
Vasta
#8

Piibur Kirjutas:Restauraatorite päevale ei pea ka sõitma oma Aasia majanduskasvu toetamise plastmassist pangalaenuga kui võib sõita ka hobitehnikaga, et nautida vanatehnikaüritust täiel rinnal.
Muhuklubi te näetegi tulemas muhkudega mitte liisitud rauaga Smile Start toimub meil kell9 Järvelt, seega 10 kandis peaksime saabuma Tagadile. Juhul kui tangime kallimat bensiini siis isegi varem.
Vasta
#9

Kes eile õhtul Tallinnas oli, see nägi USA-raua kruiisi. Väidetavalt 97 autot, igal juhul palju.
Kui nüüd tahta korraldada vanatehnika kruiis, siis palju kokku tuleb? Korraldamine ei ole küsimus, teeme ära. Suvisel ajal näiteks kolm korda. Mais, juulis ja septembris. Juuni ja august tavaliselt niigi sedasorti üritusi. PAkuks välja 17.05, 19.07 ja 20.09. Teisipäevad miskipärast kujunenud juba \"vanatehnikapäevadeks\"Big Grin Paneks ka mõttelise autode vanusepiiri: 1980 ja vanem. Alustaks 19.00. Kuna tegu siiski vanakestega, kes linnaummikutes töristamist väga ei taha, siis sõit võiks käia äärelinnade pool lõpp-punktiga Vabaõhumuuseumi juures.
Kes ja mitme measinaga oleks KINDLALT väljas? 10´le \"äkki, kui-ma-viitsin\" autole-tsiklile pole mõtet asja korraldada.
Priit@ vähemalt 1 auto, pigem 2, ja heal juhul 3 autot rivisseBig Grin

edit: Igal juhul tuleb sellistel üristustel osaledes arvestada peaaegu kohustusliku ajastu stiilile ja vaimule vastava riietuse ja käitumismaneeridega! Häid näiteid võib otsida Talverallide galeriidest. \"Helmut ja Helga\" olid juba ise nii stiilsed, et pisut uuema auto puhul võiks peaaegu eriloa osalemiseks anda. No ja Muhuklubi seltsimehed eelmise aasta OMC´l. Mitte vaid vanatehnika, vaid ka tsiil on olulised. Isade-emade vanad riided pööningutelt välja ja kruiisima!!!
Vasta
#10

Jesper, 1.05 ja 17.05 rivis ühe autoga.

\"Kindlalt osalemise\" lubamise kohta on mul alati lisaklausel: \"juhul kui auto koostööd teeb Smile\". Miskipärast kipub alati enne \"kindlaid\" üritusi midagi juhtuma, mõnikord jõuab 13ndal tunnil asja parandada, mõnikord mitte.

Aa ja see ka, et loomulikult pole tegemist Vene rauaga, loodetavasti ei saa see mingiks tingimuseks/lipukirjaks. Auto päritoluriigi põhjal autofännide lahtedamine on IMHO sama mõistlik kui nahavärvi või vanaisa kodakonduse järgi.

Tsitaat:Ise ootaksin mingit näituse või kogunemise asja vanema vene tehnika osas.
Vasta
#11

Minu poolt 1 3A3965A kõigil antud 3-l kuupäeval rivis. Kohe panen teema ka Muhuklubisse ülesse viitega siiaSmile
Südamest loodan, et üritus saab teoks.
Vasta
#12

Noh, aga seal USA kruiisil ju samamoodi võiksid olla ka muud vanakesed ju. Sellest tegin põgusalt ka TQHQ-s juttu.... Kuigi jah, kõik vist ei oleks väga rõõmsad selle üle. Kuigi isiklikult minu arvates oleks üritus niimoodi veel huvitavam.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta
#13

Registreerin ennastki 17.05.2005 toimuvale \"kruiisile\". Ilmselt ei tule ma Vene tehnikaga, kuid loodetavasti ei aeta kedagi minema ka meie kaunist kodumaast lääne, lõuna ja põhja pool valmistatud autoga. Samuti loodan, et oluline pole sõiduvahendi rataste arv ning sellel sõidul võib näha ka näiteks mootorrattureid.

Teeksin ka ettepaneku tõsta käesolev teema Uunikumi teema alla. Mina näiteks leidsin selle juhuslikult, sest seda kausta üldjuhul ei sirvi.
Vasta
#14

Et siis...
Kas 17.05 vanakesed saavad kokku?
Ja kus kohas? Roccas?
Vasta
#15

Lepiks veel jah koha ka kokku, siis saab teha ilusad stickyd kasvõi poolde foorumisse kui vaja Smile
Vasta
#16

Et siis 17.05 jah? Rocca on hää mõte, saabki rahulikult töristades läbi äärelinnade sõita. Marsuut? Võtaks siis esimene kord ette Tallinna loodepoolse külje? Kui pika sõidu teeme, siis paneks trassi paika.
Vasta
#17

indreksirk Kirjutas:Mina olen 17.05.05 kell 19.00 Rocca al Mare kaubanduskeskuse parkla bensiinijaama poolses nurgas. Kontrollaeg kruiisile sõitmiseks võiks olla 19.30. Marsruut võiks olla pikkusega 20 kuni 40 km. Lõpp-punkt samas.

Marsruudi ettepanek: Paldiski mnt kaudu taksopargi ristmikule, Tehnika tänava ristmikul tagasipööre ning taksopargi ristmiku kaudu Sõpruse puiesteele, Tammsaare tee kaudu tagasi Ehitajate teele ja sealt Rocca al Mare keskuse parklasse.

Vahepeal võib teha põikeid läbi teel asuvate kaubanduskeskuste parklate. Marsruudi eelnev paikapanek oleks oluline hilinejatele ning liiklusvoolus mahajäänud \"kruiisijatele\", et nad teaksid järgi jõuda.

Mis arvate?
Sätin ennast siis samasse nurka, marsruut sobib, isegi võiks veel kesklinnapoole trügida või mis?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne