Mini ei käivitu
#41

Oleks tore =)
Vasta
#42

see link on vist vahepeal ära surnud, aga mul on raamat kuskil CD-ROM peal. Vôiksin selle kuidagi saata, aga maht on umbes 36MB.

Küsimus foorumlastele : kuidas transportida internetis suuri andmehulki?
Vasta
#43

künnimees Kirjutas:see link on vist vahepeal ära surnud, aga mul on raamat kuskil CD-ROM peal. Vôiksin selle kuidagi saata, aga maht on umbes 36MB.

Küsimus foorumlastele : kuidas transportida internetis suuri andmehulki?

lae kuhugi avalikku ftp serverisse datanet.ee jne...

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#44

Ega keegi ei saaks öelda, mis karburaatori tüüp minil tavaliselt on?
Vasta
#45

Kasutaja Kirjutas:Ega keegi ei saaks öelda, mis karburaatori tüüp minil tavaliselt on?

K-60 Mini,Delta,Stella,Karpatõ 14mm 70cc
Vasta
#46

mrt36 Kirjutas:
Kasutaja Kirjutas:Ega keegi ei saaks öelda, mis karburaatori tüüp minil tavaliselt on?

K-60 Mini,Delta,Stella,Karpatõ 14mm 70cc

kas Karbat on siis 70cc? v annab see karbuss sellise toime asjale?

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#47

agent007 Kirjutas:
mrt36 Kirjutas:
Kasutaja Kirjutas:Ega keegi ei saaks öelda, mis karburaatori tüüp minil tavaliselt on?

K-60 Mini,Delta,Stella,Karpatõ 14mm 70cc

kas Karbat on siis 70cc? v annab see karbuss sellise toime asjale?

Ei,see 14mm näitab läbimõõtu ja 70cc düüsi läbilaset.
Vasta
#48

Kas saaksite selle raamatu siis kuhugi üles lasta? =/ www.serverimaailm.comi saaks ka üles lasta muidu
Vasta
#49

Plaat raamatuga on praegu maal vanemate juures. Kätte saan homme vôi kuskil mai lôpus (enne eksamisessiooni lôppu ilmselt koju ei jôua).
Vasta
#50

võrri mees Kirjutas:
Kasutaja Kirjutas:Palun saaksite öelda siis, et ma teaksin palju ma raha kaasa peaks poodi võtma =) Nii umbes enam-vähem korraliku kauba hindasid tahaksin teada.
Küünal 19-kr
Gaasitross 80-kr
Käepidemetega ei oska öelda mäletamist mööda olid nad kas 70 või 80 kr aga ei ole kindel.
Siduritross 80-kr

...Aga on võimalus ka säästlikum olla- trossidega.... nimelt ostad sa tavalised trossid( mitte 80 eek, vaid 10 eek.. säästad 2-he trossi pealt juba 140 eekiBig Grin) ja tinutad neile kodaraniplid otsa..... võib tunduda algeline, aga minu voshodil toimibWink vähemalt gaasitross... siduri puhul vist nii lihtsaölt läbi ei saa... aga võid proovida- 140 eeki säästu ikka päris heaWink

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta
#51

No krt, tegin mootori lahti, tuli nagu pool liitrit plöga sealt miksipärast :S Nüüd aga nii, et sidur ei funka, kui vajutan. Ainult kui trossist tõmban alt. Kuidas tagasi saada?
Vasta
#52

Kasutaja Kirjutas:No krt, tegin mootori lahti, tuli nagu pool liitrit plöga sealt miksipärast :S Nüüd aga nii, et sidur ei funka, kui vajutan. Ainult kui trossist tõmban alt. Kuidas tagasi saada?

Sa vist unustasid ühe pronks \"junni\" kaane sisse panematta, mis seda sidurikorvi lükkabki.
Vasta
#53

Panin küll selle pronksjunni, aga nagu siduritross tundub liiga pikk olevat, et üldse seda sidurit ei liigutagi, ise trossist tõmmates funkab sidur küll.

edit: Unustasin lisada, et mul selline kahtlane asi ka, et lükates tagaratas ei liigu üldse, see kett vist takistab, pidurid all ei ole ka. Sidurit all hoides liigub kõik normaalselt, kui lahti lasen, teeb ta vähest häält aga ikkagi tagaratas nagu kinni kuskil vahel.
Vasta
#54

Kasutaja Kirjutas:Panin küll selle pronksjunni, aga nagu siduritross tundub liiga pikk olevat, et üldse seda sidurit ei liigutagi, ise trossist tõmmates funkab sidur küll.


Siis tee tross lühemaks, nii palju, et kenasti lahutab kui alla vajutad.
Vasta
#55

Tänan teid teie kui proffide abi eest, kuid vajaks veel veidi aitamist. Nimelt asi selles, et nüüd asi käivitub, sidur korras jne, kuid:
Jooksutan asja käima, mootor põriseb ja turtsub juba üsna korralikult, kuid gaasi andmisel võtab hoo maha pealehüppamisel. Muidu sidurit peal hoides gaasi annab ikka üsna korralikult ja hääl on ka ülikõva. Et milles võiks probleem olla, et ta piisavalt gaasi ei anna või tal nii vähe võimsust?
Äkki on bensiinis viga? Praegu 95 õlisegu, kuid missugune minil tegelikult soovitavalt võiks olla?
Vasta
#56

Kasutaja Kirjutas:Äkki on bensiinis viga? Praegu 95 õlisegu, kuid missugune minil tegelikult soovitavalt võiks olla?

Bensiin on sobiv, kuna väiksema oktaanarvuga pole enam nii naljalt saada.Vaata, et õli liiga palju ka ei pane.
Vasta
#57

No kui bensiin sobiv, siis milles võiks viga olla ? Muide, küünal tagant märg ka hiljem
Vasta
#58

Ilmselt on viga selles, et kogu kütus ei pôle töötamisel ära vôi
saab küünal ôliseks (viimasel juhul peaks töötamisel summutist sinakat suitsu tulema). Tavaliselt on kütuse ja ôli mahtude
jagatis kusagil 20..30/1 (20..30L bensiini kohta 1L ôli).
Kui küttesegu liiga rikas, peaks küünal kattuma musta ja kergesti eemaldatava tahmaga.
Vasta
#59

Ja kuidas sellist asja ennetada? :/ mul sinakat suitsu küll ei tule, täiesti tavaline suits on... krt kipun arvama et panin liiga palju seda õli bensiini.. =( See võib viga olla? Ma ostan reedeks 92 bensiini, kas see sobiks? Kuidas ma muidu sellise asja korda peaksin saama?
Vasta
#60

Liiga vähe ôli on halvem, kui liiga palju. Segama peaks ikka täpselt. Enamusel bensiinikanistritel on maht peale kirjutatud ja ôlipakenditel isegi skaala (vist milliliitrites märgistatud).
Seega, oletades, et on vaja teha 1/20 segu 10,5L, tuleb 10L
bensiinile lisada 0,5L ehk 500mL ôli.
Teine soovitus : segu ei tohiks väga kauaks seisma jääda, sest
bensiin kaotab aja jooksul ôli määrivad omadused (tuttav, kes parandab saage, niidukeid jms., rääkis).
Tehtud segu tuleks enne kasutamist segada, näiteks kanistrit raputades.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne