#1

et selline küsimus kui ma sõidan kardiga küla vahel ja politsei peaks mind kinni pidama.Kui palju on trahv ja või mida na d ültse teha saavad
Vasta
#2

kui palju Sinu kardi mootoril cm³-id on,
kas Sinu kardil on töötavad tuled,
kas Sul kiiver on peas,
kui hästi Sa (või siis Su isa) konstaablit tunned(b),
jne, jne???

kui on alla 50 cm³, siis pole vist lube vaja, kui on üle 50, siis peab vähemalt 125-se tsikli load olema, vähemalt oli minu aeg niiviisi aga sellest on oma 12-13 aastat möödas. ehk keegi teab vähe tänapäevasemat infot?

aga kui mu auto liigub valguskiirusel, kas on siis esituledest veel kasu?


Otsin pagasniku luuki 1/43 M407-le
Vasta
#3

Odott – kart kui niisugune pole kunagi olnud teeliikluseks sobilik-lubatud sõiduvahend, seda töömahust sõltumata. See, kuidas politsei asjasse suhtub, on prognoosimatu ja sõltub a) sellest, mida sa pead silmas mõiste all \"küla vahel\" ja b) politseinikust
Vasta
#4

\"Putkavaht küll\" kes see hull kardiga liiklusese läheb -- hullud. Mõtle ka ennem, kui mõni väiksem auto juba ohtlikuks muutub, siis veel see madal kart. Veoauto alla jäämine on suur oht. Karte tänavale ei ole lubatud kunagi. On lubatud mingid bagid st suuremad rattad ja raamistik üle juhi pea. Sellist liikurit tuledega olen ma kohanud liikluses-- Pole 100% kindel, kas bagigi oli lubatud. KUigi tollel olid tuled ja väike mootor.

Surma tahad saada, siis sõida edasi kardiga külavahel, Kus mõni sind veel alla ajab. Kart on mõeldud ikkagi eraldatud alale, kus on ohutu sõita jne. Külavahel tean, kuidas üks vend omas karti (350ccm mootoriga) ning sõitis suurel kiirusel traktorile kõhualla.

Kuid jah eks siit need hullud sünnivad, kelle kive meil ka Tallinn-Tartu tee ääres näha on.(Hauakivid)
Unimüts ei poolda karte tee peal --liikluses olgugi kasvõi külavahel.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#5

mul ka kart aga küla vahel ei sõida.talvel ajan jälle garaažist välja ja lähen järve jää peale ringrada sõitma.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne