Traagiline päev eesti motospordis.
#1

Avo Leok\'it tabas eile MX3 Motokrossi Maailmameistrivõistluste kolmandal etapil Hollandis Rhenenis pöördumatu vigastus.

Kahe nädala eest esimese Eesti krossimehena MM-sõidu võitnud Avo Leok (33) kukkus vabatreeningul, saades selgroovigastuse, mille tagajärjel tema alakeha lakkas töötamast.
Kukkumine leidis aset raskel aukus ja soonelisel rajal, kus Avo maandus hüppejärgselt lohku, mille järel ta mootorratalt minema lennutati.

Avo viidi võistluspaigast kohe operatsioonile. Operatsioon õnnestus ja selgroog pandi paika. Paraku läks kukkumisel katki aga närv, mille tagajärjel Avo enam arstide sõnul oma jalgadel käima ei hakka . . .

3D CAD, laserlõikus, CNC freesimine, 3D-printimine ja palju ägedaid tööriistu
Teosta oma projekt Kultuurikatla MakerLabis
Vasta
#2

Ai krt, Avo just sai hoo sisse ja nüüd selline paukSad
Alles oli Tanelil ka raske kukkumine.

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#3

Ma olen Avole kaasa elanud väiksest saati, väga palju krosse külastanud. Väga kahju on temast ikka. Masendav ikka. Alles ta sai etapivõidu ja nüüd siis selline asi :S
Vasta
#4

ka parimad arstid on teinekord ekslikud, eriti selles osas, mis puudutab tulevikku. Ja inimese organismi paranemisvõime mitte ainult et võib olla, vaid ongi hämmastav ja uskumatu. Jalule on tõusnud paljud, kellele on ennustatud, et nad ei suuda enam sõrmegi liigutada. Tugeva võitlusvaimuga inimesed ei anna niisama lihtsalt alla. Niiet lisaks kaastundele peaks ütlema ka: head paranemist!
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne