Palun Mini Mopeedi Juhtmestiku jooniseid
#1

Oleks vaja terve Mini Mopeedi Jooniseid lülititest tuledeni välja...
Vasta
#2

ma võin sulle selle saata...
Vasta
#3

saada mulle kaBig Grin Kui võimalik
Vasta
#4

Et siis kõigile: http://www.zone.ee/kasparistuff/v 50 elekter.doc

Palun!
Vasta
#5

Palun eestikeelseid juhendeid...
Vasta
#6

Minu arvamus on selline: Foorum on selleks, et teisi aidata ja näpunäiteid jagada. Mitte aga selleks, et meie sinu eest kõik ära teeksime. Olen päris kindel, et sul on olemas vene-eesti sõnastik ja kusagil läheduses (oled Viljandist?) raamatukogu, kust saad tehnika sõnastiku...Või leiad mõne endast vanema inimese, kellel vene keele oskus on olemas...

Ja koolis oleks vaja ka käia!

Ma käin 7. klassis ja olen 2 aastat vene keelt õppinud. Oskasin enamuse joonisest ise ära tõlkida! Arvan, et see joonis peaks olema jõukohane kõigile, kes tunnevad vene tähestiku ja omavad sõnaraamatut/internetti!
Vasta
#7

Crazydonkey Kirjutas:Palun eestikeelseid juhendeid...

Kas kaasajal vene keelt enam koolis ei õpetata?

Mina nt eelistaksin alati lugeda asju originaalkeeles (sh vene keeles) ka eestikeelse variandi olemasolul, sest tõlge on tõlge ja originaal on originaal.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

Kellegi lehelt leidsin ka joonise:
http://www.skovteknik.ee/skeemid/mopi/no...399010.jpg
Ja keelt polegi väga vaja osata, et skeem kokku laduda.
Vasta
#9

Tsitaat:Kas kaasajal vene keelt enam koolis ei õpetata?
OT:
Vene keelt õpetatakse rohkem kui eesti keelt! Mul on nädalas 5korda vene keel, st iga päev. Eesti keelt on ainult 3 tundi nädalas. Ma käin pealinna koolis 7. klassis. Ma ei tea kuidas lood on teistes koolides, aga minul vene keele õpetuse üle kurta ei tule.

Tsitaat:Mina nt eelistaksin alati lugeda asju originaalkeeles (sh vene keeles) ka eestikeelse variandi olemasolul, sest tõlge on tõlge ja originaal on originaal
Ma olen Valdoga igati ühel arvamusel...
Vasta
#10

ka minu arust on õiges keeles parem lugeda,sest tõlgel võib vigu tulla.Aga siiski mõistan ka neid ,kes keelt ei mõista,kuid on olemas ka sõna raamatud, mille abil sõna tähendused selge teha.Ega 10 minutid ei võtta tükki küljest, vähemalt mul küll mitte.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#11

sorry aga õpin vene keelt alles teist aasat
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne