Vitara - kas tasub hankida?
#1

Et tekkis mõte hankida Suzuki Vitara aastast \'95. Lihtsalt selle pärast, et oleks vaja masinat millega oleks võimalik ka võsa vahel kulgeda (mitte offraodimiseks). Kas kellelgi on kogemusi? Jäi lihtsalt silma, et Osta.ee\'s pakutakse praegu hinnaga 30K \'95-nda aasta isendeid. Või on need suhteliselt \"mõttetud masinad\"?
Vasta
#2

Pead loomulikult enne pakkumist konkreetse isendi üle kaema. Minu meelest keskkonnaministeeriumi pruugitud masinad üsna kehvas seisus.
Vasta
#3

mõttetu masin,taga ei ole kottigi ruumi ja roostetavad ka meeletult.Edasi see 1,6 ei liiguta seda masinat ja 4wd sees sõites rüüpab ka mõnusalt.Mina ostaks mingi niva
Vasta
#4

Endalgi hing haige nende keskkonnaministeeriumi pruugitud masinate pärast. Läksid ju teised ostas päris soodsate hindadega.
Vasta
#5

Kas mitte pole tegemist politsei masinatega.Vist 95-dal nad soetasid 100 isendiga partii.
Vasta
#6

Ise pole Vitaraga sõitnud aga isa tuttaval selline ``küna`` on olemas küll. Aastast vist mingi 93-94 peaks olema. Sõiduomadused jubedad - tagasild undab ja presendivahelt vuhiseb tuul. Üldiselt too kellelel Vitara on ei kiida seda kohe ültse. Talvel Peipsil kalalkäies kah suvalise külamehe Niva jooksis paremini läbi.
Vasta
#7

Käis just üks töö juures värvis. Rosstetamise koha pealt on see auto ikka täitsa jube... ussi krõbin peaaegu et kuulda. aga edasi astus ta nii mis jube (jube äkkiline oli.) nii et on nii head kui vead sel autol. neid mendi või ministeeriumi omasid ää küll osta... need ju puhta rapped.

Müüa ZAZ`i ja Ascona C varuosi. Sammuti müüa Renault 5TL(-81) ja Toyota Carina 2(-84). 56242473
Vasta
#8

Politsei Vitarad olid kõik lühikese kerega ja need ammu juba maha müüdud,KKM-i omad aga kõik pika kerega.
Haapsalu kandis ikka aeg-ajalt olen näinud sõitmas ühte kohalikule politseille kuulunud Vitarat,mis nüüd kaitsevärvi roheline,korravalvurite käes-ei mäleta,millal viimati silmasin.
Ja kui politseile 1994 see sajamasinane partii osteti,siis pärast kättesaamist oli kriitikat palju-lahja mootor,kipakas,hirmõhuke plekk,pisike kong...Oli kuskil juhus,et taga \"kuudis\" laamendama hakanud kinnipeetu \"abiga\" õnnestus masin külili keerata.
Vasta
#9

Veel tuli nüüd Politsei Vitaradega meelde, et paaraastat tagasi oli need enampakkumisel kuis isa käis. Rääkis, et tagapool oli neid terve rivi, üks romum kui teine ja sellised pannid, kabotid ja uksed kiirelt üle pläkerdatud, vilkuri augud kinni teibitudSmile, tagaaken enamustel puudus, sest olevat päris hinnas, enamus olid laksuga. Huvitav oleks teada mis nondest künadest saand on? Neid oli päris palju kohe.
Vasta
#10

Neid AGZ, JAG jms numbritega Vitarad on isegi liikvel, igaüks omamoodi ümberkujundatud. Ühel liivahallil oli rihvelplekiga kaetud uste alaservad jne. Ühte valget VAG numbriga olen Tallinnas ka märganud. Auto välimusest oli selge et endine pollari auto.
Vasta
#11

Maastikul (mitte väga ekstreemsel) näikse küll Vitara täitsa hästi hakkama saavat ja 1,6 mootoril oli minuarust rammu nii väikse auto kohta täiesti piisavalt. Samas paistab see auto tõesti hirmsasi roostetada armastavat ja maanteesõiduomadused on kah sellised \"UAZilikud\".
Vasta
#12

Kaiu konstaabel sõdab praegu veel Vitaraga ja minu arust kehtna oma ka,küllap neid veelgi politseil on järgi.
Üldiselt on Keskkonnaministeeriumi autod paremini säilinud kui RMK või Politsei omad(viimased on ikka eriliselt künaks sõidetud 7/24 vahetustega).Sest paremini on hoitud auto mis on olnud ühe inimese käsutuses võrreldes sellega,kui auto võtmeid visati suvalisele töötajale pihku kes parasjagu masinat vajas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne