Rumal mõte?
#1

Mix mitte teha eraldi topic ideedele?Näiteks mõtted kokkusaamiste,äriplaanide(ntx vanade tsiklite lammutus jms)kohta?
Asi toimiks ka teatud määral reklaamina ja oleks kasulik tutvustamaks
foorumit laiemalt.On keegi samal lainel?:???
Vasta
#2

kõik ideed on teretulnud...

oli teema ÜRITUSED... aga see ei olnud eriti populaarne ja ma disablesin selle ära
selle saab muidugi lihtsalt tagasi, aga siis mis nime all?

on muidugi vabateema, kus saab rääkida ükspuha millest!



...tegelikult peaks kirjutama väikese manuaali kuidas seda foorumit käsitleda... Big Grin

Vasta
#3

minu teema-ideed ™:

analoogselt SR-ga \"Rauapoodide\" arvustus - ainult et selle võiks näiteks omakorda jagada:
-\"nänn\" (klaasipesuvedelikud, tosoolid, õlid ja filtrid - uskumatu vahe tegelikult, mis filtrit või õli kasutad!)
-\"teenus\" (rehvi-veljetööd, autoelektrikud, maalrid)
-\"kuluvad asjad\" (klotsid, küünlad, küünlajuhtmed, amordid-vedrud, akud jne)
-\"auto süda\" (asjad, mis PEAVAD hea kvaliteediga olema)
-\"firmatooted\" (kojamehed, akud - kaua mis firma toode pidanud; kasutajate tehtud teemade nimeks näiteks \"Excide\", \"Champion\" jne)
-miks mitte ka \"romulad\" (mis nägu tehakse, kui ostetud jupiga mingil põhjusel tagasi pöördud).
eeldatavasti \"lõpp-normaalsete spoilerite\" ja muude vidinate jaoks (samuti nagu mehaanikutööde jaoks) teemat siin foorumis vaja poleks(?). Ka võiks (erinevalt SR) subjektiivsed hindepanekud välja jätta (piisab faktidest: näiteks kui kaua mingi jubin kestis jne). Ka ei ütle SR firmade nimed näiteks mulle midagi - kui midagi konkreetset vaja, ei ole ju aega-tahtmist kõikjal sobrada!

veel võiks \"iisi-riiding\" teema olla, kus kasutajad \"jututuju\" puhul oma (kohati Sveikilikke) kogemusi-juhtumisi mõne konkreetse masina kohta jagaksid (panin enda tarbeks hiljuti \"sõjaväe juhtumised UAZiga\" kirja - päris pikk ja naljakas sai). Need, kel parasjagu aega laialt ning \"lugemismeeleolu\" võiksid nii mõndagi huvitavat taolistest jutukestest teada saada. Miks mitte pajatada, kuidas mõni huvitav asi oma masinale \"installitud\" sai - lisaks ideede \"reklaamimisele\" ka \"köögipoole retseptid\".

TÄH,
teet

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#4

...ja muidu foorum kenasti eestikeelne - oleks ju ilus, kui \"new reply\", \"edit\" jne tõlgitud saaks. Siin ju idasaksaturiste ei käi...

ei ole mõeldud irisemisena - saan aru, et ei viitsi-jõua asjamehed igalepoole. Ja mingi \"eriti vaba teema\" rubriik võiks kah ikka olla - vaadates näiteks teemade \"oma auto tuunimine\", \"kolbmootorid ja nafta - kauaks?\" jne populaarsust, võiks ju kasutajatele anda võimaluse selline \"mina arvan\"-tüüpi jutt kusagil maha laadida - \"päris-foorum\" jääks nii asjalikumaks (\"vaba teema\" kah kohati kiireloomulisemaid teemasid täis, niiet mainitud teemad pole sealgi mu arvates päris oma kohal).

teet,
aasta pärast SQL-kursuse läbinud ning siis valmis lisaks nõule ka jõuga aitama

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#5

Tsitaat:teet,
aasta pärast SQL-kursuse läbinud ning siis valmis lisaks nõule ka jõuga aitama

kui praktikat vaja on... Big Grin http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=1713
Vasta
#6

Leian, et foorum on enam vähem selline nagu vaja. Kuid mingi FAQ ja lihtne seletus (manuaal) kuluks marjaks ära küll Varia alla!
Alustajatele on see hea sisse elamiseks! Inglise keelne abi paljusid ei aita! Muidu on seal küll elementaarne olemas.

Kuna olen aru saanud,et piltide panemist mingil määral piiratakse foorumis siis võiks Galleryd kuidagi ära kasutada aktiivsemate foorumi liikmete poolt nagu umbes pildiline foorum. Foorumis on jutt ja link kohe pildile galeriis. Kuhu saaks enam vähem vabalt pilte suruda (mingite norm mõõtudega näit. max 100-400 Kb) vms.
Ise ei leidnud kuidagi kuidas registreeruda automoto.ee/gallery kasutajaks. Või siis see MANUS nupp laadib pildi galeriisse otse!?
Mis asjamehed asjast arvavad?

NB! Praktikat tahaks küll!Smile

Just a man!
Vasta
#7

no see jutt mis meil \'\'ABI\'\' all on ongu ju FAQ... enne selle nimetus oli KKK ehk korduma kippuvad küsimused ( minumeelest ) ja FAQ on ju sama aint et inglise keeles ( frequently asked questions )

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne