Planeta Sport ei liigu
#1

K...t!Ei saa oma Planeta Sporti liikuma.Tähendab ta liigub,aga minek on nagu tavalisel Planetal.Vahetasin ära vända,kolvi,rõngad,silindri.Kompressioon on 9,kõik nagu peab,aga ei liigu sunnik!Hakkab teine koppa ette viskama.Ainukese asjana on vahetamatta karbuss.Praegul peal Japi klapiga karbuss.Peaks ju küll sellega liikuma,aga muffigi.Süütest ma ei räägigi see on õige.feliks85 soovitas proovida CZ karbussi,äkki keegi laenaks prooviks ei taha ju niisama seda osta ka,äkki ei olegi karpas viga.K...t mõistus sai otsa,kõik,vastake ja andke nõu.
Vasta
#2

väga võimalik et karpas viga Smile sellest ooleneb ju suurem osa toite töö Smile
Vasta
#3

cz karpa ei ole kindlasti lahendus !
cz karpaga kaob sul alumine ots yldse ära ning alles väga kõrgetel pööretel tunned minekut.
Vasta
#4

Kas kamm võib olla mootori pooltes?
Vasta
#5

Kui kellegil on mootori kohta mingeid jooniseid võiks üles panna,siis näeks ära kas mootor on õieti koos,mõne asja saab ju valesti panna küll.
Vasta
#6

2-taktilisel ei saa küll midagi valesti kokku panna ,nii, et kõik töötab ,aga tõmme on kehva.Spordil ei tohiks minuteada sisselaske vahel ju klappi ka olla.See oleks põhimõtteliselt ainuke asi ,mida on võimalik valesti panna ja siis võib tõmme kehvaks jääda, aga tõenäoliselt ei lähe siis üldse käima.Siiski 2T Vene tsiklitel vist neid ei kasutatud.
Vasta
#7

Siduripoolse simmeri ja seibid,üks selline hammastega teine tavaline saab valesti panna küll.
Vasta
#8

Arvan ka, et pigem on viga karburaatoris, endal ka masin enam-vähem korras, aga K16m karpa kipub nöökima
Vasta
#9

momendil vedeleb üks cz karpa mis oli K15 peal.võin laenata.
Vasta
#10

No pole sõnu,sai proovitud CZ karbussiga,ikka sama.Ah tuleb vist nii sõita.
Vasta
#11

Margus Kirjutas:No pole sõnu,sai proovitud CZ karbussiga,ikka sama.Ah tuleb vist nii sõita.

Kas originaal karbussi ei ole proovinud?
Või mõnda muud Iz Planeta oma.
Katsetada võid, siis asi kindel kas on karbussis või mitte.
Vasta
#12

nagu ma aru sain siis panid sa uue silindri, kolvi, rõngad ja vända. ma arvan et enne tuleb need sisse sõita. korraga sa ei saagi mingit minekut tahta, sõida ikka oma 1000km ära siis alles hakka tõmmet taga ajama.
Vasta
#13

Kuule taurka,mitu masinat sa läbi oled sõitnud,ma pakun et veel ühtegi.Ma arvan end teadvat kui hästi Planeta Sport peab liikuma ja masinat pole vaja piinata,et aru saada kas on minekut või mitte.Ja seda juttu ära küll aja,et kõigepealt sõida 1000kilo ja siis nagu hakkaks alles masin oma minekut näitama,no kuule mis jama sa ajad!Sissesõidu ajal pole soovitatavad kõrged pöörded.Võid uue masinaga proovida läheb edasi kui loom,aga kauaks,mitte eriti.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne